У чемпіонаті Бреста по міні-футболу «М'ясокомбінат» відібрав перше місце у «Гермеса»

«Гермес» зіграв без Олексія Кубика, Антона куде і Євгенія Новікова. Двоє останніх спостерігали за матчем з бровки, так як через пару годин чекала гра за «Аматар». «Джокер» катав м'яч весь перший тайм, але рахунок відкрив тільки в кінці. Сергій Шоман дальнім ударом застав зненацька воротаря суперників. Після перерви ініціативу перехопив «Гермес», але небезпечних моментів не створив. Мало того, в кінці матчу лідер турнірної таблиці пропустив ще двічі в контратаках. Голи на рахунку Андрія Костюкович і Олега Кравчука. «Гермес» зіграв без Олексія Кубика, Антона куде і Євгенія Новікова

У свою чергу «М'ясокомбінат» здобув чергову перемогу над «Волгою». У першому таймі «м'ясники» відзначилися двічі: Євген Волобуєв дальнім пострілом і Станіслав Левко ударом в ближній кут. Після перерви Левко оформив дубль, піймавши голкіпера на протиході. Потім трапилася гольова перестрілка. «Волга» двічі відігравала гол, але «М'ясокомбінат» у відповідь швидко забивав свої, зберігши «+3». У свою чергу «М'ясокомбінат» здобув чергову перемогу над «Волгою»

Ще один поєдинок команд з топ-6 своїм результатом шокував. У першому таймі «ВескоБел» і «Парі Сен-Жермен» боролися на рівних. Правда, в стартові хвилини «парижани» змогли відкрити рахунок зусиллями Олександра Дмітручіни. Відразу після перерви ПСЖ оформив ще два взяття воріт. Найбільше моментів у «ВескоБела» упустив Владислав Іванов, який не забив з забійних позицій. У відповідь на це «парижани» в кінці матчу оформили ще три голи і довели рахунок до непристойних 6: 0. Ще один поєдинок команд з топ-6 своїм результатом шокував

«Цукровий завод» зазнав першої поразки в чемпіонаті, поступившись Amstel'у. «Цукрові» в захисті зіграли жахливо, пропустивши від «пивоварів» 5 м'ячів вже в першому таймі. Відразу після перерви жабінковци капітулювали ще тричі. Тільки після цього Amstel перестав клепати голи і повертатися в захист. «Цукрові» цим скористалися і скоротили різницю в рахунку до «-4». «Цукровий завод» зазнав першої поразки в чемпіонаті, поступившись Amstel'у

У зоні вильоту майже не залишилося інтриги. Команда Pogon з'явилася на гру з «Короною» однієї п'ятіркою і змогла здобути нічию, але цього для збереження прописки було мало. На початку другого тайму Петро Бутрим дальнім ударом вивів «погоневцев» вперед. «Коронні» досить швидко відігралися: Олександр Винничук на добиванні замкнув штангу. В останні хвилини «Корона» обрушила шквал атак, але так і не змогла вирвати перемогу. У зоні вильоту майже не залишилося інтриги

«Армагеддон» після двох перемог поспіль натрапив на «робітничків» і програв по справі, залишившись на останньому місці. «Елсат» в кінці першого тайму нарвався на контратаки «Ниви» і не зміг врятувати матч, поступившись 1: 5. «Лагуна» стала однією п'ятіркою на гру з прямим конкурентом в боротьбі за виживання «ТРАНСКОНСАЛТ» і цим підписала собі вирок. «Транси» виграли 6: 1. «Армагеддон» після двох перемог поспіль натрапив на «робітничків» і програв по справі, залишившись на останньому місці

Табло результатів:

13-й тур: Елсат - ФК «Нива» - 1: 5, PKS «Pogon» - Корона-Софтінвест - 1: 1, Брестмясокомбінат - ФК «Волга» - 5: 2, Amstel - Цукровий завод - 8: 4, Джокер - Гермес - 3: 0, Работнічки - Армагеддон - 5: 1, ВескоБел - Парі Сен-Жермен - 0: 6, Трансконсалт - Лагуна - 6: 1.

Турнірне становище: Брестмясокомбінат - 29 очок, Гермес - 28, Парі Сен-Жермен - 27, Цукровий завод, Джокер - по 26, ВескоБел - 23, Корона-Софтінвест - 19, Amstel - 17, Работнічки - 16, ФК «Волга» - 15, ФК «Нива» - 14, Трансконсалт - 13, Лагуна - 12, Елсат - 10, PKS «Pogon» - 7, Армагеддон - 6.

Бомбардири: Станіслав Левко (М'ясокомбінат) - 18 м'ячів, Владислав Іванов (ВескоБел) - 15, Дмитро Осташеня (М'ясокомбінат) - 12, Олександр Дмітручіна (Парі Сен-Жермен) - 11, Михайло Виноходов (Корона-Софтінвест) - 10, Микола Нестерук (Джокер), Сергій Шульжик (Цукровий завод), Олег Кравчук (Джокер), Андрій Салей (Цукровий завод) - по 9.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.