Роналду "витягнув" "Реал" в Віго. "Сельта" - "Реал" - 1: 2, "Леванте" - "Хетафе" - 0: 0. Прімера. 27 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Сельта" - "Реал" - 1: 2, zimbio.com

"Сельта", залишала на старті сезону тільки позитивні враження, ближче до середини турнірної дистанції серйозно "наїлася" Примерою і поступово скотилася в зону вильоту.

Цей факт привів до рокіровки на тренерському містку галісійської клубу, проте поки що помітних змін немає.

"Селестес" залишаються симпатичним колективом, які намагається грати в атаку, але регулярно розплачується за це.

У черговому турі чемпіонату "Сельта" треба було прийняти на своєму полі чинного чемпіонату.

В рамках Кубка Короля нинішнього сезону галісійці вже обігравали "Реал" на "Балаідос" і, незважаючи на те, що за підсумками двох ігор в наступний раунд їм тоді пройти не вдалося, той результат повинен був додавати впевненості "селестес".

До того ж, їх суперник приїжджав в Віго після важкої заруби з "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд" в рамках Ліги чемпіонів.

Очікувалося, що Жозе Моурінью серйозно видоизменит склад у порівнянні з тією грою, надавши відпочинок ключовим виконавцем. Це могло трохи полегшити задачу "Сельта", проте в першу чергу галісійців потрібно було відштовхуватися від себе - тільки повна самовіддача, виконання установки і частка везіння могли дозволити "селестес" розраховувати на очки.

Господарі досить сміливо почали зустріч, не соромлячись грізного опонента і вишукуючи можливості для загрози воротам Дієго Лопеса. "Реал" в дебюті виглядав неквапливо, не бажаючи форсувати хід подій і робити спроби перехопити ініціативу.

Якась поважність мадридських гостей дозволила галісійців до десятій хвилині створити кілька хороших моментів. Лідер "Сельти" Яго аспасиев отримав м'яч на підступах до штрафного і з лівої пробив у дальній кут - голкіпер "вершкових" перевів ігровий снаряд на кутовий! Після корнера гості, здавалося, відбилися, але тут же м'яч на ногу зловив Алекс Лопес - смачний удар хавбека був хороший, але і Дієго Лопес діяв відмінно.

Ближче до середини тайму підопічні Жозе Моурінью стали частіше навідуватися на чужу половину, але конструктивна гра у мадридців належним чином не виходила. "Вершкові" раз по раз забиралися в положення поза грою, не доводячи справу до удару. Коли ж у "Реала" все стало виходити в рамках правил, пішли і моменти. На небезпечний закид зі штрафного Де Лукаса гості відповіли кількома своїми шансами: двічі "Сельту" виручав Хаві Варас, а в одному епізоді помилився з пасом Роналду.

Небезпечно біля володінь "селестес" було після стандарту у виконанні Озіла, коли Бензема замкнув, і тільки реакція Варас врятувала господарів. Не здригнувся Хаві і після удару Марсело з гострого кута - голкіпер відбив, а під добивання від Хедіра кинулися захисники. У кінцівці тайму "Сельта" вже виключно відбивалася, без якоїсь контргри. Варас крутився білкою в колесі, а коли і він був не при справах, галісійців просто щастило - так, Альбіоль з гарної позиції зарядив повз порожні ворота, а удар Роналду на себе прийняла поперечина!

Після перерви господарям вдалося трохи відсунути гру від своєї штрафної, але Варас недовго залишався без роботи. Гості доставили м'яч до Бензема, Карім в штрафний хитнув захисника і пробив в напрямку дальнього кута - воротар зреагував. Тут же захисники "Сельти" позіхнули забіг Марсело по лівому краю, однак удару бразильця не вистачило точності.

"Реал" знову підтискав галісійців, на що ті не мали суттєвих контраргументів. Гол спів і стався він після закінчення години матчу. Після кутового у штрафному "Сельти" спалахнула пожежа, м'яч дістався Роналду, який тут же отруїв того в сітку - 0: 1! Гол гостей був очікуваним, але ніхто не думав, що через пару хвилин господарі відіграються. Вийшло все банально і просто: Хонні кинув аут на Фернандеса, той відпасував в штрафну аспасиев, який з розвороту роздрукував Дієго Лопеса - 1: 1!

Забитий м'яч додав впевненості команді з Віго, пішла відкрита гра, в якій свій момент схопив більш маститий опонент. Пройшов блискучий закид на Кака, той вивалився на Варас і був збитий воротарем. З точки Роналду спокійно оформив дубль - 1: 2!

Господарі не опустили рук, раз у раз грали вперед і навіть мали деякі сумбурні моменти, тоді як "Реал" ніяк не міг ні зняти всі питання третім м'ячем, ні засушити гру. У самому ендшпілі до того, щоб врятувати свою команду був близький кореєць Пак, однак його удар прийшовся в поперечину! У підсумку, гості вистояли і здобули перемогу.

1: 2 - "Реал" виграє в Віго і випереджає "Атлетіко" в турнірній таблиці.

Євро-футбол

Чемпіонат Іспанії

Прімера

27-й тур

"Сельта" - "Реал" - 1: 2 (0: 0)

Голи: Кріштіану Роналду, 61 (0: 1). Яго, 63 (1: 1). Кріштіану Роналду, 72, з пенальті (1: 2).

"Леванте" - "Хетафе" - 0: 0

"Сарагоса" - "Гранада" - 0: 0