У першому матчі уфимського етапу волейбольної Ліги націй Росія поступилася Бразилії

Вперше з 2011 року великий волейбол повернувся до Уфи. Сім років тому в рамках Світової ліги збірна Росії зіграла в «Уфа-Арені» з Японією, перемігши в обох матчах. Сьогоднішній суперник був абсолютно іншого рівня. Господарям протистояла найсильніша збірна світу за рейтингом Міжнародної федерації волейболу - Бразилія (Олімпійський чемпіон дворічної давності).

Гра починається з ейси бразильців, але вже при другій подачі надійний в прийомі ліберо збірної Росії і уфимського «Уралу» Олексій Кабешев. Надалі початок сету проходило в рівній боротьбі. До першого технічного перерви гості створили невеликий розрив 5: 7, але російські волейболісти на подачі Ігоря Кобзаря беруть три очки поспіль - 8: 7. В середині партії після спірного суддівського рішення збірна Бразилії створює собі невелику перевагу в 2 м'ячі і до другого технічного - 14:16. Відразу після перерви господарі виграють «трудовий» м'яч, після гри Кобзаря ногою. Але кінцівка ігрового відрізка за південноамериканцями. Невпевнена гра росіян на прийомі (2 ейси суперника) і як результат - 21:25.

Початок другого сету знову за бразильцями. Гості до першого технічного перерви роблять свою перевагу комфортним - 5: 8. Після паузи знову два ейси поспіль у виконанні збірної Бразилії. В середині партії збірна Росії намагалася переламати хід матчу, скоротивши відставання до мінімуму - 9:10. Глядачі «Уфа-Арени» підтримали порив волейболістів, запустивши хвилю. Але лідери світового волейболу не дозволили господарям домогтися більшого. Більш того, до другого технічного - 11:16. У другому сеті на майданчику з'явився ще один гравець «Уралу» - Дмитро Ковальов. Незважаючи на заміни, кінцівка ігрового відрізка знову не на користь збірної Росії - 20:25.

Настрій на третю партію у збірної Росії був дуже серйозним. Програвати всуху при своїх глядачах ніхто з наших волейболістів не хотів. При рівній грі команди підійшли до першого технічного перерви з мінімальною перевагою господарів - 8: 7. Після невеликої паузи росіяни збільшують перевагу - 11: 7. Середина сету повністю за російської збірної. Пішла гра і в атаці, і на блоці - 16:11 до другого технічного. Незважаючи на запеклий опір з боку гостей, збірна Росії доводить сет до перемоги 27-25. Вирішальне очко подачею на виліт приносить Дмитро Мусерський Дмитро Олександрович.

На четвертий сет вже серйозно налаштувалася збірна Бразилії. Гості не горіли бажанням грати тай-брейк, і до першої обов'язкової паузі росіяни поступалися з рахунком 4: 8. Надалі бразильці контролювали хід гри, не дозволяючи російським волейболістам повернути в матч інтригу. До другого технічного перерви надія на п'яту партію стала зовсім примарною - 9:16. Південноамериканці впевнено проводять заключний ігровий відрізок, і збірна Росії поступається в четвертій партії 18:25. По сетах 1-3 на користь збірної Бразилії.

Наступний матч в «Уфа-Арені» збірна Росії проведе 9-го червня з Китаєм. Початок гри о 19:00 за уфимскому часу. Квитки можна придбати тут.