Перемога імені Сен-П'єр. «Барис» повів у серії з «Трактором (3-2)

1. У Челябінську завершився п'ятий матч серії «Трактор» - «Барис»: гості перемогли 2: 1 ОТ, вперше в серії...
  2. Філігранний кидок Сен-П'єр і травма Бойда
  3. Бойков: «Травма Бойда може стати визначальною для результату серії»
  4. «Почали дуже обережно, а потім не вдалося реалізувати моменти»
У Челябінську завершився п'ятий матч серії «Трактор» - «Барис»: гості перемогли 2: 1 ОТ, вперше в серії не забивши в більшості, Сен-П'єр закинув вирішальну шайбу, а Дастін Бойд НЕ дограв матч через пошкодження. Рахунок в серії - 3-2 на користь «Барис». Хет-трики Заріпова і Коваржа. «Металург» пройшов «Куньлунь» (4-1)

Удар яструба. «Авангард» повів 3-2 у серії з «Адміралом»

«Барис» двічі виходив вперед у протистоянні з «Трактором», і обидва рази челябінці вигравали наступний матч. П'ятий матч, що проходив в Челябінську, повинен був наблизити одну з команд до виходу в наступний раунд на відстань однієї перемоги. Гості вийшли вперед, проте господарям вдалося вирівняти становище і перевести гру в овертайм, де Мартен Сен-П'єр на 11-й хвилині приніс астанинці перемогу. Таким чином, «Барис» повів у серії 3-2 і отримав перевагу свого майданчика перед шостою грою, яка відбудеться в суботу, 4 березня.

Фотострічка: 02.03.17. Чемпіонат КХЛ сезону 2016/17. Плей-офф. «Трактор» (Челябінськ) - «Барис» (Астана)

Сніговий барс проти механічного ведмедя Філігранний кидок Сен-П'єр і травма Бойда

Трактор (Челябінськ) - Барис (Астана) 1 - 2 OT (0: 1 1: 0 0: 0 0: 1) Бойков: «Травма Бойда може стати визначальною для результату серії» «Почали дуже обережно, а потім не вдалося реалізувати моменти»

Сніговий барс проти механічного ведмедя

«У« Витязя »страх імен, а Мінськ провалився». Експерти про перше коло Заходу

«Динамо» не хотіло знову в Нижній ». П'ятий день плей-офф на Заході

Однією з проблем «Барис» як і раніше є відсутність Брендона Боченскі , Однак не можна сказати, що Костянтин Пушкарьов не справляється в першій трійці. Едуард Занковець не став винаходити велосипед і залишився вірним собі у виборі складу на п'ятий матч серії з «Трактором».

Головний герой попереднього матчу Олексій Петров зайняв місце в третій парі оборони «Трактора». Незмінним виявилося перша ланка господарів, яке своїми атакуючими діями виділяється на тлі інших.
Недолёт «Сибіру»: травма Салака і самотні лідери

Прес-служба «Барис» нагадала про важливість майбутнього матчу і розмістила в соцмережах ефектну афішу протистояння, зобразивши суперника механічним ведмедем.

наверх

Філігранний кидок Сен-П'єр і травма Бойда

Трактор (Челябінськ) - Барис (Астана) 1 - 2 OT (0: 1 1: 0 0: 0 0: 1)

У гостей з перших хвилин, що не дивно, виділявся Найджел Доус , Який своїми активними діями постійно тримав в тонусі Павла Францоуза . Проте, оборона господарів справлялася, в тому числі у форматі «4 на 5». «Трактор» намагався відповідати атакою на атаку, але все ж перевагою володіли саме хокеїсти «Барис». І в середині першого періоду він закономірно втілився в закинуту шайбу: Дастін Бойд віддав передачу з-за воріт на Доуса, і той виклав шайбу Пушкарьову, якому залишалося лише пробити переміщатися Францоуза - 1: 0.

Спроби «Трактора» створювати гострі моменти біля воріт Хенріка Карлссона всякий раз розбивалися об щільну оборону гостей, які дозволяли кидати від синьої лінії і від бортів, при цьому контролюючи простір безпосередньо перед воротами. Перевірив астанінського стража воріт на фортецю Олексій Кручинін , Але Карлссон тримався впевнено.

У другому періоді команда Анвара Гатіятуліна відразу ж полетіла виправляти недоліки першої двадцятихвилинки. Господарі активніше лізли на п'ятачок, створюючи напругу для Карлссона, який постійно ризикував зіткнутися з одним із нападників челябінців. Гості отримали три видалення поспіль, і штраф Мартена Сен-П'єр був реалізований: Кирило Кольцов віддав пас на Артема Бородкіна , І той з центру зони прямим кидком вразив ціль.

У третьому ігровому відрізку у «Барис» трапилася неприємність: один з лідерів команди Дастін Бойд провів на льоду лише дві зміни, ймовірно, отримавши пошкодження. Всі двадцять хвилин пройшли в щільній боротьбі, обидві команди могли вирішити результат матчу на свою користь, але в результаті рахунок на табло не змінився, що означало другий поспіль овертайм в цій серії.

Всі двадцять хвилин пройшли в щільній боротьбі, обидві команди могли вирішити результат матчу на свою користь, але в результаті рахунок на табло не змінився, що означало другий поспіль овертайм в цій серії

«Барис" не завдав жодного кидка за перші п'ять хвилин додаткового часу, а Пол Щехура міг двічі завершити матч на користь своєї команди. Але гості витримали натиск, пішли в атаку і домоглися успіху. Сен-П'єр кидав з-під захисника, і всі фактори склалися не на користь Францоуза: голкіпер погано бачив момент кидка, який вийшов неймовірно точним і влетів прямо в дальню «дев'ятку». 2: 1 в матчі і 3-2 в серії - тепер уже «Барис» отримав перевагу свого майданчика, в третій раз вийшовши вперед в цьому протистоянні.

наверх

Бойков: «Травма Бойда може стати визначальною для результату серії»

Експерт КХЛ-ТВ Олександр Бойков відзначив, що «Барис» сьогодні зумів краще розпорядитися представилися моментами, а Павло Францоуз пропустив необов'язковий шайбу в овертаймі.

- Команди провели рівний матч, з урахуванням того, що «Барис» втратив лідера по ходу матчу - Бойд НЕ дограв матч після зіткнення з Трідчіковим. Це, безумовно, втрата, тим більше немає Боченскі. В овертаймі явно була перевага «Трактора» по моментам, у Щехури було два прекрасні моменти, необхідно для «Трактора» було забивати. Можливості у «Трактора» були.

На мій погляд, Францоуз, який добре грає в цій серії, підкреслюю, добре, багато виручає - але по голу, який можна не пропускати, у нього в цій серії є, в тому числі шайба Мартена Сен-П'єр. Кидок від борта, так, з-під захисника, так, дуже точний по виконанню. Сен-П'єр, до речі, замінив Бойда в першій ланці після відходу центрального нападника. Тому я б не став говорити про закономірності перемоги, просто одна команда краще реалізувала представилися їй моменти. У минулій грі «Трактор» скористався можливостями, Петров закинув в овертаймі. З точки зору якості, системності, терпіння команди були гідні один одного.

У «Трактора» хороші шанси зробити рахунок 3-3. Зараз поки невідомо, що з Бойдом, побажаємо йому здоров'я, але подивимося, чи буде він у складі на наступний матч. Це буде дуже важливо, це може бути визначальним в серії, незважаючи на те що «Трактор» поступається. Зрозуміло, що позиції у «Барис» зараз краще, вони перемогли, їдуть додому і можуть завершити серію в наступному матчі. Але занадто рівні команди, щоб говорити про ті чи інші шанси на перемогу. Якщо брати серію в цілому - «Трактора» сьогодні вдалося отримати мінімум вилучень. У «Барис» були дві можливості більшості в матчі, і «Барис» вперше не закинув в більшості. Подивимося, як все складеться для «Трактора», повторюся, обидві команди дуже організовані, навчені і вміють компенсувати ті чи інші втрати команди.

наверх

«Почали дуже обережно, а потім не вдалося реалізувати моменти»

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- У першому періоді почали занадто обережно. Потім прокинулися, почали грати в свою гру, створювати моменти. У тому числі і в овертаймі. Але, на жаль, не вдалося їх реалізувати, тому програли.

Едуард Занковець, головний тренер «Барис»:

- Мені здається, що ми добре почали гру. Діяли строго, дисципліновано в першому періоді. У другому непотрібні видалення перевернули гру в небажане для нас русло. Ми пропустили гол. Що стосується овертайму, там здорово відіграв голкіпер, врятував нас. Ну а переможний гол - це майстерність Сен-П'єр.