ПАОК - АЕК - 2: 0 - команда Шахова обіграла команду Чигринського в фіналі Кубка Греції

ПАОК виграв Кубок Греції. фото facebook.com/PAOKFOOTBALL

Українець Євген Шахов став володарем Кубка Греції з футболу https://cdn.segodnya.ua/img/article/11378/10_main_new.1526184156.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11378/10_tn.1526184156. jpg 2018-05-13T09: 10: 01 + 03: 00 Футбол У фіналі команда Шахова ПАОК обіграла команду іншого українця Чигринського - АЕК

У фіналі Кубка Греції зійшлися команди, в складі яких виступають українські футболісти. На "Олімпійському" стадіоні в Афінах ПАОК з Євгеном Шаховим обіграв з рахунком 2: 0 свого принципового суперника - АЕК з Дмитром Чигринським, який раніше виграв чемпіонат Греції.

Обидва голи були забиті в другому таймі: на 65-й хвилині відзначився Вієйрінья, а на останніх секундах подвоїв перевагу номінальних гостей Пелкас. ПАОК другий рік поспіль виграє Кубок, а всього команда з Салонік шість разів перемагала в цьому турнірі.

Євген Шахов вийшов на заміну в складі ПАОКа на 75-й хвилині і дограв кінцівку зустрічі. А Дмитро Чигринський вийшов у старті в складі АЕКа і відіграв весь матч.

Після фінального свистка гравці ПАОКа підтримали свого президента Івана Саввіді, який отримав дискваліфікацію через загрозу арбітру. Нагадаємо, що функціонера, який бігав за суддею з пістолетом , Заборонили три роки відвідувати футбольні матчі. Футболісти під час святкування перемоги наділи на обличчя маски Саввіді: