Павлюченко відгородили в "Тоттенхемі" мовним бар'єром

Знаменитий російський футболіст, зірка національної збірної Роман Павлюченко, який став в серпні минулого року гравцем лондонського "Тоттенхем", переведений в дубль клубу. Знаменитий російський футболіст, зірка національної збірної Роман Павлюченко, який став в серпні минулого року гравцем лондонського Тоттенхем, переведений в дубль клубу

Напередодні він зіграв повний матч за резервістів проти "Челсі". На 25-й хвилині він віддав гольову передачу, а на 75-й не зміг забити 11-метровий, пославши м'яч вище воріт. Його команда виграла з рахунком 4: 0.

Чи не до двору: "Тоттенхем" збирається позбутися від Павлюченко

У попередніх двох зустрічах першості Англії Павлюченко провів всього 7 хвилин: в матчі з "Сандерлендом" вийшов на заміну на 83-й хвилині, а в грі з "Астон Віллою" залишився на лавці запасних. Всього в "Тоттенхемі" Роман забив 13 голів, але тільки чотири з них - в чемпіонаті Англії.

Офіційна причина перекладу Романа Павлюченко в дубль "Тоттенхема" не відома. Не виключено, що виною всьому - небажання футболіста підвищувати рівень володіння англійською мовою.

Нагадаємо, що британський клуб виклав в минулому році за 26-річного Павлюченко 13,8 мільйона фунтів (близько 18 мільйонів євро).