Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

1. 1. «Ак Барс» - «Нафтохімік» 3: 0. Видалення воротаря Метта Далтона до кінця гри за удар Терещенко
  2. 2. «Ак Барс» - «Нафтохімік» 3: 0. Гол Ніко капання при рахунку 0: 0
  3. 3. «Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 4: 3. Гол Олексія Морозова в овертаймі
  4. 4. «Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 4: 3. Гол Терещенко в третьому періоді
  5. 5. «Ак Барс» - «Трактор» 2: 1. Гол Костянтина Корнєєва в овертаймі

Воротар «Трактора» Майкл Гарнетт попросив КХЛ придивитися до епізоду з голом Корнєєва в овертаймі. Блог «Епіцентр» згадує всі спірні моменти в матчах плей-офф за участю «Ак Барса».

Блог «Епіцентр» згадує всі спірні моменти в матчах плей-офф за участю «Ак Барса»

А чи був свисток? фото: РІА Новини / Максим Богодвід

«Я лише злегка погладив Терещенко зі спини, а він впав, ніби в нього вистрілили з снайперської гвинтівки. І потім вийшов в наступній зміні, як ні в чому не бувало », - обурювався після матчу голкіпер« Нафтохіміка ». За рахунку 0: 0 арбітри відправили Метта в роздягальню, залишивши гостей у меншості на 5 хвилин і без основного воротаря. Казанці дотиснули суперника в третьому періоді, забивши пару голів Соколову і ще один в порожні ворота.

2. «Ак Барс» - «Нафтохімік» 3: 0. Гол Ніко капання при рахунку 0: 0

«Та що там« Ак Барс ». Закинув обидві шайби ковзанами », - це знову-таки цитата Далтона після другої гри серії. «Нафтохімік» влаштовувати кіпіш не став, а КХЛ на наступний день пояснила, що удару ногою по шайбі з боку капання в моменті з першим голом не було, і вона просто відскочила від коника атакуючого гравця.

3. «Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 4: 3. Гол Олексія Морозова в овертаймі

І знову почнемо з цитати, але на цей раз Володимира Юрзінова. «Якщо там зони не було, то вітаю суперників з перемогою, якщо була - щось не вітаю», - буркнув засмучений тренер, відмовившись відповідати на інші запитання журналістів. Його обурення можна зрозуміти - момент був на тоненького. Пояснення КХЛ, судячи з наступним заявам Віталія Прошкіна, Уфімцев не переконало:

Відповідно до Правила 450 «Положення поза грою»:

б) визначальними чинниками у визначенні положення «поза грою» є:

1. Розташування ковзанів гравця - гравець знаходиться в положенні «поза грою», якщо в момент повного перетину шайбою синьої лінії обидва його коника вже повністю знаходяться за синьою лінією його зони нападу;

2. Положення шайби - шайба повинна повністю перетнути синю лінію зони нападу;

ситуація 1

У гравця один коник знаходиться на синій лінії або в нейтральній зоні, а інший - в зоні нападу в момент повного перетину шайбою синьої лінії.

Рішення: Положення «поза грою» немає.

У зв'язку з викладеним вище гол Олексій Морозова відбувся без порушення правил і зарахований вірно.

4. «Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 4: 3. Гол Терещенко в третьому періоді

Ситуація, що породила одну з найбільших цитат в історії КХЛ. Лукоянов не без допомоги Прошкіна впав на лід, а слідом за ними звалився і Ійро Тарккі. Терещенко залишалося не промахнутися по порожніх воротах, а Прошкін - скаржитися на суддівський комітет КХЛ.

5. «Ак Барс» - «Трактор» 2: 1. Гол Костянтина Корнєєва в овертаймі

Валерій Бєлоусов засумнівався і в справедливості видалення Разіна , А Майкл Гарнетт прямим текстом написав, що шайба залетіла у ворота вже після свистка. Коментарів КХЛ поки не послідувало.