Збірна РФ з футболу обіграла команду Македонії

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи 2012 року російські футболісти з рахунком 1: 0 обіграли збірну Македонії У відбірковому матчі Чемпіонату Європи 2012 року російські футболісти з рахунком 1: 0 обіграли збірну Македонії. На 41-ймінуте єдиний гол в матчі забив Ігор Семшов, передає НТВ .

Зустріч відбулася на московській арені "Лужники". Перший тайм підопічні Діка Адвоката провели не надто впевнено. "У першому таймі довелося нелегко, ми нервували, не могли захопити контроль над грою. Але ми випустили Павлюченко і перехопили ініціативу. Я задоволений тим, як ми зіграли в другому таймі, але незадоволений результатом. Думаю, гра з Македонією була складніше, ніж та , що буде у вівторок з Ірландією ", - говорить головний тренер збірної Росії, повідомляють" Вести.ру ".

Кілька разів македонці всерйоз турбували голкіпера нашої збірної. Атаки самих господарів поля регулярно глухли задовго до вирішальних ударів. Тільки ближче до кінця тайму росіяни відкрили рахунок: Семшов, перебуваючи по центру лінії штрафний, сильно пробив і м'яч, після двох рикошетів він потрапив в ворота македонців.

Другий тайм вийшов набагато більш видовищним. Взагалі гра була складною для збірної Росії, адже вболівальники чекали тільки перемоги. Після 7-ми матчів наша команда набрала 16 очок і посіла 1-е місце в групі "Б". Наступна гра нашої збірної відбудеться 6 вересня проти команди Ірландії, зазначає портал 66.ru .

Читайте найактуальніше в рубриці "Спорт"