Футболісти "Сибіру" вирвали перемогу у голландців

Новосибірський футбольний клуб Сибір перемогла ПСВ Ейндховен в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи Новосибірський футбольний клуб "Сибір" перемогла ПСВ "Ейндховен" в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи.

Матч відбувся сьогодні в Новосибірську і завершився з рахунком 1: 0 на користь росіян. Весь другий тайм гості грали вдесятьох. У самій кінцівці зустрічі відзначився вийшов на заміну півзахисник Олександр Дегтярьов.

дивіться ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу.

Команди досить жваво почали зустріч. Можна було подумати, що в плані на гру у кожної з них стояв швидкий гол. Футболісти "Сибіру" нітрохи не знітилися перед сильними суперниками і вже на сьомій хвилині спробували відкрити рахунок, але захисник головою виніс м'яч з лінії воріт. Тут же опоненти організували атаку, і Маркус Берг, вийшовши на рандеву з Олексієм Солосін, не зміг переграти голкіпера "Сибіру".

На 40-й хвилині голландці залишилися вдесятьох. Франциско Родрігес буцнув Ігоря Швеченко і отримав за це червону картку. У кінцівці матчу господарі зуміли організувати фінальний штурм, який увінчався успіхом. Максим Астаф'єв, прийнявши м'яч в штрафному майданчику, викотив його на Дегтярьова, і хавбек пробив під опорну ногу шведському голкіперу Андерсу Ісакссону.