«Спартак» і ЦСКА втратили очки в РФПЛ. Огляд дня. 15 квітня 2018 року

«Спартак» програв «Уралу» на виїзді, зазнавши першої поразки у РФПЛ з серпня

«Спартак» програв «Уралу» в матчі 26-го туру російської Прем'єр-Ліги. Зустріч пройшла в Єкатеринбурзі на стадіоні «Єкатеринбург Арена» і завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів. «Урал» здобув першу перемогу на реконструйованій до ЧС-2018 арені.

На 37-й хвилині Ерік Бікфалві вивів «Урал» вперед. На 88-й хвилині Отман Ель-Кабір подвоїв перевагу господарів. Через кілька хвилин червоно-білі відіграли один м'яч - відзначився Квінсі Промес.
«Спартак» зазнав першої поразки в чемпіонаті з серпня минулого року. Команда Массімо Каррери (50 очок) займає друге місце в таблиці, відстаючи від лідируючого «Локомотива» на п'ять балів. При цьому «залізничники» зіграли на матч менше.

«Спартак» пливе після одного удару. Так не стати чемпіоном

«Урал» був сконцентрований «Спартака», чим і заслужив свою перемогу.

Гол Муси врятував ЦСКА від поразки в гостьовому матчі з «Уфою»

У матчі 26-го туру російської Прем'єр-Ліги «Уфа» приймала на своєму полі ЦСКА. Зустріч проходила на стадіоні «Нафтовик» і завершилася з рахунком 1: 1.
Господарі відкрили рахунок на 41-й хвилині завдяки голу Дмитра Сисуєва після передачі Дмитра Стоцького. «Армійці» відігралися лише на 78-й хвилині, коли з передачі Федора Чалова точним ударом відзначився Ахмед Муса.

День подарунків для «Локо». Слідом за «Спартаком» окуляри втрачає ЦСКА

«Уфа» знову не перемогла «армійців», але на цей раз може бути собою задоволена.

«Ростов» обіграв «СКА-Хабаровськ» в першому матчі на новому стадіоні

У матчі 26-го туру російської Прем'єр-Ліги «Ростов» приймав на своєму полі «СКА-Хабаровськ». Зустріч проходила на новому стадіоні «Ростов Арена», який був побудований до чемпіонату світу - 2018, і завершилася перемогою господарів з рахунком 2: 0.
У складі переможців забиті м'ячі на свій рахунок записали Бьорн Сігурдарсон і Хорен Байрамян, який відзначилися на 40-й і 89-й хвилинах відповідно. Для «Ростова» цей матч став першим на новому стадіоні. Завдяки перемозі підопічні Валерія Карпіна перервали серію з п'яти матчів без перемог в РФПЛ.

Буликін і Писарєв взяли участь в церемонії відкриття арени «Нижній Новгород»

Відбулася церемонія відкриття стадіону «Нижній Новгород», який 15 квітня приймає свій перший офіційний матч. У ці хвилини проходить поєдинок 33-го туру ФНЛ, в якому грають «Олімпієць» і «Зеніт-2», передає кореспондент «Чемпіонату» Антон Соколов.
У заході взяли участь колишній нападаючий збірної Росії Дмитро Буликін і головний тренер «Олімпійця» Микола Писарєв. Перед уболівальниками також виступила група Uma2rman.
На стадіон прийшли 15 тис. Глядачів, заповнений тільки нижній ярус, як і належить за регламентом. Максимальна місткість арени складе 45 тис. Глядачів.
Матч «Олімпієць» - «Зеніт-2», який носить статус тестового, почався о 15:00 за київським часом. Ще дві тестові зустрічі на стадіоні «Нижній Новгород» пройдуть 28 квітня і 6 травня, а влітку арена прийме ігри ЧС-2018.

Ще один суперстадіон в Росії! Бачили?

Нижній Новгород презентував красуню арену до ЧС-2018.

Лист РФПЛ на адресу «Уралу» підтверджує, що Єгоричев міг грати зі «Спартаком»

У розпорядженні «Чемпіонату» опинився лист виконавчого директора РФПЛ Сергія Чебана на адресу президента «Уралу» Григорія Іванова. Цей документ підтверджує, що півзахисник єкатеринбурзького клубу Андрій Єгоричев міг брати участь в матчі 26-го туру чемпіонату Росії з «Спартаком» (2: 1).

Раніше з'явилася інформація про те, що «Спартак» має намір подати протест на результат поєдинку з «Уралом» в зв'язку з тим, що на полі з'явився Єгоричев. Хавбек в нинішньому сезоні отримав три жовті картки в ПФЛ у складі «ність». Після переходу в «Урал» йому було винесено ще одне попередження - в недавньому поєдинку з «Тосно».
«Повідомляємо, що Єгоричев, який отримав жовту картку в матчі з" Тосно ", має право взяти участь у черговій грі чемпіонату Росії. Раніше отримані три картки враховуються в ПФЛ відповідно до регламенту », - йдеться в листі Чебана.

Раніше отримані три картки враховуються в ПФЛ відповідно до регламенту », - йдеться в листі Чебана

«Ми тут не пальцем роблені». «Спартак» відкликав протест

Григорій Іванов - про сльози Шатова, симуляції Смолова, збірної Росії і першу перемогу на новому стадіоні.

Гончаренко оцінив вірогідність відходу з футболу Ігнашевіча і Березуцький

Головний тренер ЦСКА Віктор Гончаренко після гостьової нічиєї з «Уфою» (1: 1) в матчі 26-го туру російської Прем'єр-Ліги поділився думкою про те, чи продовжать контракти з клубом або завершать кар'єри захисники команди Сергій Ігнашевич та брати Олексій і Василь Березуцький .
«Наскільки правдива інформація про те, що Березуцкие і Ігнашевич завершать кар'єру після сезону? Це настільки ж правдиво, як і те, що можуть продовжити контракт. Шанси рівні », - цитує Гончаренка офіційний сайт ЦСКА.
У липні Ігнашевич виповниться 39 років, а місяцем раніше братам Березуцьким - по 36.

«Манчестер Сіті» достроково виграв АПЛ після осічки «Манчестер Юнайтед»

У матчі 34-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» приймав на своєму полі «Вест Бромвіч Альбіон». Зустріч проходила на стадіоні «Олд Траффорд» і завершилася перемогою гостей з рахунком 1: 0.
У складі переможців єдиний гол на свій рахунок записав Джей Родрігес, який відзначився на 73-й хвилині. «МЮ» перервав свою серію з п'яти перемог в АПЛ, а «Вест Бромвіч» здобув перемогу вперше за останні 10 матчів турніру.
Таким чином, «Манчестер Юнайтед» (71 очко) втратив навіть теоретичні шанси вийти на перше місце в турнірній таблиці, а «Манчестер Сіті» (87) за п'ять турів до кінця турніру достроково оформив чемпіонство.

Запаморочливі рекорди Гвардіоли! Цифри чемпіонського сезону «Ман Сіті»

Хосеп Гвардіола створив по-справжньому чемпіонську команду. На дистанції його команді немає рівних навіть у АПЛ.

«ПСЖ» розгромив «Монако» з рахунком 7: 1 і достроково оформив чемпіонство в Лізі 1
У матчі 33-го туру чемпіонату Франції «ПСЖ» приймав на своєму полі «Монако». Зустріч проходила на стадіоні «Парк де Пренс» і завершилася перемогою господарів з рахунком 7: 1.
У складі переможців по дублю на свій рахунок записали Анхель Ді Марія і Джовані Ло Чельсо, точними ударами також відзначилися Едінсон Кавані і Юліан Дракслер, а ще один м'яч провів у власні ворота форвард «Монако» Радамель Фалькао. За гостей гол забив Маркуш Лопеш.
Завдяки цій перемозі лідируючий «ПСЖ» (87 очок) в турнірній таблиці Лізі 1 став недосяжним для «Монако» (70), який займає друге місце. Таким чином, парижани оформили чемпіонство за п'ять турів до кінця турніру.
«ПСЖ» став чемпіоном Франції в п'ятий раз за останні шість років і в сьомий раз в своїй історії. У минулому сезоні чемпіонат Франції виграв «Монако».