«Ак Барс» вдома обіграв «Сибір»

(Казань, 2 жовтня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). Після чотирьох матчів на виїзді казанський «Ак Барс» приймав сьогодні на своєму льоду Новосибірську «Сибір» і переміг, пропустивши першим.

Останні матчі казанці проводять в ролі одноосібного лідера Східної конференції КХЛ. Положення зобов'язує підтверджувати свій високий статус, хоча деякі кадрові проблеми у «Ак Барса» все ж є, перш за все в обороні. Продовжує перебувати в лазареті фінський захисник Атте Охтамаа. Почав відбувати восьмиматчеву дискваліфікацію захисник Степан Захарчук, який завдав в минулому турі важку травму гравцеві «Магнітки» Будкін. Крім того, вже третій матч поспіль пропустив нападник Федір Малихін.

Крім того, вже третій матч поспіль пропустив нападник Федір Малихін

Минуло вісім з половиною хвилин першого тайму, як «Ак Барс» позбувся ще одного гравця: за удар суперника в коліно матч-штраф, 5 + 20 хвилин отримав нападник господарів Михайло Глухов, який завершив таким чином свою участь у сьогоднішній зустрічі. Однак події на льоду закрутилися таким чином, що незабаром вже сибіряки двічі поспіль були покарані суддями, в результаті на 20 секунд залишившись утрьох проти п'ятірки «Ак Барса». Але казанцям не вдалося реалізувати такий значний чисельну перевагу, а один раз гостям просто пощастило, коли Станіслав Галієв потрапив в штангу.

Але казанцям не вдалося реалізувати такий значний чисельну перевагу, а один раз гостям просто пощастило, коли Станіслав Галієв потрапив в штангу

Більш того, незабаром саме гості свій перший же шанс реалізували, покаравши «барсів» за помилку в середній зоні, 0: 1. Гол нелогічний, але заслужений, нехай господарі атакували набагато більше, частіше і небезпечніше. Ще й в своїй зоні казанці так часто помилялися, включаючи досвідченого Андрія Маркова, що запросто могли пропустити ще. І все ж наполегливість «білих барсів» була винагороджена, правда, не відразу, а через пару хвилин після того, як Володимир Ткачов закинув шайбу у. В той момент судді просто не побачили взяття воріт «Сибіру», але через дві хвилини, після довгих консультацій з арбітром-відеогол, справедливість восторжествувала. Справедливості ж заради слід сказати, що і велика частина публіки цього гола-фантома не побачила. Як би там не було, 1: 1. А Ткачов після короткої відсидки в запасі забиває вже в четвертій грі поспіль.

А Ткачов після короткої відсидки в запасі забиває вже в четвертій грі поспіль

Розігрався Ткачов незабаром вивів «Ак Барс» вперед. І це бачили всі без винятку: Роб Клінкхаммер прорвався по правому флангу і вчасно прострель на п'ятачок, де Ткачову залишалося тільки підставити ключку. Підставив, 2: 1. Після цього гра помітно пожвавилася, хоча і раніше глядачам нудьгувати не доводилося. Швидкий, жорсткий, азартний хокей з масою вилучень. Зміцнив перевагу господарів Дмитро Архипов в середині третього періоду, проявивши неабияку наполегливість на чужому п'ятачку і добивши шайбу з другої спроби, 3: 1. Правда, в кінцівці гості одну шайбу відіграли, але на більше їх не вистачило. Хоча і третю шайбу сибіряки закинули, але після перегляду відео арбітри не зарахували її, угледівши положення поза грою.

Хоча і третю шайбу сибіряки закинули, але після перегляду відео арбітри не зарахували її, угледівши положення поза грою

Після 15 матчів в активі «Ак Барса» стало 34 очки. У наступному турі 4 жовтня казанці зіграють вдома з «Югрою» (Ханти-Мансійськ).

«Ак Барс» (Казань) - «Сибір» (Новосибірськ) - 3: 2 (0: 1,2: 0, 1: 1)
Шайби закинули: Ткачов (29, 33), Архипов (50) - Основіна (17), Коньков (57). Штраф: 49-14.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.