Реал - Баварія 1 травня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2017/2018, 1/2 фіналу на Soccer.ru

90 + 6 'Неймовірний за напругою вийшов матч, гра варта фіналу Ліги Чемпіонів! З першої і до останньої хвилини команди грали без гальм, на двох забито чотири м'ячі і створено безліч небезпечних моментів. "Реал" буквально "на ободах" вкочується в фінал. "Баварія" чинила гідний опір, і хто знає, як склалися б події, якби Свен Ульрайх не пропустив прикрий гол. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Дивіться футбол, займайтеся спортом, отримуйте емоції і до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 5 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 4 '

"Баварія" з м'ячем, минув уже компенсований час, вболівальники несамовито свистять і вимагають свисток судді.

90 + 3 '

Лукас Васкес вміло утримує м'яч корпусом біля кутового прапорця і в підсумку заробляє кутовий.

90 + 2 '

Ще одна класна атака пройшла у "Баварії", але Кейлор Навас зловив кураж, воротар впевнено грає на виході.

90 + 1 '

Кріштіану Роналду у власному штрафному вистрибує і вибиває м'яч на кутовий, "Баварія" організувала штурм.

90 '

Кейлор Навас самовіддано вийшов з воріт і зіграв в м'яч кулаками, але при цьому отримав пошкодження.

89 ' 89 '   88 '   87 '   86 ' 88 ' 87 ' 86 '

Приголомшлива атмосфера на "Сантьяго Бернабеу", багато глядачів доглядають матч стоячи, напруга витає в повітрі.

85 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Реала", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

84 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

83 '

Гарет Бейл вискакував один на один, але на мить раніше лайнсмен зафіксував положення "Поза грою".

82 ' 82 '   81 ' 81 '

Марко Асенсио отримав пошкодження, суддя призупинив гру після того, як Хамес Родрігес по джентельменськи вибив м'яч за межі поля.

80 '

Гра виходить на фінішну пряму, залишилося зіграти десять хвилин плюс компенсований.

79 '

"Реал" відчуває, що необхідно потримати м'яч на чужій половині поля і тим самим збити темп.

78 '

Події розгортаються вже біля воріт "Реала", "Баварія" заробляє кутовий на лівому фланзі.

77 '

Кутовий біля воріт "Баварії" нічого небезпечного не приніс, легко відбилися гості і відразу пішли в атаку.

76 '

Кріштіану Роналду отримав свій шанс, але Ніклас Зюле в останній момент підставився і вибив м'яч.

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Реал" (43%), "Баварія" (57%).

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Супер момент упускають гості, Рібері міг добивати м'яч у дотик, н НЕ зорієнтувався і момент заграний!

72 ' 72 '   71 '   70 ' 71 ' 70 '

"Баварія" розтягує гру, багато діє через фланги, гравці "Реала" не завжди встигають перехопити м'яч.

69 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

68 '

Тренерський штаб мадридського "Реала" готується провести заміну, навіть подвійну відразу.

67 '

"Реал" розіграв комбінацію на чужій половині поля, але до удару по воротах справа так і не дійшла.

66 '

Продовжують позиційно атакувати гості, але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

65 '

Інтрига в матчі на позамежному рівні, статися може все що завгодно, обидва колективи невпинно атакують.

64 ' 64 '   63 '   63 ' 63 ' 63 '

Хамес Родрігес швидше за всіх зреагував на відскок м'яча в чужій штрафній і добив його в сітку воріт!

61 ' 61 '   60 ' 60 '

"Баварія" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

59 '

Хамес Родрігес з правого флангу робить навіс у чужу штрафну, захисники "Реала" виносять м'яч.

58 '

Гра щільна, багато сутичок на поле, але не груба, суддя ще не показував жовтих карток.

57 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Реала", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

56 '

Лука Модріч стелиться в підкаті і перериває небезпечний простріл, гості будуть подавати кутовий.

55 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Баварії", намагаючись розтягнути оборону суперника.

54 '

Хороший матч сьогодні проводить Корентен Толіссо, активний в атаці і багато допомагає при обороні своїх воріт.

53 '

Ще один момент упускають "вершкові", Кріштіану Роналду в дотик пробивав з близької відстані, м'яч полетів вище воріт!

52 '

Асенсио з правого флангу виконав простріл низом, Роналду не дотягнувся до м'яча, дуже було небезпечно.

51 '

Лука Модріч підкручував м'яч в дальній кут, партнери замкнути не змогли, в результаті повз.

50 '

Давид Алаба пробиває з правої ноги з-за штрафної, Кейлор Навас тягне складний м'яч.

49 '

Тепер ніякого додаткового часу бути не може, "Баварію" влаштує тільки перемога, причому з будь-яким рахунком.

48 '

Жахливу помилку допускає Свен Ульрайх, захисник пасував тому, але воротар занадто пізно згадав про те, що йому не можна грати руками, в результаті Бензема переправив м'яч в порожні ворота!

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 2 '

Класний футбол сьогодні на "Сантьяго Бернабеу", вболівальникам нудьгувати не доводиться. Швидкий гол забили футболісти "Баварії", але "Реал" практично відразу зрівняв рахунок. Другий тайм буде спекотним, один м'яч відокремлює "Баварію" від додаткового часу. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 ' "Баварія" подавала кутовий, небезпечного моменту не вийшла, відразу після цього звучить свисток на перерву! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 '

1 хвилину будуть ще грати команди в першому таймі, це компенсований час за затримки в грі.

44 '

"Реал" дуже багато сьогодні дозволяє своєму супернику, "Баварія" розуміє, що другий гол можна забити ще до перерви.

43 '

Корентен Толіссо прицільно пробивав обвідним ударом у верхній кут, м'яч пролетів поруч зі штангою!

42 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

41 '

Дуже легко "Баварія" переходить з оборони в атаку, проходять довгі передачі на Мюллера і Левандовскі.

40 '

Тиск на футболістів "Реала" колосальне, "Баварія" грає з великим запалом.

39 '

Франк Рібері підштовхнув суперника в спину, суддя зафіксував фол в атаці, "Реал" виб'є м'яч від свого штрафного.

38 '

Марсело видав діагональ на хід Кріштіану Роналду, але португалець до м'яча не встиг.

37 '

Серхіо Рамос швидше за всіх зреагував в чужій штрафній після навісу з кутового і пробив по воротах, м'яч пролетів поруч зі штангою.

36 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

35 '

Кріштіану Роналду відкрився на правому фланг, отримав м'яч, заклав пару фінтів та пробив низом в ближній кут, Ульрайх врятував!

34 '

Левандовскі не зміг виконати передачу на хід партнеру по правому флангу, гості могли вийти один на один.

33 '

Багато моментів створили німці, кілька з них могли перетворитися в забиті м'ячі, але не склалося.

32 '

Зінедін Зідан у краю поля, французький тренер прекрасно розуміє, що проблеми у його команди є.

31 '

Неймовірний промах допускає Хамес Родрігес! До воріт було метрів зо 2 від сили, але м'яч полетів вище воріт!

30 '

Непомітно пролетіли півгодини ігрового часу, обидві команди думають лише про атаку, оборона в останню чергу.

29 '

Томас Мюллер виявився на ударній позиції, але удар у нього вийшов слабким, Навас зловив м'яч.

28 '

Через правий фланг вибігали гості в атаку, але Кейлор Навас прочитав і вчасно вийшов з воріт.

27 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

26 '

По правому флангу розвивалася атака "Реала", але лайнсмен піднімає прапорець, зафіксований офсайд.

25 '

Марсело опинився з м'ячем на лівому фланзі, увійшов до штрафної, але прострелити не зумів.

24 '

"Реал" забрав м'яч під свій контроль і пробує комбінувати в центрі поля, "Баварія" витісняє гравців у білій формі.

23 '

Мюллер робить простріл у штрафну господарів з правого флангу, вийшло не дуже високо, м'яч вибивається до центру поля.

22 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

21 '

Серхіо Рамос сьогодні допускає багато помилок, не з тієї ноги встав захисник "Реала".

20 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

19 '

Кейлор Навас спокійно грає на виході з воріт після кутового і забирає м'яч в руки.

18 '

"Реал" вальяжно обороняється, не дуже вони намагаються перейти до атаки, тим часом "Баварія" подає кутовий.

17 '

Зі штрафного навішували гості, м'яч вибивається одним із захисників "Реала", але підбір знову за червоними.

16 '

"Баварія" обклала штрафну "Реала", простріл низом був небезпечний, але замкнути не вийшло.

15 '

Корентен Толіссо перехитрив усіх, захисники чекали подачу верхом, але м'яч був посланий низом у штрафну "Реала", але в підсумку оборона відбилася.

14 '

Суперники намагаються грати у високому позиційному пресингу, важко перейти середину поля.

13 '

Алаба робить подачу з лівого флангу, захисники "Реала" були спритнішим, м'яч вибитий.

12 '

Німці відразу помчали атакувати, ситуація для них кардинально не змінилася, треба забивати другий гол.

11 ' 11 '   11 ' 11 '

Марсело робить класний накинув на Бензема, французький нападник своїм шансом скористався, м'яч в сітці воріт "Баварії"!

9 '

"Реал" став багато контролювати м'яч на чужій половині поля, господарі шукають свій шанс.

8 '

Дуже мобільно грає "Баварія", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

7 '

Голкіпер гостей ледь не припустився грубої помилки, "Реал" не зміг цим скористатися.

6 '

"Баварія" продовжує нагнітати в атаці, активно працюють фланги, важко буде "вершковим".

5 '

Загальний рахунок став нічийним, але у "Реала" є перевага за рахунок двох забитих голів на виїзді.

4 '

Класне початок матчу, інтрига гарантована з перших хвилин! Рамос намагався незграбно вибити м'яч, сфера відскочила до Кімміху і той зумів зорієнтуватися, м'яч в сітці "Реала"!

3 ' 3 '   2 ' 2 '

Футболісти "Реала" гратимуть в звичних білих кольорах, "Баварія" в червоній формі.

1 '

Все готово до того, щоб гра почалася! Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводить "Реал"!

0 '0' 0 '

Мадридський "Реал" повинен був зробити правильні висновки після невдалого виступу в домашньому матчі з "Ювентусом". "Вершкові" постараються більш активно зіграти, щоб не залишити шансів супернику на загальний успіх. "Баварія", звичайно ж, зробить все можливе для досягнення необхідного результату, проте червоним складно буде розраховувати на вихід у фінал. Незважаючи на значні кадрові втрати, мюнхенці мають потенціал для того, щоб відродити інтригу.

0 '

"Баварія", потужно виступає в рідних стінах, так і не змогла реалізувати високий потенціал на "Альянц Арені" в першому матчі протистояння. Червоні мали достатню кількість гольових моментів для того, щоб домогтися більш гідного результату. Позитивними емоціями підопічні Хайнкеса зарядилися, розібравши на частини в Бундеслізі франкфуртський "Айнтрахт" (4: 1), проте їм буде важко розраховувати на успіх у матчі-відповіді єврокубковій зустрічі. У Мадриді Юпп Хайнкес не зможе розраховувати на цілий ряд ключових гравців - Відаль, Боатенг, Коман, Алаба і Роббен вибули з ладу.

0 '

"Реал" Мадрид, домігся прийнятного для себе результату, перегравши свого нинішнього суперника в гостьовій зустрічі 2: 1. Заслуженої цю перемогу назвати складно, проте "королівський клуб" в черговий раз довів, що він здатний виходити з честю з найскладніших ситуацій. У суботу Зінедін Зідан надав відпочинок більшості основних футболістів, що не завадило "Реалу" обіграти вдома "Леганес" з рахунком 2: 1. "Вершкові" вже до перерви завдяки зусиллям Бейла і майоран вели з рахунком 2: 0, а в другій половині впевнено довели матч до перемоги, пропустивши при цьому необов'язковий гол. У лазареті знаходяться Начо, Карвахаль і Іско. Ризикує не зіграти Варан.

0 'Вітаємо всіх шанувальників європейського футболу на матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому мадридський "Реал" на своєму полі приймає "Баварію". Господарі поля зробили серйозну заявку на загальний успіх, домігшись важливої ​​перемоги на "Альянц Арені", проте їм не варто розслаблятися. Гості будуть намагатися ліквідувати мінімальний гандикап. Чи зможе "Баварія" відродити інтригу? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.