'' Шахтар '' і '' Динамо '' здобули легкі перемоги в матчах 24-го туру УПЛ

3626 переглядів

Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" здобули впевнені перемоги в матчах 24 туру української Прем'єр-ліги.

Після фіаско в Лізі Чемпіонів "Шахтар" в Харкові з рахунком 3: 0 розгромив ФК "Маріуполь".

Донецьке дербі між цими командами не виходить ніколи, так вийшло і цього разу. "Шахтар" в цій зустрічі не дозволив грати чотирьом орендованим гравцям ФК "Маріуполь", які складають "основу" маріупольської команди. В результаті "гірники" провели в ворота ФК "Маріуполь" три "сухих" м'ячі.

На 26-й хвилині Ісмаїлі відкрив рахунок, а в другому таймі два точні удари Фреда і Марлоса завершили розгром команди з Маріуполя.

Столичне "Динамо" в грі з "Ворсклою" також не відчуло особливого опору, вигравши з рахунком 4: 0. Кияни вже на четвертій хвилині відкрили рахунок, коли після подачі стандарту Бесєдін ударом головою пробив Шуста.

У заключні 45 хвилин кияни забили ще тричі. Один з голів на свій рахунок записав Бурда і черговий гол в чемпіонаті забив Циганков, який реалізував 11-метровий удар. На 88-й хвилині четвертий гол у ворота "Ворскли" провів Хльобас, який вийшов на заміну.

Інші матчі 24 туру закінчилися з такими результатами: "Чорноморець" - "Сталь" 0: 1, "Олімпік" - "Зірка" 0: 1, "Верес" - "Зоря" 0: 1 і "Олександрія" - "Карпати" 1 : 1.

На наступних вихідних Прем'єр-ліга бере паузу через матчі національної збірної України.

3626 переглядів   Донецький Шахтар і київське Динамо здобули впевнені перемоги в матчах 24 туру української Прем'єр-ліги