NEWSru.com :: З групи "В" в чвертьфінал Євро-2012 вийшли Німеччина і Португалія

Збірна Португалії обіграла збірну Голландії
У нападі у "помаранчевих" з перших хвилин з'явилася пара зіркових форвардів - Ван Персі і Хунтелар, а в середині поля знайшлося місце Ван дер Варту
Такий хід виправдав себе швидко: на 11-хвилині Ван дер Варт прекрасним ударом з лівої ноги відправив м'яч у самісінький кут воріт Патрісіу - 1: 0
Після перерви португальці виглядали зібраніше, тому не дивно, що на 72-й хвилині Роналду, завершивши струнку комбінацію, оформив дубль

На чемпіонаті Європи з футболу відбувся заключний тур в квартеті "В", який багато фахівців називали групою "смерті". У плей-офф вийшли Німеччина, яка перемогла Данію з рахунком 2: 1, і Португалія, яка здолала Голландію з таким же результатом.

Євро-2012: Розклад і результати матчів

На поле харківського стадіону "Металіст" збірна Голландії виходила з однією думкою - перемогти команду Португалії. У нападі у "помаранчевих" з перших хвилин з'явилася пара зіркових форвардів - Ван Персі і Хунтелар, а в середині поля знайшлося місце Ван дер Варту. Такий хід виправдав себе швидко: на 11-хвилині Ван дер Варт прекрасним ударом з лівої ноги відправив м'яч у самісінький кут воріт Патрісіу - 1: 0.

Португальці прийняли "виклик" і стали створювати в атаці один момент за іншим. Гарний був Роналду. У першій половині гри у нього було чотири чудові нагоди забити, з яких він використовував тільки одну: на 28-й хвилині футболіст "Реала", втікши на рандеву з Стекеленбург, відправив м'яч точно в ціль - 1: 1.

Після перерви португальці виглядали зібраніше, тому не дивно, що на 72-й хвилині Роналду, завершивши струнку комбінацію, оформив дубль - 2: 1. Фіналісти останнього чемпіонату світу спробували вирівняти ситуацію, але разом з ударом Ван дер Варта в штангу розбилися їх останні надії.

Португалія перемагає і з другого місця виходить в чвертьфінал, де її чекає зустріч з чехами. Збірна Німеччини, яка виявилася сильнішою Данії за рахунок голів Подольські і Бендера, на аналогічній стадії зіграє з Грецією.

Група В І М Про Німеччина 3 5-2 9 Португалія 3 5-4 6 Данія 3 4-5 3 Голландія 3 2-5 0