Аякс - Динамо 3: 1 огляд матчу Ліги чемпіонів 22 серпня

"Аякс" виграв удома. фото Twitter

"Аякс" обіграв "Динамо" в матчі Ліги чемпіонів https://cdn.segodnya.ua/img/article/11649/35_main_new.1534971812.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11649/35_tn. 1534971812.jpg 2018-08-22T23: 57: 22 + 03: 00 Футбол Чотири голи в матчі були забиті в першому таймі

Сьогодні в Амстердамі пройшов перший матч раунду плей-офф Ліги чемпіонів. "Аякс" обіграв київське "Динамо" - 3: 1 Всі голи в поєдинку були забиті в першому таймі - ван де Беек (2), Зійех (35), Тадич (43) - Кендзьора (16).

Господарям вдалося швидко відкрити рахунок. Вже на 2-й хвилині перепасовка в штрафний з пасом в центральну зону завершилася не сильним ударом ван де Беек низом, а Бойко під собою пропустив м'яч.

Динамівцям вдалося досить швидко відігратися. Але спочатку голландців виручив Онана, який потягнув небезпечний удар в кут від Кадара. Проте наступну потім кутовий завершився взяттям воріт. Після навісу Кадар пробив головою в кут, голкіпер відбив м'яч, але прямо на Кендзьору, який спокійно вразив ворота.

Потім знову блискуче зіграв воротар "Аякса", який потягнув удар у верхній кут зі штрафного. А під кінець тайму голландцям вдалося ще двічі забити. Спочатку Зійех пробивав з-за меж штрафного, м'яч потрапив в голову Кадару і влучив у кут воріт. А потім простріл з лівого флангу замкнув Тадич.

Після перерви голів в матчі вже не було. Хоча ближче до взяття воріт були голландці. Спочатку Хунтелаар головою пробив у поперечину. А потім помилився Бойко, який виклав м'яч на ногу Зійеху, а той потрапив в штангу.

Перемога "Аякса" - 3: 1. Через тиждень команди зустрінуться на НСК "Олімпійський".