Роналду все вирішує. Данія - Португалія - ​​0: 1. Euro-2016. відбірковий турнір

Гол Кріштіану Роналду на п'ятій компенсованій хвилині приніс гостям найважливішу перемогу в групі I

Португалія здобуває першу перемогу в групі I на стадіоні "Паркен"
Крон-Делі потрапляє в штангу воріт португальців на 34-й хвилині
Роналду не реалізує вихід один на один в другому таймі
Роналду забиває з подачі Куарежми на п'ятій компенсованій хвилині другого тайму
Наступні матчі: Португалія - Вірменія, Сербія - Данія (14 листопада)

Забивши 51-й гол за збірну Португалії, Кріштіану Роналду приніс своїй команді першу перемогу в групі і найважливіші три очки у виїзному матчі з прямим конкурентом.

Гості, сенсаційно програвши вдома Албанії (0: 1) в першому турі, а потім поступилися в товариському матчі Франції (1: 2), були сповнені бажання реабілітуватися. Досить швидко вони заволоділи ігровою перевагою і вже на сьомій хвилині могли відкрити рахунок. Кріштіану Роналду отримав пас у штрафному майданчику і сильно пробив по воротах, але Каспер Шмейхель впорався. Він же намертво забрав м'яч після пострілу Нані через 16-метрової лінії.

Португалія продовжувала більше володіти м'ячем і активніше атакувати. На 17-й хвилині Роналду увірвався в штрафну і завдав удар низом - повз. Часто зміщується на правий фланг капітан португальців незабаром зробив відмінний навіс на Нані, однак вінгер пробив головою вище воріт. Проте найнебезпечніший момент у першому таймі створили данці. На 34-й хвилині Мікаель Крон-Делі опинився на чудовій ударній позиції, але потрапив в штангу.

Після перерви вже данці діяли з позиції сили, більше контролювали м'яч, але все одно гостріше атакували португальці. На 51-й хвилині підопічні Фернанду Сантуша просто зобов'язані були виходити вперед, коли Данні підхопив м'яч після помилки захисників і вивів Роналду один на один, але Шмейхель-молодший вийшов переможцем з цієї дуелі. Тиск же господарів втілилося в непоганий удар Крон-Делі - мимо воріт.

У кінцівці гри обидві команди намагалися вирвати три очки, але удача посміхнулася гостям. Буквально на останніх секундах матчу вийшов на заміну Рікарду Куарежма подав у штрафну, де Роналду "перевісел" всіх і відправив м'яч під поперечину.

Цей гол став 51-м для капітана португальців за збірну і 22-м в рамках континентальних першостей. За цим показником він зрівнявся з турком Хаканом Шюкюром і данцем Йон-Далем Томассон - кращими бомбардирами в історії чемпіонатів Європи з урахуванням кваліфікації, стикових матчів і фінальної стадії.