«Баварія» - «Базель» 7: 0

Зустріч у відповідь команд «Баварія» і «Базель» в рамках 1/8 Ліги чемпіонів надовго запам'ятається вболівальникам

Зустріч у відповідь команд «Баварія» і «Базель» в рамках 1/8 Ліги чемпіонів надовго запам'ятається вболівальникам. Німцям вдалося не просто ліквідувати поразки, але і забити 7 м'ячів в ворота супротивників.

«Баварія» залишалася фаворитом протистояння навіть при тому, що на поле швейцарців програла зустріч. Мюнхенці і їхні прихильники зарядилися оптимізмом в результаті суботнього матчу з «Хоффенхаймом», коли німцям вдалося отримати перемогу з рахунком 7: 1. Юпп Хайнкес головний тренер «Баварії» гордий грою своїх підопічних, а тренер «Базеля» Хайко Фогель стверджував, що долю колег, які брали участь в суботньому матчі, його команда не повторить.

Але насправді все відбулося точно так же, як в суботу. Розлючені мюнхенці почали атакувати з перших секунд гри. Хоча це й не дивно з огляду на величезну різницю в якості команд. Господарі збільшили кількість пересувань, що відразу позначилося на обороні гостей. «Базель» ще жевріла надія до першого гола. На 11й хвилині баварці забили гол і вирішили не зменшувати обертів. Уже в кінці тайму їм вдалося добити суперників. Наступний тайм виявився лише формальністю, і «Баварії» залишалося лише розривати оборону «Базеля».

Голландець Ар'єн Роббен оформив дубль, направивши снаряд у ворота противника на 11 і 81 хвилинах, Томас Мюллер забив один м'яч, а німецький нападник Маріо Гомес оформив хетрік- м'ячі відправлялися в ворота на 44, 50, 61 і 67 хвилинах. В результаті зустрічі швейцарці отримали 7 голів, тому в цій грі мало що можна аналізувати. Підсумковий рахунок виявився найбільш красномовним показником і приніс команді найбільшу перемогу в історії плей-офф Ліги чемпіонів.

Після завершення двох матчів з рахунком 14: 1 «Баварія» подає всі надії на подальші перемоги в матчах. Крім того, команді не можна втрачати очки, адже в чвертьфіналі суперники будуть помітно сильніше, і ніхто не може дати гарантію, що ігровий сплеск вдасться мюнхенцям в подальших зустрічах. Звичайно, на даний момент у команди набагато більше позитивних емоцій, ніж це було пару тижнів назад.

Варто додати, що матч «Інтер» - «Марсель» завершився рахунком 2: 1. Таким чином, «Баварія» і «Марсель» поповнили список учасників ¼ фіналу. Також в складі команд фігурують назви «Барселони», «Бенфіки», «Мілана» і АПОЕЛа.

14 березня відбудуться ще дві зустрічі в рамках 1/8 фіналу. «Реал» зустрінеться в Мадриді з ЦСКА, а в Лондоні зіграють «Челсі» з «Наполі».