Гол Наталії Соколової приніс перемогу ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» в гостях над московським ЖФК «Локомотив»

ЖФК «Локомотив» (м.Москва) - ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» (м Краснодар) - 0: 1. (0: 1).

17.05.2018 р, четвер, 14:00

27-ої Чемпіонат Росії з футболу серед жіночих команд Вищої дивізіону, сезон 2018 р матч 5-го туру

Адреса проведення матчу: м Москва, стадіон «Сапсан арена», поштовий індекс 107553, м. Черкізовському, вул. Велика Черкізовському, д. 125, кількість глядачів - 150 (місткість стадіону - 10 000 глядачів)

склади:

ЖФК «Локомотив»: (футболки - білі): Юлія Гріченко (Вр, № 21), Юлія Запотічний (№ 8), Анастасія Карандашова (№ 4), Анна Кожнікова (№ 3, к), Вероніка Куропаткін (№ 14), Еліна Самойлова (№ 12), Катерина Братко (№ 23), Олена Рузина (№ 19), Яна Шєїна (№ 16) // Яна Хотирева (№ 17) (67 хв.), Ліна Якупова (№ 7), Любов Ященко (№ 22) // Христина Фролова (№ 20) (56 хв.). Невикористані заміни: Вікторія Носенко (Вр, № 24), Христина Федорова (Вр, № 1), Аліна Мягкова (№ 18), Анастасія Дронова (№ 6), Варвара Рубцова (№ 26).

Головний тренер: Фоміна Олена Олександрівна.

Головний тренер: Фоміна Олена Олександрівна

ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ»: (футболки - зелено-жовті): Тетяна Щербак (Вр, № 1, к), Даніела Басаєва (№ 4), Анна Десятник (№ 6), Катерина Ларіна (№ 3), Наталя Перепечина (№ 11) // Олена Костарева (№ 13) (67 хв.), Тетяна Ананьєва (№ 22), Маня Моллаева (№ 27) // Катерина Касіно (№ 8) (36 хв.), Наталія Соколова (№ 18) // Севіндж Жафарзаде (№ 23) (73 хв.), Ольга Тир (№ 15) // Тетяна Чередінов (№ 12) (57 хв.), Насиба Гасанова (№ 14), Яна Чуб (№ 20, до ). Невикористані заміни: Наталя Становова (Вр, № 16), Вікторія Шкода (№ 7), Олена Шестерньов (№ 10).

Головний тренер: Зайцева Тетяна Володимирівна.

Попередження: Катерина Касіно (жк, 44 хв.), Анастасія Карандашова (жк, 46 хв.), Любов Ященко (жк, 49 хв.), Катерина Касіно (2жк, кк, 51 хв.), Анна Десятник (жк, 66 хв.), Олена Рузина (жк, 87 хв.).

Вилучення: Катерина Касіно (2жк, кк, 51 хв.).

Головний суддя: Надія Горинова (г. Казань).

Асистент судді № 1: Катерина Чернова (м Ульяновськ).

Асистент судді № 2: Яна Земскова (м Самара).

Резервний суддя: Олександра Пономарьова (м.Москва).

Інспектор матчу: Кабаков Олександр (м.Москва).

Гол (асистент):

0: 1 - Наталія Соколова, 34-а хвилина.

Тривалість 1 тайму: 47:05 (додано 2 хвилини).

Тривалість 2 тайми: 49:04 (додано 4 хвилини).

Загальна тривалість зустрічі: 96:09.

Статистика матчу:

Загальна кількість ударів в створ і повз ворота: 8: 6. (6: 4).

Хрестовини: 0: 0.

17.05.2018 р, в четвер, в рамках 5-го туру Вищої дивізіону з футболу серед жіночих команд відбувся і заключний поєдинок, в якому московський ЖФК «Локомотив» приймав на своєму полі краснодарської ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ». Дане протистояння бачилося досить цікавим, якщо брати до уваги той факт, що обидва колективи на момент початку гри були сусідами в турнірній таблиці, хоч і в її другій половині.

Дане протистояння бачилося досить цікавим, якщо брати до уваги той факт, що обидва колективи на момент початку гри були сусідами в турнірній таблиці, хоч і в її другій половині

Перші займали передостаннє 7 місце, а другі 6 рядок в турнірній сходах. Так, після 4-ох ігор в активі у обох сторін була однакова кількість очок - по 3, але гості їх набрали за рахунок 1 перемоги при 3 поразках, а господині жодного разу ще не перемагали, зігравши 3 рази внічию і 1 раз поступившись. При цьому, слід зазначити, що «залізничниці» останні свої 2 поєдинки зіграли внічию з однаковим рахунком 0: 0 з такими, можна стверджувати, клубами грандами нашого Елітного жіночого футболу - ЖФК ЦСКА і ЖФК «Рязань-ВДВ» по черзі.

При цьому, слід зазначити, що «залізничниці» останні свої 2 поєдинки зіграли внічию з однаковим рахунком 0: 0 з такими, можна стверджувати, клубами грандами нашого Елітного жіночого футболу - ЖФК ЦСКА і ЖФК «Рязань-ВДВ» по черзі

У свою чергу, краснодарська команда зазнала трьох поразок поспіль, не забивши в них жодного гола - від ЖФК «Рязань-ВДВ» - 0: 1, від ЖФК «Чертаново» - 0: 2, обидві в гостях, і від ЖФК «Зірка -2005 »вдома - 0: 3. Причому в останній зустрічі проти «зірочок» підопічні Тетяни Зайцевої видали не таку вже й погану гру з точки зору територіального переваги, але мали проблеми зі створенням небезпечних гольових моментів, поступившись в цьому компонента червоно-бордовим. Що ж, фаворита в парі ЖФК «Локомотив» - ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» з ходу було складно назвати, хоч краснодарська команда і виглядала в плані досвіду більш Матері, але гра розставила все по своїх місцях сама.

Що ж, фаворита в парі ЖФК «Локомотив» - ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» з ходу було складно назвати, хоч краснодарська команда і виглядала в плані досвіду більш Матері, але гра розставила все по своїх місцях сама

Старт зустрічі видався в живому ритмі, обидва колективи намагалися нав'язати свою гру, діючи високо. Гру можна назвати цілком собі рівної в територіальному співвідношенні, а ось з ударами в площину воріт обидва колективи тривалий час мали проблеми. На 6-ій хвилині Маня Моллаева зіграла здорово на перехопленні м'яча на лівій бровці і вдарила видали вище рами. На 12-ій хвилині цілком собі небезпечну затяжну атаку провели підопічні Олени Фоміної, в якій Еліна Самойлова з меж штрафного мала час на роздуми, щоб нанести більш прицільний удар, але «вистрілила» в результаті повз лівої від себе штанги воріт.

На 12-ій хвилині цілком собі небезпечну затяжну атаку провели підопічні Олени Фоміної, в якій Еліна Самойлова з меж штрафного мала час на роздуми, щоб нанести більш прицільний удар, але «вистрілила» в результаті повз лівої від себе штанги воріт

На 18-ій хвилині білі спорудили ще одну непогану атаку, вже по правій бровці при проході Катерини Братко, Тетяна Щербак зуміла вийти за межі штрафного, немов німець Мануель Нойер, і зіграти здорово на випередження, відбивши м'яч в аут. Ще через дві хвилини в атаці господинь по центру поля активна Ліна Якупова зарядила повз лівої від себе штанги. До слова, Якупова не тільки небезпечно била по рамі, а й не раз намагалася ще й передачами загострити гру своєї команди, і була однією з найпомітніших футболісток ЖФК «Локомотив». На 22-ій хвилині з опорної зони вже в атаці гостей Тетяна Ананьєва пробила видали повз ціль. Час минав, колективи намагалися, діючи в високому пресингу, але ось вдарити в створ воріт тривалий час нікому не вдавалося.

Час минав, колективи намагалися, діючи в високому пресингу, але ось вдарити в створ воріт тривалий час нікому не вдавалося

На 33-ій хвилині Братко з меж штрафного вдарила вище поперечини, після того як зі штрафного м'яч був адресований в штрафну, такий ось каламбур слів. Можливо, така гра і заколисала обидві сторони, так як вона йшла без ударів в створ, але перший з них став результативним. Коли йшла 34-а хвилина матчу, на правому фланзі Анна Кожнікова володіла м'ячем поблизу власного штрафного, поки Наталя Соколова умів не відібрала його у капітана ЖФК «Локомотив», потім 18 номер гостей увірвалася в штрафну і один в один переграла Юлію Гріченко - 0: 1.

Коли йшла 34-а хвилина матчу, на правому фланзі Анна Кожнікова володіла м'ячем поблизу власного штрафного, поки Наталя Соколова умів не відібрала його у капітана ЖФК «Локомотив», потім 18 номер гостей увірвалася в штрафну і один в один переграла Юлію Гріченко - 0: 1

Такий, трохи несподіваний гол гостей вніс у гру пожвавлення, так як «залізничниці» відразу ж провели гостру атаку. На лівій бровці відмінний дриблінг і прохід продемонструвала на 35-ій хвилині Яна Шєїна, ця дівчина обійшла з м'ячем трьох гравців (!) Суперниць, увірвалася в штрафну, видала пас поза нею зони на ближню Самойлову, а Еліна вже з-за меж штрафного вдарила по центру рами точно в руки Щербак. До слова, це був перший удар в створ у білих. Вже згадана мною вище Якупова з лівої бровки на швидкості змістилася до опорній зоні опоненток, завдавши потім небезпечний «постріл» повз правої від себе штанги, а м'яч «просвистів» в лічених сантиметрах від воріт.

Вже згадана мною вище Якупова з лівої бровки на швидкості змістилася до опорній зоні опоненток, завдавши потім небезпечний «постріл» повз правої від себе штанги, а м'яч «просвистів» в лічених сантиметрах від воріт

На 40-й хвилині вийшла з заміни у гостей Катерина Касіно замість Мані Моллаевой виконувала кутовий з лівої бровки, зробивши звідти навіс в штрафну на дальню штангу, де активна Соколова зуміла випередити футболістку суперниць і нанести прицільний удар головою, але точно в руки Гріченко. Як бачимо, обидві сторони грали досить жваво, будували непогані атаки, віддавалися грі, але більш вдалим в своїх атакуючих діях виявилися футболістки Тетяни Зайцевої, які пішли на перерву з мінімальними перевагою в результаті - 0: 1.

Як бачимо, обидві сторони грали досить жваво, будували непогані атаки, віддавалися грі, але більш вдалим в своїх атакуючих діях виявилися футболістки Тетяни Зайцевої, які пішли на перерву з мінімальними перевагою в результаті - 0: 1

Трохи емоційним вийшло початку тайму другого, обидва колективи заробили гірчичники, один з яких перетворився навіть в видалення. Справа в тому, що вийшла з заміни Касіно на 51-ій хвилині заробила друге попередження на правій бровці за фол проти Олени Рузін, за що і отримала червону картку від головного арбітра матчу Надії Горинова. В общем-то, підопічним Тетяни Зайцевої стояла складна задача, провести трохи більше 40 хвилин матчу, з урахуванням доданого часу, в чисельній меншості! З цього штрафного господинь, вже на 52-ій хвилині Юлія Запотічний зробила навіс в штрафну, де Братко намагалася через себе переправити м'яч у ворота, той перелетів перекладину, зачепивши лише тіло самої Братко, але рефері чомусь призначила кутовий, якого не було!

З цього штрафного господинь, вже на 52-ій хвилині Юлія Запотічний зробила навіс в штрафну, де Братко намагалася через себе переправити м'яч у ворота, той перелетів перекладину, зачепивши лише тіло самої Братко, але рефері чомусь призначила кутовий, якого не було

Здавалося б, зелено-жовті почнуть грати другим номером, але немає, колектив Тетяни Зайцевої як і раніше не поступався в контролі м'яча своїм опоненткам, намагаючись діяти також в атакуючій манері. На 58-ій хвилині в атаці ЖФК «Локомотив» по ​​центру поля з м'ячем була Якупова, але тут знову Щербак на виході на випередження зіграла впевнено, вийшовши зі штрафної і вдало відбивши футбольний снаряд у поле. На 62-ій хвилині господарки мали чудову нагоду відновити рівновагу на табло, коли Якупова головою скинула м'яч на хід Христині Фролової, поміняла на 56-ій хвилині Любов Ященко. Так ось, Фролова продемонструвала відмінну і божевільну стартову швидкість, втікши з центру поля від трьох гравців суперниць (!), Вийшовши на рандеву проти Щербак, але удар Христини з забійної позиції прийняла на себе ближня штанга, від якої м'яч зрадницьки відскочив в аут!

), Вийшовши на рандеву проти Щербак, але удар Христини з забійної позиції прийняла на себе ближня штанга, від якої м'яч зрадницьки відскочив в аут

Цей момент з'явився найгострішим у всій зустрічі. Далі, в матчі пішов колишній обмін в атаках, при мінливої ​​територіальної ініціативи, але з ігровим перевагою по ударам у ворота футболісток гостей - 1: 3. Однак за ударами повз рами значний перевага була у білих - 7: 3. Кутові в таймі другому теж зачастили, їх було 9, проти 4 у першому таймі! На 87-ій хвилині Насиба Гасанова з опорної зони з-за меж штрафного в затяжний атаці гостей вдарила повз правої від себе штанги, а на 88-ій хвилині в ще одній атаці ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» з центральної частини поля, удар видали в руки Гріченко завдала Ананьєва.

На 87-ій хвилині Насиба Гасанова з опорної зони з-за меж штрафного в затяжний атаці гостей вдарила повз правої від себе штанги, а на 88-ій хвилині в ще одній атаці ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» з центральної частини поля, удар видали в руки Гріченко завдала Ананьєва

У доданий час до гри господині атакували частіше. Так, на 91-й хвилині після виконання кутового з правої бровки першими, пішов щільний удар низом Запотічний повз ближню від неї штанги, а на 93-ій хвилині Якупова пробувала нанести «постріл» з дальньої позиції, але м'яч відлетів від гравця суперниць в штрафну до Самойлової, чий завершальний удар з вигідної дистанції припав в «молоко»! Одним словом, краснодарський колектив зумів протриматися і здобути «вікторію» в такому важливому і принциповому протистоянні - 0: 1!

Одним словом, краснодарський колектив зумів протриматися і здобути «вікторію» в такому важливому і принциповому протистоянні - 0: 1

За великим рахунком, перемога гостей виглядає заслуженою, хоч футболістки ЖФК «Локомотив» і були близькі до того, щоб забити хоча б гол, на який вони явно награли. Однак часом не фарт господинь, та й непогані дії на рамі Тетяни Щербак дозволили ФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ» вивезти з Москви 3 важливих очки, які розташували даний клуб за підсумками 5-го туру на 5 сходинці. У свою чергу, команда ЖФК «Локомотив» за весь другий тайм не завдала жодного удару в площину воріт (штанга не рахується ударом в створ), але гру футболістки в білому показали завзяту, що відгукнулося з позитивного боку в 6-му турі проти грізної ЖФК «Зірка-2005», про що поведу мова в одному з найближчих оглядів! А так, після 5-го туру «залізничниці» займали колишню 7 позицію в турнірній сходах!

Кращі гравці: Ліна Якупова (ЖФК «Локомотив»), Тетяна Щербак (ЖФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ»), Наталія Соколова (ЖФК «Кубаночка-РЦСП по ІТТ»).