Підсумки Кубка України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF 2016

2. фото:
  3. фото:

14 травня в Києві відбувся Кубок України UBPF 2016.

14 травня в Києві відбувся Кубок України UBPF 2016

Незважаючи на погану погоду і докучливий дрібний дощ, в ДК КПІ зібралися сотні гостей - як підтримати своїх спортсменів, так і просто зануритися в цю атмосферу спортивного свята. Організація турніру, як втім і завжди, була на найвищому рівні. Велике (майже дві сотні) кількість учасників, укупі з високою конкуренцією в номінаціях, привели до того, що змагання тривали до пізнього вечора. Але, вдячна публіка до останнього підтримувала спортсменів і, незважаючи на загальну втому, мотивувала їх викладатися по-повній.

Але, вдячна публіка до останнього підтримувала спортсменів і, незважаючи на загальну втому, мотивувала їх викладатися по-повній

В цьому році категорія бодібілдинг юніори була нечисленна, але продемонструвала високий рівень підготовки. У непростій боротьбі перемогу здобув Риболовля Владислав - дуже гармонійний, пропорційний і добре пророблений спортсмен з Києва.

У непростій боротьбі перемогу здобув Риболовля Владислав - дуже гармонійний, пропорційний і добре пророблений спортсмен з Києва

Одна з сенсацій турніру - Герман Писаренко. 42 роки, 30 років тренувального стажу. І тільки зараз - дебют на змаганнях. Результат: перше місце в номінації бодібілдинг ветерани і перемога в категорії бодібілдинг до 70 кг!

Результат: перше місце в номінації бодібілдинг ветерани і перемога в категорії бодібілдинг до 70 кг

Категорія чоловічий бодібілдинг до 80 кг. Переможець Дєрябкін Дмитро - відкриття сезону. Приголомшливі пропорції, симетрія і баланс м'язових груп! Відмінна підготовка. Посунув на п'єдесталі Чемпіона України Єгорова Олександра (друге місце) та Чемпіона Європи Артема Негоду (третє).

Посунув на п'єдесталі Чемпіона України Єгорова Олександра (друге місце) та Чемпіона Європи Артема Негоду (третє)

Найскладніша категорія цього Кубка - чоловіки бодібілдинг до 90 кг. Все - досвідчені чемпіони. Валерій Дурманенко - неодноразовий призер та чемпіон України за версією WBPF - зайняв четверте місце. Сергій Павлишин - бувалий, досвідчений спортсмен (Чемпіон України, Віце-Чемпіон Європи) став третім. Друге місце - Олександр Ярмоленко. Справжня зірка, багаторазовий чемпіон України, Абсолютний Чемпіон України і Європи 2014. Всі вони програли величезному, відмінно підготовленим Кургузова Олексію (м.Бориспіль). Буває. Чемпіони служать мішенню для молодих і зухвалих, і рано чи пізно - програють їм.

Чемпіони служать мішенню для молодих і зухвалих, і рано чи пізно - програють їм

Категорія чоловічий бодібілдинг до 100 кг. Її переможець, Амір Олфатманеш, має більше 10 років спортивного стажу, і лише зараз, виступивши в рамках нашої Федерації, - став Чемпіоном України і їде представляти нашу країну на Чемпіонат Європи WBPF.

Категорія чоловічий бодібілдинг понад 100 кг. Дві скелі! Але, хто сьогодні виграє у Сергія Бабчука?

У категоріях фізик-модель все дівчата продемонстрували чудову фізичну форму, грацію, шарм і елегантність. Місця ж розподілилися наступним чином: у юніорок впевнену перемогу здобула Чемпіонка Світу Ілона Волянська; серед «маленьких» фізик-моделей до 160 см першої стала Волохонська Катерина; в категорії фізик-модель 160-165 см перше місце зайняла Лук'янова Анастасія - досвідчена спортсменка і призерка Європи; у дівчат фізик-моделей до 170 см беззастережна перемога Наталії Яроцевіч, а у «високих» фізик-моделей понад 170 см перше місце за Ілоною Зозулею.

Окремо згадаємо про нововведення - вперше представленої на цьому Кубку номінації фізик-модель леді (старше 35 років). Всі її учасниці заслуговують щирого захоплення і поваги: ​​стрункі, підтягнуті, рельєфні, граціозні. Переможниця категорії - киянка Олена Ємець.

Переможниці в категорії «дівчата спорт-моделі» - відомі та досвідчені спортсменки. У «маленьких» спорт-моделей до 165 см перемогу здобула Трегубенко Ольга (переможниця Кубка UBPF 2015), а у «високих» (понад 165 см) - торішня Чемпіонка Вітковська Вероніка.

Категорії фізик-модель чоловіки (шорти). Після введення обмежень по вазі в цих номінаціях - стиль вже вимальовується. Тепер у всіх спортсменів і суддів є чітке уявлення: якими мають бути менс фізик-мо. Дуже щільні категорії, красиві підготовлені хлопці. У «низьких» шортах (фізик-модель до 175 см) першим став Удовиченко Денис; в шортах до 180 см - перемога за Кущененко Владиславом; у «високих» чоловіків фізик-модель (понад 180 см) - перое місце у Соколовського Романа.

У жіночому атлетик-фізики до 165 см - відмінна дебютантка з приголомшливі даними - Анастасія Дьячкова! Звичайно, у більш досвідченої Вікторії Дергунової поки їй виграти не вдалося, але - почесне друге місце. Ще рік-два - і в жіночому атлетики з'явиться нова зірка!

Жінки «високий» атлетик-фізик (понад 165 см) все як на підбір: пропорції, якість мускулатури, естетика. Але, Євгенія Семченко - поза конкуренцією. Варто відзначити, що деякі учасниці даної номінації перейшли в неї з високих спорт-моделей - і зробили правильний вибір. Виглядають приголомшливо і є куди розвиватися.

Атлетик-фізик чоловіки до 175 см: супер п'ятірка, щільна і рівна. Але переможець виявився краще - і набагато! Пропорції, збалансованість м'язових груп, наповненість, якість, позування - все у Володимира Горго краще. Реальний претендент на титули наближається Чемпіонату Європи WBPF.

Атлетик-фізик чоловіки 175-180 см. Всі хороші. Відмінно підготовлені, красива категорія. Переможець в категорії чоловіки атлетікфізік - представник черкаської школи, Кірсанов Андрій.

Чоловіки атлетик-фізик понад 180 см. Все - дуже рельєфні! Але, переможець - Олег Черкесов, - виявився трохи краще в пропорціях і обсягах.

У жіночій абсолютке перемогу здобула Зозуля Ілона, серед чоловіків - Сергій Бабчук.

Нагадуємо вам, що сезон тільки починається! Національна збірна UBPF готується до Чемпіонату Європи WBPF 2016, який відбудеться 27-29 травня в Будапешті (Угорщина). Побажаємо нашій збірній чергових тріумфів!

Організатор: Всеукраїнська федерація бодібілдингу, фітнесу та атлетизму (UBPF), є невід'ємною складовою світової спортивної федерації бодібілдингу та атлетизму WBPF (World Bodybuilding Physique Sport`s Federation).

Але, хто сьогодні виграє у Сергія Бабчука?