Чемпіонат України ВОП (UPO) 2011. Україна, Харків - Пауерліфтинг, Бодібілдинг, Програми тренувань, Спортивне харчування

Автор: Jam Shikarno | Administrator

Під час підготовки до змагань Сергєєв Микола на тренуваннях піднімав 360кг в присіданні, 270 в жимі і тязі. Але на самих змаганнях йому не вдалося показати кращі результати через втрату ваги (понад 8 кг). Микола виступив в категорії до 90 кг, юнаки до 19 років. За підсумками змагань Сергєєв переміг не тільки в своїй категорії, але і в абсолютній першості. Присед 340, перевищив на 10 кг його власний світовий рекорд, жим 260 перевищив рекорд на 20 кг, сума 845 - відразу на 45 кг рекордну в Світі суму серед юнаків, що належить раніше йому ж.

Кримчани завоювали на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи більше 15 медалей Кримчани завоювали на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи більше 15 медалей. Про це Кримському інформаційному агентству повідомив президент Кримської республіканської асоціації пауерліфтингу та екстремального жиму В'ячеслав Горбунов.

Так, за його словами, в екіпірувальному жимі відзначався майстер спорту міжнародного класу Микола Сергєєв (Сімферополь), який виступав у ваговій категорії до 90 кг. Він переміг в абсолютній першості з результатом 255 кг.
У ваговій категорії до 90 кг переміг ще один кримчанин € "Олександр Бочкарьов, який вичавив штангу вагою 250 кг.
У безекіпіровочном пауерліфтингу слід відзначити перш за все Бабкіну Дарину з сумою 282,5 кг і кімнатні Кирила сума 705 кг. У екіпірувальному ж триборство хороші результати у Сергєєва Миколи. Коля підкорив в присіданні 340 кг, у жимі 260 кг і тязі 245 кг, зібравши в сумі триборства 845 кгÃ, », сказав В'ячеслав Горбунов.