Волейболістки РЕУ ім. Г.В. Плеханова завершили 2018 рік на мажорній ноті, обігравши вдома команду МГОУ «всуху»

РЕУ ім. Г.В. Плеханова - МГОУ - 3: 0. (25:23; 25:17; 25:19).

22.12.2018 р, Субота, 18:00

ХХХ I Московські спортивні студентські ігри, сезон 2018/2019 рр.

Чемпіонат Москви серед ВНЗ з волейболу, жінки, Суперліга, перший етап, груповий етап, матч 10-го туру

Адреса проведення матчу: м Москва, Спортивний зал МПЕК РЕУ ім. Г. В. Плеханова, м. Вулиця 1905 року, Великий Трехгорний провулок, 11, будова 3

склади:

склади:

РЕУ ім. Г.В. Плеханова: (футболки - білі): Катерина Зданович (№ 5, к), Уляна Звірятко (№ 2), Єлизавета Мясникова (№ 19), Ксенія Чердінцева (№ 9), Діана Пургина (№ 8), Анна Миронова (№ 15 ), Олена Солодова (№ 13), Анастасія Наумова (№ 18, л).

Головний тренер: Титов Станіслав Володимирович.

МГОУ: (футболки - синьо-білі): Діана Калініна (№ 3, к), Марія Бичкова (№ 1), Ксенія Кузьмінова (№ 4), Юлія Дягілєва (№ 5), Анна Андрюшина (№ 6), Катерина Іванова ( № 9), Марія Куликова (№ 11), Катерина Гайдай (№ 13).

Головний тренер: Кисельов Олексій Володимирович.

Головний суддя: Корабльова Е.

Перший помічник: Головін С.

Минулої суботи, 22.12.2018 р, волейболістки РЕУ ім. Г.В. Плеханова приймали на своєму майданчику команду МГОУ, в рамках 10-го туру Суперліги. Для обох сторін дана зустріч знаменувала старт другого кола. Більш того, ці колективи були сусідами в таблиці, «економісткі» йшли на 6 місці з 4 перемогами і 5 ураженнями, а «обласні» перебували на 7 позиції, з 3 вікторіями і 6 ураженнями. У першому колі в гостях підопічні Станіслава Титова взяли гору з рахунком 3: 1 (19:25, 26:24; 25:15; 25:19).

Цікава була і статистика особистих зустрічей зазначених команд Цікава була і статистика особистих зустрічей зазначених команд. За останні два сезони вони зустрічалися тричі і незмінно на табло вимальовувалися підсумкові цифри 3: 1. Причому в минулому сезоні двічі з зазначеним результатом перемагали «обласні». Разом з тим, господині підійшли до цієї гри з серією з чотирьох поразок поспіль, останнє було вдома від «ломоносовців», а МГОУ в останньому поєдинку переграв у рідних стінах одного з дебютантів МАІ. Не з чуток можу стверджувати, що обидві команди бойові і вміють показати видовищний і захоплюючий волейбол, а чия візьме, ми розбиралися по ходу самої гри.

Не з чуток можу стверджувати, що обидві команди бойові і вміють показати видовищний і захоплюючий волейбол, а чия візьме, ми розбиралися по ходу самої гри

Стартові розіграші очок в першій партії вийшли напруженими, обидві сторони тільки Вкочує в гру, часто нервуючи, обмінявшись відразу знижками в аут - 1: 0 і 1: 1. А перший бал своїми силами набрали «обласні», точний удар з подачі завдала Марія Куликова, після якого м'яч зачепив сітку і впав на протилежну сторону майданчика - 1: 2. Трохи пізніше, гості виставили непробивний подвійний блок в зв'язці Марія Бичкова / Катерина Гайдай - 2: 3, а потім забійну подачу виконала в їх складі і Анна Андрюшина - 2: 4, на що «Плехановка» відповіла разючої діагоналлю Олени Солодовій - 3: 4 . Втім, «обласні» виглядали непогано, довівши це вдалою атакою Катерини Іванової - 3: 5 і потужної діагоналлю свого капітана Діани Калініної - 3: 6.

Втім, «обласні» виглядали непогано, довівши це вдалою атакою Катерини Іванової - 3: 5 і потужної діагоналлю свого капітана Діани Калініної - 3: 6

Після результату на табло 4: 7 на користь МГОУ, «економісткі» почали вигравати прийоми і відмінно діяти в атаці, рахунок зрівняла точної діагоналлю Анна Миронова - 7: 7, а вивела їх вперед в рахунку вперше в матчі не вимушена помилка суперниць - 8: 7. РЕУ ім. Г.В. Плеханова вів в одне очко і 9: 8, і 10: 9, і 11:10, коли вдало в атаці відіграла Чердінцева, а незабаром після рівності 12:12, гості вийшли вперед у рахунку після холостий атаки опоненток - 12:13. Як бачите, в наявності гойдалки, які незрозуміло в чию сторону могли качнути в результаті. «Плехановка» повела знову 14:13 після результативної атаки Миронової, а трохи пізніше рахунок вирівняла в атаці по центру майданчика Бичкова - 14:14 вивела МГОУ вперед ударом в нападі Іванова - 14:15, яка блиснула ще раз і в наступній атаці свого колективу - 14:16, перед першим тайм-аутом в першому сеті.

«Плехановка» повела знову 14:13 після результативної атаки Миронової, а трохи пізніше рахунок вирівняла в атаці по центру майданчика Бичкова - 14:14 вивела МГОУ вперед ударом в нападі Іванова - 14:15, яка блиснула ще раз і в наступній атаці свого колективу - 14:16, перед першим тайм-аутом в першому сеті

Ця пауза пішла на користь гравцям Олексія Кисельова, вигравши наступний уривок першого сету - 1: 3. Безапеляційну діагональ за друге видала Гайдай - 15:16, далі Калініна сказала своє вагоме слово, набравши два очки поспіль бомбенимі діагоналями - 15:17 і 15:18 а її натхнення в атаці разючої знижкою підтримала Куликова - 15:19 перед ще одним тайм-аутом. Після даної паузи «обласні» були попереду і з рахунком - 19:23, коли точну діагональ продемонструвала Анна Андрюшина, і здавалося, що два очка то МГОУ набере і першу партію їх дівчата заберуть, але не тут-то було, підопічні Станіслава Титова вчасно взялися, що називається, за справу, вигравши всі інші окуляри в цьому сеті!

Після даної паузи «обласні» були попереду і з рахунком - 19:23, коли точну діагональ продемонструвала Анна Андрюшина, і здавалося, що два очка то МГОУ набере і першу партію їх дівчата заберуть, але не тут-то було, підопічні Станіслава Титова вчасно взялися, що називається, за справу, вигравши всі інші окуляри в цьому сеті

Катерина Зданович на правах капітана виставила одиночний непробивний блок - 20:23, а потім разючу діагональ зробила Діана Пургина - 21:23 і МГОУ взяв тайм-аут. Після його закінчення подачу на виліт у РЕУ ім. Г.В. Плеханова спорудила Єлизавета Мясникова - 22:23 а рівність відновила ударом у сітки Ксенія Чердінцева - 23:23 перед останнім тайм-аутом в стартовому сеті. Після його закінчення Мясникова ще раз подала на виліт - 24:23, а потім господині виграли прийом і завершили свою атаку по центру майданчика потужним ударом Пургин - 25:23, а в партіях в матчі «Плехановка» вийшла вперед, хоч і здавалося, що ближче до перемоги були їх опонентки - 1: 0!

Після його закінчення Мясникова ще раз подала на виліт - 24:23, а потім господині виграли прийом і завершили свою атаку по центру майданчика потужним ударом Пургин - 25:23, а в партіях в матчі «Плехановка» вийшла вперед, хоч і здавалося, що ближче до перемоги були їх опонентки - 1: 0

Така потужна кінцівка попереднього сету «економісток» їм явно надала «крила перемоги», так як у другій партії вони виглядали куди впевненіше, хоч «обласні» і намагалися відігратися. При цьому, слід зазначити, що на початку другого сету обидві сторони часто набирали очки за рахунок невимушених помилок суперниць. Після однієї з них, гравці Станіслава Титова вели з результатом - 3: 1. Далі «економісткі» допустили аж чотири невимушених помилок - подача в сітку - 3: 2, дві атаки поспіль з ударами в аут - 3: 3 і 3: 4, а потім подвійне торкання - 3: 5. Потім настала черга помилятися гостям - їх подача в аут - 4: 5 і атака з завершальним пострілом в сітку - 5: 5. У стані «Плехановки» нарешті таки своїми силами був набраний бал, це Чердінцева виконала ейс - 6: 5. Незабаром ми стали свідками подвійного блоку перших в зв'язці Мясникова / Миронова - 8: 6 і не вимушеної помилки волейболісток МГОУ - 9: 6.

Незабаром ми стали свідками подвійного блоку перших в зв'язці Мясникова / Миронова - 8: 6 і не вимушеної помилки волейболісток МГОУ - 9: 6

Проте, «обласні» знайшли в собі сили повернутися в гру, разючу знижку спорудила Куликова - 9: 8, а рівність в рахунку зробила з подачі на виліт Іванова - 9: 9. Остання нічия в цій партії була після точної діагоналі гостей у виконанні Андрюшин - 10:10. Після цього «Плехановка» діяли впевненіше своїх суперниць, зумівши вирватися на три бали вперед у рахунку - 13:10 стало після потужної діагоналі Чердінцевой. Трохи пізніше, перед ще одним тайм-аутом господині лідирували 17:12, після чи не вимушеної помилки «синьо-білих». «Обласні» зуміли перед ще одним тайм-аутом своїми силами видати подвійний блок в зв'язці Калініна / Іванова - 19:16 і набрати очко за рахунок подачі на виліт Гайдай - 19:17.

«Обласні» зуміли перед ще одним тайм-аутом своїми силами видати подвійний блок в зв'язці Калініна / Іванова - 19:16 і набрати очко за рахунок подачі на виліт Гайдай - 19:17

Втім, після зазначеної паузи гості здійснили невимушених помилки - 20:17, а «Плехановка» за рахунок двох поспіль подач на виліт від Пургин знову створила собі комфортний відрив - 21:17 І 22:17 перед останнім тайм-аутом у другому сеті . Після закінчення цього тайм-ауту знову за здравіє зіграли підопічні Станіслава Титова, а «обласні» не змогли зібратися. Пургина видала третю подачу поспіль на виліт - 23:17 вдало ударом по діагоналі відіграла Олена Солодова - 24:17, а крапку в даній партії поставила не вимушена помилка волейболістки МГОУ - 25:17. Так, гравці РЕУ ім. Г.В. Плеханова виграли і другий сет в даній зустрічі - 2: 0!

Плеханова виграли і другий сет в даній зустрічі - 2: 0

Третій сет, як виявилося далі, став вирішальним у грі. Підопічні Станіслава Титова двічі втрачали шанс спочатку партії повести в два бали, допустивши не вимушена помилки - 2: 2 і 3: 3. Але остання рівність було кінцевим в цій партії, так як далі лідирували тільки дівчата РЕУ ім. Г.В. Плеханова. Точно у сітки зіграла Чердінцева - 3: 2, з подачі на виліт очко здобула Зданович - 4: 2, МГОУ відповів разючої діагоналлю Іванової - 4: 3, а потім за перше ударну атаку провела Солодова - 5: 3 і з подачі на виліт очко набрала Чердінцева - 6: 3. І все ж, без боротьби «обласні» не грали, Калініна провела точну діагональ - 7: 5, Куликова виставила непробивний одиночний блок - 7: 6, але далі відбулася не вимушена помилка друге - 8: 6, подача на виліт Солодовій - 9: 6 і результативна знижка Уляни Звірятко - 10: 6.

І все ж, без боротьби «обласні» не грали, Калініна провела точну діагональ - 7: 5, Куликова виставила непробивний одиночний блок - 7: 6, але далі відбулася не вимушена помилка друге - 8: 6, подача на виліт Солодовій - 9: 6 і результативна знижка Уляни Звірятко - 10: 6

Далі за МГОУ потужну і результативну атаку провела Калініна - 10: 7, і потім, знову Діана набрала бал за рахунок точної подачі на виліт - 10: 8. Однак «Плехановка» була сконцентрована, а трохи пізніше, після подачі на виліт в їх складі Звірятко, рахунок став вже 12: 8. Гру, як бачимо, вели дівчата в білих футболках, а перед тайм-аутом після результативної атаки Мясниковой вони лідирували ще більш впевнено - 15:10. Часом МГОУ скорочував своє відставання мінімум до трьох очок, але не більше - 16:13, 17:14 і 18:15. Пізніше за «обласних» непробивний подвійний блок виставила їх зв'язка Калініна / Куликова - 20:16, а незабаром за перше вдалу атаку по центру майданчика провела активна Мясникова - 22:16. Одним словом, «кам-бека» команди МГОУ не сталося, а «Плеханівська» волейболістки виграли і третю партію в матчі - 25:19, здобувши в ньому «суху» вікторію - 3: 0!

Одним словом, «кам-бека» команди МГОУ не сталося, а «Плеханівська» волейболістки виграли і третю партію в матчі - 25:19, здобувши в ньому «суху» вікторію - 3: 0

У такому стилі волейболістки РЕУ ім. Г.В. Плеханова взяли своєрідний реванш за минулий сезон у МГОУ, коли дві перемоги в сезоні були на рахунку останніх, а в поточному сезоні дві вікторії тепер у «економісток». Здається, що ключовий стала перша партія, в якій ближче до перемоги були дівчата МГОУ, і незрозуміло як би завершилася гра, якби даний сет вийшов би на їх користь, але це вже лише гадання на кавовій гущі. В общем-то, «Плехановка» була в даному протистоянні наполегливіше, діяла більш різноманітно і завершила 2018 рік на мажорній ноті, поліпшивши свої шанси на боротьбу за виходу в «Фінал 4-ох», адже попереду ще практично весь другий круг. Станом на 28.12.2018 р РЕУ ім. Г.В. Плеханова піднявся на 5 сходинку, а МГОУ залишився на 7 позиції.

Кращі гравці матчу: Діана Пургина (РЕУ ім. Г.В. Плеханова), Єлизавета Мясникова (РЕУ ім. Г.В. Плеханова), Ксенія Чердінцева (РЕУ ім. Г.В. Плеханова), Діана Калініна (МГОУ).