"Баварія" перемогла без Тимощука

1. Орфографічна помилка в тексті:

29 вересня 2012, 19:11 Переглядів: 29 вересня 2012, 19:11 Переглядів:   Маріо Манджукич встановив остаточний рахунок на 84-й хвилині

Маріо Манджукич встановив остаточний рахунок на 84-й хвилині. Фото AFP.

Мюнхенська "Баварія" в гостьовому поєдинку переграла бременський "Вердер" в рамках шостого туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч завершилася з рахунком 2: 0 на користь гостей. За "Баварію" з інтервалом у дві хвилини зуміли відзначитися півзахисник Луїс Густаво (82-я хвилина) і хорватський нападник Маріо Манджукич (84). Український півзахисник Анатолій Тимощук весь матч просидів в запасі.

"Баварія" з 18 балами продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини, "Вердер" з 7 очками йде восьмим.

Суперник "Металіста" по груповому етапу Ліги Європи "Байєр" на "Бай Арені" переміг "Гройтер Фюрт" - 2: 0. Дубль на рахунку півзахисника Сіднея Сама.

В інших суботніх зустрічах в чемпіонаті Німеччини були зафіксовані наступні результати: "Хоффенхайм" і "Аугсбург" не виявили переможця (0: 0), "Гамбург" з мінімальним рахунком переграв "Ганновер" (1: 0), "Нюрнберг" вдома поступився " Штутгарту "(0: 2).

Таблиця чемпіонату Німеччини:

1. Баварія 6 ​​18 2. Айнтрахт 5 13 3. Шальке-04 6 11 4. Ганновер-96 6 10 5. Фортуна 6 10 6. Байєр 6 10 7. Боруссія Д 5 8 8. Вердер 6 7 9. Хоффенхайм 6 7 10. Гамбург 6 7 11. Нюрнберг 6 7 12. Боруссія М5 6 13. Фрайбург 5 5 14. Вольфсбург 5 5 15 . Штутгарт 6 5 16. Майнц 5 4 17. Гройтер Фюрт 6 4 18. Аугсбург 6 2

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Баварія "перемогла без Тимощука". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"