VARвалісь! Огляд стартового матчу бундесліги «Баварія» - «Хоффенхайм»

Дебют Ніко Ковача біля керма «Баварії» (якщо винести за дужки полувиставочний матч за Суперкубок) припав на поєдинок з міцним «Хоффенхаймом». У минулому сезоні «сільські» змогли образити мюнхенців, правда, на своєму полі, але сповнені були рішучості повторити це і на «Альянц-Арені». Юліан Нагельсманн, що тренує «Хоффенхайм» останній сезон, заявив, що мета - домогтися максимуму з командою за весь час роботи. З огляду на, що в минулому сезоні «Хоффенхайм» фінішував третім, то нема про можливе чи чемпіонство говорив Юліан?

Втім, результат матчу показав, що легкого життя «сільським» в сезоні чекати не варто, і, як знати, чи не доведеться наймолодшому тренеру Німеччини «показувати свій максимум» вже з «РБ Лейпциг» в сезоні наступному?

У Ніко Ковача завдання інше. Будувати нову «Баварію». Зрозуміло, перебудова - справа клопітка, але на завоювання срібної салатниці «рекордмайстера» здатний навіть в напіврозібраному стані. На те він і «Рекорд». Так що налаштовані підопічні хорвата були вельми серйозно, стартувати в новому першості з втрати очок ніхто навіть не думав.

Благо, і втрат у складі мюнхенців немає. На поле вийшов навіть Алаба, який отримав пошкодження в матчі за Суперкубок. А ось у «Хоффенхайма» поза грою залишилися віце-чемпіон світу Крамаріч, а також Рупп і найважливіші гравці середини поля Амірі і Демірбай. Зате в складі знайшлося місце відразу чотирьом новачкам: Адамсу, Гриф, Бітенкуру і Жоелінтону. Раніше «Хоффенхайм» розгромив у першому раунді Кубка Німеччини з рахунком 6: 1 «Кайзерслаутерн», а ось «Баварії» в тому ж турнірі довелося повозитися з «Дрохтерсеном» (чи багато хто знає, хто це?), Хоч і грала вона основою, але виграла з мінімальним рахунком.

Але то - вже справа минула. А зараз - барвиста церемонія відкриття чемпіонату, хвилина мовчання в пам'ять про померлого з життя вболівальника «Баварії» і ... Перший удар по м'ячу!

Стартовий відрізок матчу «Баварія» провела звично для себе - катаючи м'яч на середніх швидкостях, ведучи практично безупинну позиційну атаку, не створюючи видимих ​​небезпечних моментів, але готуючись забити в будь-який з них. Результат прийшов на 23-й хвилині, коли Томас Мюллер після кутового вдало пробив головою. Є перший м'яч сезону!

Є перший м'яч сезону

Після цього «Хоффенхайм» відповів кількома атаками, в одній з яких Жоелінтон примудрився не влучити у ворота з забійної позиції.

Кінцівка тайму видалася нервовою, пішли стики, жовті картки і підсумком усього стала травма Кінгслі Комана. Не чекаючи перерви, на поле вийшов Ар'єн Роббен, а ось французу знадобиться операція і кілька тижнів відновлення.

Другий тайм розпочався атаками «сільських», енергії додав вийшов на заміну Цубер. І вже на 57-й хвилині підопічні Нагельсманна зрівняли рахунок. Це Салаї пробив під дальню штангу, залишивши Ноейра не при справах.

Мюнхенці знову пішли в атаку, на поле вийшов новачок команди Горецький, «Баварія» посилювала тиск і ... Останні 20 хвилин матчу Юліан Нагельсманн на післяматчевій прес-конференції назвав «дикими». Ми ж назвемо VARварскімі - і не сильно помилимося.

Спочатку в ворота «Хоффенхайма» був призначений вельми спірний пенальті за падіння Рібері. Суддя цей епізод переглядати на відео не став, а ось гол, забитий Роббеном після того, як Левандовскі не забив пенальті, переглянув - і скасував. Мовляв, голландець вбіг до штрафного до удару поляка з точки. Вдруге Левандовскі був точний - 2: 1. Потім забив Мюллер, але за допомогою відеоассістента рефері гол відмінив, угледівши гру рукою.

З усіма цими паузами на перегляди, зупинками і змінами рішення гра розсипалася на фрагменти, «Хоффенхайм» намагався лізти вперед, але лише отримав в свої ворота третій м'яч. Арьєн Роббен добив гостей - 3: 1.

Що ж, матч дав чимало поживи для роздумів - і уболівальникам «Баварії», і експертам, які обговорюють роботу VAR. Ми ж констатуємо, що матч-відкриття вдався. Нерв, голи, боротьба - а що ще потрібно від стартує сезону? З початком нового чемпіонату, друзі!

ВІДЕО ОГЛЯД

ВІДЕО ОГЛЯД

* * *

Любіть німецький футбол! Цінуйте німецький футбол!

Дивіться німецький футбол, підписуйтесь на наш блог і твіттер !

З огляду на, що в минулому сезоні «Хоффенхайм» фінішував третім, то нема про можливе чи чемпіонство говорив Юліан?