«Авангард» стартував на турнірі імені Пучкова з сухої перемоги над «Йокерітом»

Зустріч закінчилася з рахунком 4: 0 на користь «яструбів».

Напередодні в Санкт-Петербурзі завершився матч між омським «Авангардом» та фінським «Йокерітом». Зустріч проходила в рамках передсезонного турніру імені Пучкова, в якому « Авангард »Бере участь вперше. Перша гра турніру завершилася з рахунком 4: 0 на користь «яструбів».

Головним героєм зустрічі став Артем Манукян. Молодий нападник відзначився дублем. Ворота «Авангарду» захищав Ігор Бобков. На його рахунку вже 165 хвилин «сухий» гри в передсезонних матчах. Безгольову серія воротаря тягнеться ще з турніру в Челябінську. Крапку в матчі поставив Юхан Сундстрьом. Він закинув четверту шайбу на останній хвилині гри.

Наступним суперником «яструбів» буде місцевий СКА. Гра відбудеться вже сьогодні, 24 серпня, о 19:30 за московським часом. Матч транслюватиме телеканал КХЛ HD.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .