NEWSru.com :: Канада не пустила збірну Росії в півфінал чемпіонату світу з хокею

Збірна Росії в четвер завершила боротьбу за медалі чемпіонату світу з хокею, який в цьому році проходить на льодових майданчиках Данії

Збірна Росії в четвер завершила боротьбу за медалі чемпіонату світу з хокею , Який в цьому році проходить на льодових майданчиках Данії.

Підопічні Іллі Воробйова в приголомшливому по напруженню чвертьфінальному матчі поступилися родоначальникам хокею в овертаймі з рахунком 4: 5.

Росіяни постійно відігравалися по ходу зустрічі зусиллями Іллі Міхєєва (32:53), Олександра Барабанова (37:32), Сергія Андронова (48:44) і Артема Анісімова (54:34), проте в овертаймі поплатилися за видалення Кирила Капрізова. Перемогу канадцям приніс кидок Райана О'Райлі (64:57).

Ворота росіян захищав Ігор Шестеркін, який відбив 36 кидків з 41.

Збірна Росії вперше з 2013 року залишилася без медалей світової першості. У 2014 році вітчизняні хокеїсти вибороли золото, в 2015-му - срібло, в 2016-м і 2017-го - бронзу.

"Розумію, що буде критика. Провал? Не знаю, як це називати, нехай, хто як вважає, так і каже. Я вважаю, що у нас команда була гідна, але чогось нам не вистачило. У нас була хороша команда, і ми могли розраховувати на більше. на цьому суперника показали, що могли грати з будь-яким суперником ", - цитує "Матч ТВ" нападника російської збірної Євгена Дадонова.

Додамо, що збірна Росії не обігравала канадців в офіційних матчах з чемпіонату світу 2011 року. Винятком є ​​груднева зустріч Кубка Першого каналу, де Канаду представляли гравці з Європи.

У півфіналі нинішнього турніру збірна Канади 19 травня в Копенгагені зустрінеться з командою Швейцарії, яка вибила з боротьби фінів. Іншу пару складуть США і Швеція.