Медалі олімпіади бойових мистецтв «Сибір - Азія».

З 11 по 13 травня в Барнаулі пройшла IV олімпіада бойових мистецтв «Сибір - Азія», на якій були представлені 16 видів єдиноборств, в тому числі дві дисципліни виду спорту СХІДНЕ бойових єдиноборств (ВБЕ) - Сьотокан і Кобудо З 11 по 13 травня в Барнаулі пройшла IV олімпіада бойових мистецтв «Сибір - Азія», на якій були представлені 16 видів єдиноборств, в тому числі дві дисципліни виду спорту СХІДНЕ бойових єдиноборств (ВБЕ) - Сьотокан і Кобудо.

В рамках олімпіади відбувся 6-й відкритий кубок Барнаула по ВБЕ Сьотокан. У змаганнях взяли участь представники Москви, Ямало-Ненецького автономного округу, Омської області, Алтайського краю і Красноярського краю. Чотири красноярських спортсмена взяли участь в турнірі і всі повернулися додому з медалями, завоювавши 2 "золота", 1 "срібло" і 2 "бронзи".

У міжнародному турнірі з ВБЕ Кобудо красноярці завоювали 2 "золота", 4 "срібла" і 6 "бронзових" медалей, посівши друге місце в загальнокомандному заліку.

Також ряд представників дисципліни "Кобудо" взяли участь у відкритому кубку Азії зі спортивного контактного карате (косікі карате), в якому заробили 4 золотих, 5 срібних і 4 бронзових медалі.

За інформацією Красноярської крайової федерації Східного бойового єдиноборства.