Фінал Чемпіонату світу з хокею 2012: Росія - Словаччина

Вирішальний матч ЧС з хокею 2012 року відбудеться сьогодні о 21.30. Експерти не беруться передбачити, хто стане чемпіоном світу - Росія чи Словаччина. У цьому турнірі росіяни здобули 9 перемог з 9, а гра словаків стала негласною сенсацією чемпіонату: збірна цієї країни обіграла Канаду і Чехію.

Словаччина обіграла збірну Чехії з рахунком 3: 1, Росія розгромила Фінляндію 6: 2. Обидва мача пройшли в Гельсінкі 19 травня, тепер хокеїсти Росії і Словаччини повинні поборотися за звання переможця Чемпіонату світу з хокею 2012.

Чемпіонат світу словаки вигравали тільки один раз. У 2002 році вони обіграли росіян 4: 3. Збірна Росії перемагала на світових першостях три рази, в 1993, 2008, 2009 році.

Основний внесок у вчорашню перемогу словаків вніс відзначився дублем Мирослав Шатана. Спортсмен закинув по шайбі на 16-й і 41-й хвилинах, ще один гол забив Лібор Гудачек (45 хвилина). Другий гол у зустрічі Чехії та Словаччини забив чех Міхаель Фроляк на 31 хвилині.

Гра Росії і Фінляндії була дуже напруженою. Рахунок зустрічі відкрив на 8 хвилині Янне Ніскала, проте вже на 16 хвилині Євген Малкін відповів фінам шайбою в їх ворота. Через чотири хвилини знову Малкін і знову приголомшливий гол.

Після зіткнення з Йоонас Ярвіненом, Малкін був змушений покинути лід. Олександр Овєчкін закинув шайбу фінам на 30 хвилині. Не встигнувши повернутися в гру, Малкін знову вразив ворота суперника. Третій період відкрився голом Дениса Кокарєва, а через сім хвилин Сергій Широков довів рахунок до 6: 1.

Другу свою шайбу в ворота збірної Росії фіни змогли забити лише на 57 хвилині, автором голу став Мікаель Гранлунд, однак це вже не змогло змінити програшну для збірної Фінляндії ситуацію.

Відео: Samsonov999

Відео:   Samsonov999

Відео: 7KriLat9