«Лудогорек» знищив ЦСКА з вершини, пропустив поразку «червоного» (відео + галерея) \ t

Лудогорець

завантажити ЦСКА Софія з вершини в турнірній таблиці після поразки червоного з 1: 0 в матчі з п'ятого раунду Першої ліги. Єдиний удар забив Vandersson У 21-й хвилині футболісти розграду повинні пошкодувати, що вони так погано виграли, тому що вони пропустили три дуже чисті позиції, два з яких мають очі з воротарем, але Черняскас показав блискучий рефлекс і тримав свій останній матч. З іншого боку, гравці Нестора ель Маестро покладалися лише на статичні позиції і ближній бій, але навіть займали дуже мало позицій, щоб вимагати більше, ніж мінімальні втрати.
Наставники обох команд зробили цікаві зміни у своїх стартових командах. У цьому господарі як центральний захисник Антон Недяльков і блискуче зробив у партнерстві Космін Моті , який повністю переміг бомбардира гостей Maurydes . Ель-Маестро мав оборонну тактику з трьома півзахисниками в Малінові, Пінто і Бічелі. Божидар Чорбаджийський не потрапив у групу, а його місце було зайнято Стівен Перейра . У атаці Едвін Джессі залишився на лаві.
Зустріч почалася з невеликого територіального домінування господарів. Саме вони створили першу небезпечну ситуацію. Це сталося на 12-й хвилині, коли Кампайньо взяв м'яч з Перейри, і Бодуров був змушений зіпсувати його перед штрафним майданчиком. Марцелліно постріл з прямого штрафного удару, черняскас загинув, а з додаванням Вандерсон стріляє в офф.
Поступово, Лудогорець взяв ініціативу в повному обсязі, і через кілька секунд Місіан зробив небезпечно літаючий бомба на червоні двері, але Маурідес поклав голову і очистив кут.

У 18-й хвилині ЦСКА Софія дивився на двері суперника. Червоні перемогли в кутку, і після його виконання Перейра вистрілив в голову, що пройшов лівий промінь.

Це була 21-а хвилина, в якій Лудогорез відкрив рахунок. Натанель поклав чудовий діагональний прохід до Вандерсона, другий добре взяв м'яч, але вистрілив у тіло Черніускаса, який воював проти нього. Після порятунку, Вандерсон узяв м'яч на ліве крило і після блискучого удару передав за 1: 0.

Після атаки гравці розграду провели довгу гру по центру поля. У свою чергу, до кінця тайму, червоні рідко загрожували дверям супротивника і забивали тільки одного удару Тіаго з відстані, яке не заважало Брон.

Через п'ять хвилин після початку другої половини господарі могли подвоїтися. Міссіджан зробив подвійний постріл з Марселліньо, поглянувши на Чернякаска, але він поспішно стріляє, а воротар воротаря не врятує.

На 57-й хвилині Сіссіна взяв Vanderson з п'яти один на один з воротарем, але останній грав дуже серйозно і дозволив Cherniyaskas зняти м'яч. Секунди пізніше, троє з «Лудогорець» вийшли проти двох червоних захисників, але Натанель показав егоїзм і стріляв незграбною правою ногою високо над перекладиною.
У 64-й хвилині Лудогорець зробив новий прохід. Марцелліно взяв Міссіджан на посадку на Кечеру, румунський розстріляв у двох метрах, але Черняскас знову врятував.

@@@ @@@

На 77-й хвилині червоні створили щось більш небезпечне для другої частини. Тьяго стріляв під дуже маленьким кутом, Браун не оцінив її політ і вона "приземлилася" на перекладині.
До кінця гри ЦСКА Софія встановила центрист у своїй половині до штрафного поля і в останні секунди гри створила дуже небезпечний ближній бій, але постріл Мурідеса заблокував Антон Недялков.

@@@ @@@

Таким чином, після першої поразки в чемпіонаті ЦСКА-Софія поступилася місцем, де він оселився Левський . Ludogorec скоротив своє відставання від першого місця до 3 балів.
ЛУДОГОРЕК - ЦСКА-СОФІЯ 1: 0
1: 0 Vanderson 21
ЛУДОГОРЕЦЬ: 1. Брон , 4. Сіссіна, 30. Моці, 3. Недяльков, 6. Натанель, 18. Дяков, 10. Кампанаріо, 88. Вандерсон, 84. Марцелліно, 93. Місіджан, 28. Кешеру
ЦСКА-СОФІЯ: 30. Черняська, 27. Секуліч, 25. Перейра, 5. Бодуров, 14. Лясков, 15. Малинов, 6. Пінто, 16. Бікель, 19. Десподов, 20. Тьяго, 9. Мауридес, 20. \ t