"Севілья" - "Барселона" - 2: 3, "Реал Сосьєдад" - "Атлетик" - 2: 0. Прімера. 6 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Севілья" - "Барселона" - 2: 3, zimbio.com

Коли Ундіано Мальєнко дав фінальний свисток у матчі "Севільї" і мадридського "Реала", багато хто вже міркували на предмет того, що буде досить цікаво подивитися на те, як "Рамон Санчес Пісхуан" відвідає "Барселона".

Тоді андалусійского клуб вразив своїм настроєм на гру і досить хорошим рівнем футболу, нагадавши про те, як виїзди в гості до "рохібланкос" були для грандів вкрай неприємними.

В останні сезони ця тенденція практично була відсутня, оскільки і "Реал", і "Барселона" регулярно вивозили зі столиці Андалусії по три очки, але зараз схоже на те, що стадіон "Севільї" знову стане справжнім котлом для двох китів іспанського футболу.

Після перемоги над "вершковими", команда Мічела успішно з'їздила в Ла-Коурнью, де зуміла виграти при не найсприятливіших обставинах. На "Ріасоре" "Севільї" багато в чому пощастило, оскільки "Депортіво" виглядав нічим не гірше, мав більше моментів і взагалі вів гру.

Але результат був, як то кажуть, на табло і андалусійці могли готуватися до зустрічі з "Барселоною" в хорошому настрої. Команда в п'яти стартових турах не програвала, що теж повинно було додавати "рохібланкос" впевненості. Що правда, не програвали і "блаугранас". Більш того, підопічні Тіто Віланова виграли всі матчі, нехай дехто й не без проблем, і одноосібно очолювали турнірну таблицю Ла Ліги.

На відміну від "Реала", який гостював на "Рамон Санчес Пісхуан", "Барселона" почала досить впевнено і вже на другому обороті секундної стрілки могла відкрити рахунок. Гості перехопили м'яч, пішов пас з глибини на Педро, який тут же щільно пробив - снаряд пройшов над поперечиною! Через пару хвилин ще одну небезпечну атаку каталонців розігнав Мессі, але Палоп зіграв надійно і перехопив простріл від лицьової.

Андалузцям в дебюті ніяк не вдавалося контролювати м'яч, без чого організація контратак була неможлива. Ледве господарі перехоплювали круглого, як слідувала неточна передача і "Барселона" отримувала нову можливість наступати.

Тільки на 13 хвилині "Севілья" по-справжньому огризнулася, Ракітіч протягнув м'яч по центру і віддав лівіше на Негредо, який пробив повз дальній кут воріт Вальдеса. Тут же тріо Мессі - Хаві - Фабрегас буквально розірвало оборону "рохібланкос", Ліонеля в штрафний тримали, але це не завадило йому пробити низом - Палоп зреагував і врятував команду Мічела!

Тим часом, поки гравці "Барселони" дивувалися сліпотою Лаосу, який проспав відвертий поштовх Боті в спину Мессі в швидкій атаці гостей, "Севілья" знову нагадала про себе - Вальдес виловив удар Ракитича метрів з сімнадцяти. Андалузцям було вкрай непросто, проте, вони відбилися і незабаром відкрили рахунок! Атакували гості, але всупереч логіці забили господарі!

З правого краю Медель без особливих варіантів зважився на удар, м'яч від п'яти Маскерано відлетів до Троховскі, який з під Дані Алвеса сильно пробив - Вальдес знову тільки позначав свою присутність в воротах - 1: 0!

"Барселона" практично відразу могла відновити статус-кво. У штрафному майданчику "Севільї" палахкотів справжня пожежа, Мессі вже готувався з літа відправляти сферу в сітку, але на Лео, як на амбразуру, кинувся Мадуро. У протилежних воріт теж було гаряче. Це Негредо з правого кута штрафного викручував в дальній кут - поруч зі штангою. В цілому, кінцівку тайму підопічні Мічела провели впевненіше суперника, не тільки грамотно діючи у своїх володінь, але і регулярно навідуючись в чужі.

Підтвердилися ці враження в дебюті другої половини, коли Серхіо Бускетс віддав бездарну передачу в центрі поля, Медель м'яч перехопив і запустив снаряд на Негредо: Альваро просочився між Сонгом і Маскерано і м'яко перекинув Вальдеса - 2: 0! Як і у випадку з першим пропущеним голом, і після другого "Барселона" відразу мала класну нагоду забити.

Це Педро спіймав м'яч на правому краю штрафного і з літа пробив по діагоналі - Дель Мораль на лінії воріт заблокував політ ігрового снаряда! А на 53 хвилині нарешті прорвало Фабрегаса. Мессі віддавав вперед на хід Педро, але той не зміг прийняти м'яч, тільки зупинивши круглого: тут як тут був Сеск, сильно з лівої зарядив в кут, без шансів для Палопа - 2: 1!

"Барселона" продовжила тиснути і вже Санчес виявився на ударній позиції: в ході затяжної атаки гостей м'яч був доставлений наліво чилійцеві, той хитнув опонента і пальнув у ближній - мимо. Лео Мессі заробив штрафний метрах в двадцяти семи від воріт, сам же його і виконав - ветеран Палоп в неймовірному стрибку витягнув плямистого з верхнього кута! Є ще порох в порохівницях!

Час минав, "Барселона" не припиняла наступ, але "Севілья" все ще вела в рахунку. Фрагментами андалусійці змушені були грати на відбій, але такий підхід себе виправдовував. Ще складніше господарям стало на 72 хвилині, коли щось не поділили Медель і Фабрегас, Гарі буцнув Сеска, а Лаос проявив принциповість, видаливши чилійця. В принципі, спокійно можна було обмежитися і "гірчичником".

Сперечатися андалузцям було колись, необхідно було тримати оборону. Роботи у господарів дійсно було вдосталь, але їм вдавалося стримувати натиск каталонців, практично уникаючи помилок. А ось за хвилину до кінця основного часу помилився Лаос. М'яч потрапив у руку Тіаго, коли той перехоплював передачу і, як виявилося, організовував гольову атаку. У підсумку, Мессі вивів Фабрегаса на Палопа і Сеск оформив дубль - 2: 2!

Суддя додав п'ять хвилин, але "Барселоні" вистачило трьох, щоб вийти вперед. Вілья обігрався в стінку з Мессі, за Давидом ніхто з вимотаних захисників господарів не встиг і той розстріляв Палопа - 2: 3!

2: 3 - "Барселона" витягує дуже складний поєдинок, що не уникнувши при цьому питань по суддівству. "Севілья" знову билася щосили, але в цей раз залишилася без очок. За андалусійцев прикро, але, з іншого боку, каталонці провели в атаці практично весь матч і поразки вже точно не заслуговували. Можливо, кращим, а точніше найбільш справедливим, результатом була б нічия.

Євро-футбол

Чемпіонат Іспанії

Прімера

6-й тур

"Севілья" - "Барселона" - 2: 3 (1: 0)

Голи: Троховські, 26 (1: 0). Негредо, 48 (2: 0). Фабрегас, 53 (2: 1). Фабрегас, 89 (2: 2). Вілья, 90 + 3 (2: 3).

Вилучення: Медель ( "Севілья"), 72.

"Реал Сосьєдад" - "Атлетик" - 2: 0 (0: 0)

Голи: Гріцман, 62 (1: 0). Вела, 71, з пенальті (2: 0).

Вилучення: Аморебьета ( "Атлетик"), 71.