Рязанцев забивав і на "Ноу Камп", і на "Сан-Сіро". "Інтер" - "Рубін" - 2: 2. Ліга Європи. Груповий турнір. 1 тур

Вчора. Мілан. "Інтер" - "Рубін" - 2: 2. Удар з 11-метрового, сповнений Біберса Натхо (№ 66), Самір Ханданович відбив, але першим на добиванні був Олександр РЯЗАНЦЕВ (№ 8). фото AFP

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір. 1-й тур. Група H

ІНТЕР - РУБІН - 2: 2 (1: 1)

Голи: Рязанцев, 18 (0: 1). Лівая, 39 (1: 1). Рондон, 84, (1: 2). Нагатомо, 90 + 2, (2: 2)

Нереалізований пенальті: Натхо, 18 (воротар).

"Інтер" (Мілан): Ханданович, Дзанетті, Жонатан (Гуарін, 46), Нагатомо, Раноккія, Самуель, Гаргано, Камбьяссо, Коутіньо, Кассано (Перейра, 68), лівая (Міліто, 61).

"Рубін" (Казань): Рижиков, Боккетті (Калешин, 81), Кузьмін, Навас, Маркано, Шаронов, Гекденіз (Касаєв, 85), Єременко, Натхо, Рязанцев (Орбаїс, 70), Рондон.

Попередження: Боккетті, 36. Маркано, 74. Орбаїс, 76. Гуарін, 89.

Суддя: Айтекін (Німеччина).

20 вересня. Мілан. Стадіон "Сан-Сіро". 30 000 глядачів.

Дмитро ГИРИН з Мілана

Стадіон "Сан-Сіро" знаходиться на околиці Мілана. Від найближчої станції метро йти хвилин двадцять неспішним кроком. Благо, район досить приємний. Не скажу, що очікував побачити людський потік, що рухається на футбол, але мало не зовсім порожня вулиця трохи здивувала. Мабуть, більшість уболівальників йшли паралельними шляхами, тим більше що їх кілька.

У підсумку чи не першими, кого я побачив на підході стадіону, були хлопчаки років восьми - дев'яти в футболках і інший атрибутиці "Інтера". І куди тільки дивляться батьки? У будь-якому випадку тезу про те, що Ліга Європи італійцям нецікава, отримував цілком конкретне підтвердження: "Сан-Сіро" заповнився чи на чверть. Правда, акустика на арені чудова, так що шум прийшли вболівальники створювали пристойний.

Але при цьому жили своїм життям. Спочатку вивісили банер, присвячений жертвам трагедії на "Хілсборо" (нагадаємо, нещодавно були оголошені результати нового розслідування у цій справі).

Потім вітер приніс з фанатської трибуни запахи, які свідчили про те, що інші тіфозі не проти покурити дещо заборонене. Після чого виник черговий плакат, де передавали привіт фанатам "Фіорентини", з якою "Інтеру" грати в найближчі вихідні. Плюс до цього поважна публіка регулярно, з періодичністю хвилин в 5-7, багаття "Мілан" ... Що ж, в першому таймі гра дозволяла відволікатися на сторонні речі.

Головний тренер "Інтера" Андреа Страмаччоні напередодні говорив, що, цілком можливо, виставить другий склад. У результаті склад у міланців вийшов змішаним: в запасі залишилися Снайдер, Гуарін, Альваро Перейра, Міліто, зате з перших хвилин на полі з'явився 19-річний хорват Марко Лівая, який до цього відіграв за головну команду тільки шість хвилин. З іншого боку, і ті, хто вийшов, мають достатньо досвіду.

Інша справа, що прокинулися футболісти "Інтера" лише під кінець першої півгодини. Перед тим гра протікала в дуже спокійному, якщо не сказати, сонному ключі. Господарі заробили пару небезпечних стандартів, і Кассано вже на 2-й хвилині ударом зі штрафного перевірив пильність Рижикова - той виявився напоготові. "Рубін" відповів непоганий атакою, в завершальній стадії якої Рондон після навісу Єременко пробив головою, але занадто слабо.

Активний на лівому фланзі був Гекденіз, якому протистояв Жонатан, з трибуни здавався точною копією Майкона, благо, теж бразилець. Спочатку до прострілу турка в штрафну ніхто не встиг, а потім Жонатан необережно і необачно пішов у підкат, Гекденіз охоче зачепився за його ногу - і суддя з Німеччини Айтекін призначив пенальті.

Ханданович - великий фахівець з відображення одинадцятиметрових, кращий в серії А, і з ударом Натхо він впорався. Але м'яч не втримав - і Рязанцев першим встиг на добивання. Тепер хавбек може похвалитися тим, що забивав і на "Ноу Камп", і на "Сан-Сіро".

"Інтер" ще хвилин десять приходив до тями, а потім поступово почав додавати. Перш за все за рахунок Кассано і Коутіньо, що не соромилися брати гру на себе. В результаті спочатку "Рубін" врятував Боккетті, який кинувся під м'яч після удару Жонатана, а бив бразилець з лінії воротарського майданчика і фактично по порожніх воротах. Ну а ще через пару хвилин відбувся і гол, який спорудив Кассано. Нападаючий тонким і розумним пасом вивів до воріт Камбьяссо, той виманив на себе Рижикова, пішов від нього і накинув м'яч точно на голову Лівану.

"Рубін" відповів випадом Рязанцева: хавбек, не зустрічаючи опору, дійшов майже до чужого штрафного і пробив. На щастя "Інтера", м'яч влучив у штангу. Все це говорило про те, що другий тайм повинен пройти цікавіше, ніж велика частина першого.

Після перерви "Інтер" ще щільніше взяв нитки гри в свої руки, заволодів територіальною перевагою і почав методично розхитувати оборонні порядки казанців. "Рубін" відповідав рідкісними, але досить гострими контратаками. І одна з них увінчалася успіхом. Кузьмін з глибини поля зробив поздовжній пас на Єременка, той елегантним рухом в один дотик перевів м'яч на Рондона - і венесуельський новачок "Рубіна" невідпорно пробив у правий нижній кут.

Але цього голу, на жаль, не судилося стати вирішальним. У доданий час японець з "Інтера" Нагатомо зрівняв рахунок красивим ударом з льоту.