Хорватія обіграє Ісландію - 2: 1 на ЧС-2018, хорвати виграли всі матчі в групі

Динамівець Піваріч зіграє в 1/8 фіналу ЧС-2018. фото AFP

Хорватія пропустила перший гол на ЧС-2018, але не пустила Ісландію в плей-офф https://cdn.segodnya.ua/img/article/11502/38_main_new.1530043472.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/ article / 11502 / 38_tn.1530043472.jpg 2018-06-26T23: 01: 16 + 03: 00 Новини Хорватська команда вперше в історії виграла всі три матчі на груповому етапі

У вівторок, 26 червня, в Ростові на "Ростов Арені" відбувся матч заключного туру групового етапу чемпіонату світу 2018 року в групі D. Збірна Хорватії зустрічалася з командою Ісландії. "Картаті" вже забезпечили собі путівку в 1/8 фіналу і практично гарантували першу сходинку в групі, а ось скандинавам потрібно було обов'язково вигравати. ми проводили онлайн Хорватія - Ісландія .

Хорватія більшу частину часу першого тайму володіла м'ячем, але небезпечні моменти частіше створювали ісландці. Найбільш близьким до забитого м'яча був Альвред Фіннбогасон, який обікрав захисника і пробивав з лінії штрафного - поруч зі штангою. Кілька разів поспіль загрожував воротам Ловре Калинича Біркір Б'ярнасон - безрезультатно.

Другий тайм ісландці почали ще активніше, облягаючи ворота суперника після стандартів, але в підсумку забили не вони, а хорвати - Мілан Бадель відгукнувся на простріл з лівого флангу і розстріляв ворота Ісландії.

За 15 хвилин до фінального свистка Гульфі Сігурдссон реалізував пенальті за гру рукою Деяна Ловрен, подарувавши своїм уболівальникам надію, але на останній хвилині зустрічі час всі питання про переможця зняв Іван Перішич.

Таким чином, Хорватія виграла три матчі на груповому етапі вперше в історії і трохи не дотягнула ще до одного досягнення - без пропущених м'ячів. Раніше це робили Бразилія в Мексиці-1986, Італія на домашньому ЧС-1990 і Аргентина у Франції-1998.

Ісландія - Хорватія - 1: 2
Голи: Сігурдссон (76, пен) - Бадель (53), Перішич (90)

Ісландія: Халльдоурссон, Севарссон, Інгасон, Сігурдссон (Сігурдарсон, 71), Магнуссон, Хадльвредссон, Гуннарссон, Гудмундссон, Сігурдссон, Б'ярнасон (Траустасон, 90), Фіннбогасон (Гудмундссон, 85).

Хорватія: Калинич, ледь, Чорлука, Чалет-Цар, Піваріч, Бадель, Модріч (Брадаріч, 65), Ковачич (Ракітіч, 82), Пьяца (Ловрен, 69), Перішич, Крамаріч.

Попередження: Пьяца (14), Хадльвредссон (59), Фіннбогасон (64), ледь (83), Севарссон (84).

Хорватія в статусі переможця групи в 1/8 фіналу вийшла на другу команду квартету С - на Данію. Втричі місце в групі посіла Аргентина, яка обіграла Нігерію, а це значить, що Мессі і компанія зіграє з Францією. Розклад матчів чемпіонату світу 2018 .