Зеніт - ЦСКА 29 квітня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 16:30 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 28 тур на Soccer.ru

90 + 4 '

Усе! Матч завершено! "Зеніт" і ЦСКА розписали "суху" нічию з Санкт-Петербурзі. Поєдинок можна назвати нецікавим, гравці обох команд створили багато небезпечних моментів, які не вдалося реалізувати в голи. Для Вас пряму онлайн-трансляцію цього поєдинку провів Андрій Бабенчук. Залишайтеся на https://www.soccer.ru/ !

90 + 3 ' 90 + 3 '   90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 2 ' 90 + 1 '

Ух! Рігоні на швидкості прорвався по правому флангу і гостро прострілив - Василь Березуцький не дозволив м'ячу дістатися до воротарського.

90 '

Чотири хвилини компенсував головний арбітр до основного часу матчу.

89 '

Невдало розіграли кутовий "синьо-біло-блакитні" - Акінфєєв на виході зіграв впевнено і забрав м'яч в свої руки.

88 '

НЕБЕЗПЕЧНО! Хльостко пробив Єрохін з 16-и метрів у ближній кут - м'яч зрикошетив від Сергія Ігнашевіча на кутовий.

87 '

Продовжують комбінувати на чужій половині поля господарі, компактно в обороні діють "армійці".

86 ' 86 '   85 '   84 ' 85 ' 84 '

Тренерський штаб "Зеніту" підготував заміну. Дмитро Полоз вийде на поле.

83 ' 83 '   82 ' 82 '

НЕБЕЗПЕЧНО! Після технічного удару Еміліано Рігоні з правого краю штрафного м'яч зрикошетив прямо на Заболотного, який переправив м'яч у дальній кут - ігровий снаряд пройшов в сантиметрах від штанги воріт!

81 '

Миха Мевля повернувся на поле. А тим часом продовжують підопічні Роберто Манчіні атакувати великими силами.

80 '

Десять хвилин залишилося зіграти командам в другому тайму. Чи будуть забиті голи в цьому поєдинку?

79 '

Миха Мевля лежить на газоні. Отримав пошкодження в боротьбі з Головіним центральний захисник "синьо-біло-блакитних".

78 ' 78 '   77 ' 77 '

Заміну підготував тренерський штаб ЦСКА. Вітіну готовий вийти на поле.

76 '

Федір Чалов зірвав перспективну атаку господарів. Стандарт розіграють підопічні Роберто Манчіні.

75 '

Антон Заболотний отримав м'яч біля штрафного ЦСКА, трохи прискорився і щільно пробив по центру - без проблем для голкіпера.

74 '

Продовжують активно контролювати гру "синьо-біло-блакитні", "армійці" закрилися на своїй половині поля.

73 '

МОМЕНТ! Еміліано Рігоні з дальньої дистанції пробив в дальній кут - м'яч пройшов в сантиметрах від штанги!

72 '

Небезпечно! Антон Заболотний увірвався в штрафну ЦСКА з позиції правого інсайда і потужно пробив у ближній кут - Акінфєєв на місці!

71 '

Моментище! Після подачі з кутового Доменіко Крішіто з забійної позиції пробив у ближній кут - Акінфєєв в падінні парирував м'яч практично на стрічці!

70 '

Продовжують атакувати "синьо-біло-блакитні". Після чергової подачі захисники ЦСКА вибив м'яч на корнер.

69 '

Федір Чалов зробив тактичний фол, не дозволив втекти на оперативний простір Ігорю Смольнікова.

68 '

Моментище! Ахмед Муса технічно пройшов по лівому флангу і віддав передачу в штрафну прямо на ногу Костянтину Кучаева, який з льоту пробив поруч зі штангою!

66 '

Олександр Головін щось дуже бурхливо обговорював з Галімовим. Головний арбітр тільки усно попередив півзахисника.

65 '

Ух! Рігоні підправляв м'яч в ближній кут після незручною верхової подачі - Акінфєєв без проблем впіймав ігровий снаряд в руки.

64 '

Після подачі Маріо Фернандеса з правого флангу Ахмед Муса намагався зачепитися за м'яч в чужій штрафній, однак тільки порушив правила нігерієць.

63 '

Віддали ініціативу "армійці" своїм візаві, закрилися на своїй половині поля підопічні Віктора Ганчаренко.

62 '

Ігор Смольников невдало прострілив у штрафну ЦСКА - Ігор Акінфєєв спокійно на виході забрав м'яч у руки.

61 '

Заспокоїлася гра в ці хвилини. Тримається м'яч переважно в середині поля під контролем "синьо-біло-блакитних".

60 '

Ахмед Муса потрапив в положення поза грою після довгої передачі з глибини поля.

59 '

Себастьян Дріуссі з незручної позиції здалеку наважився на удар - нічого небезпечного, Василь Березуцький спокійно заблокував постріл аргентинця.

58 ' 58 '   57 ' 57 '

Статистика володіння м'ячем на даний момент: "Зеніт" - 47%, ЦСКА - 53%.

56 '

Небезпечно! Після подачі Юрія Жиркова з лівого флангу Дріуссі пробив головою - м'яч після відскоку від газону пройшов над поперечиною воріт!

54 '

МОМЕНТ! Після подачі з лівого флангу Маріо Фернандес головою пробив з 12-ти метрів - мимо.

53 '

Федір Чалов не зміг обробити м'яч в чужій штрафній після передачі Олексія Березуцького.

52 '

МОМЕНТ! Рігоні з правого краю штрафного закрутив м'яч у дальній кут - м'яч просвистів поруч зі штангою!

51 '

Бістровіч навісив зі стандарту на дальню штангу, де в останній момент Юрій Жирков вибив м'яч на кутовий, не дозволивши нанести удар Василю Березуцький.

50 '

Активно почали другий тайм "армійці". Черговий небезпечний стандарт заробили гості біля штрафної "Зеніту".

49 '

Головін занадто сильно навісив з кутового - навіть незважаючи на невпевнену гру Єрохіна нікому з гостей не вдалося нанести удар.

48 '

Кучаев віддав передачу на хід Фернандес, якого в останній момент випередив Юрій Жирков. Кутовий розіграють "армійці".

47 '

Дріуссі прорвався по правому флангу і зробив подачу в центр штрафного, де першим на м'ячі виявився Акінфєєв.

46 '

Другий тайм розпочався!

45 + 3 '

Перший тайм завершено! Команди вирушають у роздягальні при "сухому" рахунку на табло. А поки перерву, пропонуємо Вам почитати нові записи в наших блогах.

45 + 2 '

Єрохін після подачі з кутового нейтралізував небезпеку біля своїх воріт.

45 + 1 '

НЕБЕЗПЕЧНО! Федір Чалов потужно пробив з 25-ти метрів - Юрій Лодигін в стрибку перевів м'яч на кутовий!

45 '

Дві хвилини компенсував головний арбітр до основного часу першого тайму.

44 ' 44 '   43 ' 43 '

Небезпечно! Костянтин Кучаев з 20-ти метрів потужно пробив по центру - м'яч пройшов над поперечиною!

42 '

Леандро Паредес невдало пробив лівою з-за меж штрафного - м'яч пройшов повз ворота.

41 '

Момент! Леандро Паредес навісив зі стандарту у воротарський, де виникла паніка, але ніхто так і не зміг нанести удар по воротах Ігоря Акінфєєва!

40 '

Тимчасово покинув межі поля Себастьян Дріуссі. "Синьо-біло-блакитні" розіграють небезпечний стандарт, Паредес у м'яча.

39 '

Себастьян Дріуссі отримав невелике ушкодження. Буде потрібна допомога лікарів аргентинцеві.

38 ' 38 '   37 ' 37 '

36 '

Далекий удар Леандро Паредеса заблокували захисники московської команди.

35 '

Бістровіч невдало навісив зі стандарту - оборона "Зеніту" спокійно нейтралізувала небезпека.

34 '

Єрохін не без порушення правил відібрав м'яч у Кучаева. Перспективний стандарт для ЦСКА.

33 '

Надійно зіграла оборона "синьо-біло-блакитних" після подачі з кутового - захисники "Зеніту" вибили м'яч подалі від воріт.

32 '

Небезпечно! Доменіко Крішіто не вдалося вибити м'яч подалі від своїх воріт, його обікрав Ахмед Муса, який з гострого кута пробив низом - ігровий снаряд після невеликого рикошету пройшов поруч зі штангою!

31 '

Ух! Щільний удар Федора Чалова з дальньої дистанції заблокували захисники "Зеніту".

30 '

Півгодини ігрового часу позаду. Більше атакують і володіють м'ячем підопічні Роберто Манчіні, "армійці" грають на контратаках.

29 '

Момент! Василь Березуцький в останній момент не дозволив завдати удару Себастьяну Дріуссі з забійної позиції після прострільну передачу з флангу.

28 '

Невдало розіграли кутовий підопічні Роберто Манчіні - Ігор Акінфєєв впевнено зіграв на виході і заволодів м'ячем.

27 '

Ух! Дріуссі на дриблінгу увірвався в штрафну гостей, але при спробі обіграти Сергія Ігнашевіча втратив м'яч! Кутовий розіграють господарі.

26 '

Щенніков в центрі поля зірвав атаку "синьо-біло-блакитних". Головний арбітр призначив стандарт в сторону воріт "армійців".

25 '

Активно розминаються на брівці Бібрас Натхо і Вітіну. Схоже, незадоволений діями своїх підопічних Віктор Ганчаренко, якщо він запланував заміну.

24 '

Хитро розіграли корнер "синьо-біло-блакитні"! Леандро Паредес віддав передачу на ближню штангу на партнера по команді, який в дотик відпасував у воротарський, але там першим на м'ячі були захисники.

23 '

Ігор Смольников перехопив м'яч на своїй половині поля, пробіг практично до штрафного ЦСКА і невдало пробив повз ворота.

22 '

Єрохін жорстко зіграв проти Головіна. "Армійці" розіграють стандарт на своїй половині поля.

21 '

Зважився на удар з дальньої дистанції зі стандарту Леандро Паредес - вийшло прямо в руки Ігоря Акінфєєва.

20 '

Бістровіч вдарив по ногах Заболотного. Перспективний стандарт заробили гравці "Зеніту".

19 ' 19 '   18 '   16 ' 18 ' 16 '

Браніслав Іванович покинув межі поля. Активно розминаються Жирков, Оздоєв і Краневіттер.

15 '

Схоже, травму отримав Браніслав Іванович в простій ситуації. Буде потрібна допомога лікарів захиснику.

14 '

Занадто сильна передача верхом пішла на хід Ахмеду Муса - першим на м'ячі виявився Іванович.

13 '

Оборона ЦСКА нейтралізувала небезпеку після подачі Доменіко Крішіто з лівого флангу.

12 '

Моментище! Антон Заболотний на дриблінгу увірвався в штрафну, обіграв захисника і з забійної позиції пробив зовнішньою стороною стопи - м'яч пройшов в сантиметрах від штанги!

11 '

Кучаев і Муса чи не скористалися помилкою Лодигіна, який віддав невдалу передачу на Мевля, але Ахмеуду не вистачило швидкості втекти на ударну позицію.

10 '

Ух! Муса увійшов в штрафну "Зеніту" і віддав передачу на Кучаев, який потужно пробив у ближній кут - мимо!

9 '

Момент! Акінфєєв на виході випередив Кузяєва і не дозволив Далер замкнути простріл з правого флангу!

8 '

Перший удар в сторону воріт ЦСКА - Леандро Паредес з дальньої дистанції пробив мимо.

7 ' 7 '   6 '   5 ' 6 ' 5 '

Головін змістився до лінії штрафного і завдав щільний удар - м'яч пройшов вище воріт.

4 '

Після подачі Рігоні з правого флангу Дріуссі при спробі прийняти м'яч підіграв собі рукою.

3 '

Дріуссі на швидкості прорвався по флангу і з лицьової зробив подачу на Заболотного, але м'яч зрізався з ноги і опустився на сітку зверху воріт.

2 '

У синьо-блакитній формі зіграє "Зеніт", ЦСКА - в червоних кольорах.

1 '

Матч розпочався!

0 '

Ігрова форма команд.

0 '0'

В останніх п'яти зустрічах між цими командами "Зеніт" здобув дві вікторії при трьох нічиїх.

0 '

ЦСКА за три тури до кінця сезону йде на другій сходинці, від "Локомотив" команду відділяє шість очок. Підопічні Віктора Ганчаренко випереджають "Спартак" і "Зеніт" на одне і два очка відповідно. Відіграти шість очок у "Локомотива" буде проблематично, проте у "залізничників" ще попереду матчі з "Зенітом" і "Краснодаром". В останніх п'яти поєдинках "армійці" здобули три перемоги при одній нічиїй і одній поразці.

Орієнтовний склад ЦСКА на матч проти "Зеніту": Акінфєєв - Кучаев, Ігнашевич, В. Березуцький, Щенніков - Натхо, Вернблум, Головін, Дзагоєв - Вітіну, Муса.

0 '

"Зеніт" за три тури до фінішу сезону займає четверте місце, але від московського "Спартака" відстає всього на один бал. Підопічні Роберто Манчіні продовжують вести боротьбу за друге-третє місце в таблиці Прем'єр-ліги, щоб в наступному сезоні зіграти в Лізі чемпіонів. Після серії нульових нічиїх "Зеніт" грав нестабільно. В останніх п'яти турах "синьо-біло-блакитні" здобули три перемоги при одній нічиїй і одній поразці.

Орієнтовний склад "Зеніта" на матч проти ЦСКА: Лодигін - Іванович, Мевля, Крішіто, Набиуллин - Паредес, Краневіттер, Єрохін, Кузя, Дріуссі - Заболотний.

0 '

Добрий день всім любителям футболу! Раді вітати Вас на матчі 28-го туру російської Прем'єр-ліги, в якому на стадіоні "Санкт-Петербург" зіграють "Зеніт" і ЦСКА. Для Вас пряму текстову онлайн-трансляцію цього матчу проведе Андрій Бабенчук.