ЧС-2018: матч Японія - Польща завершився ганьбою

Збірна Польщі перемогла команду Японії на чемпіонаті світу-2018 в Росії в матчі заключного туру групи H. Зустріч відбулася в Волгограді на стадіоні "Волгоград Арена" і завершилася з рахунком 1: 0 на користь поляків.

Автором єдиного гола став захисник Ян Беднарек, який відзначився на 59-й хвилині.

У паралельному матчі збірна Колумбії обіграла Сенегал (1: 0). Швидше за все, японським футболістам повідомили про гол Колумбії, тому що бажання відігратися у них практично пропало.

Збірні Японії і Польщі, по суті, простояли на поле в останні хвилини, перекочуючи м'яч в центрі поля. Лише гул трибун нагадав футболістам, що це чемпіонат світу, а не обласний турнір аматорських команд.

Збірна Японії вийшла в плей-офф, не дивлячись на ганебну поразку

Незважаючи на поразку, збірна Японії вийшла в плей-офф світової першості, посівши друге місце в групі H. Збірну Сенегалу японці обійшли лише завдяки меншій кількості жовтих карток - всі інші показники (кількість очок, забитих і пропущених м'ячів, очна зустріч - 2: 2) були у команд рівними.

У матчі 1/8 фіналу японці зустрінуться з переможцем групи G, яким може стати Англія або Бельгія. Збірна Польщі покинула турнір, зайнявши останню сходинку в групі.

як повідомляв OBOZREVATEL , збірна Німеччини з ганьбою повертається з Росії, посівши останнє місце в групі.