1. Наша Sambisti з 6 медалями з чемпіонату світу
  3. 5 медалей для наших кадетів з європейського самбо
  6. Ми чекаємо 10 медалей від SAM Sambo
  7. 6 медалей за Болгарію від європейського самбхо
  8. Борислава Дамянова Чемпіон Європи з самбо

Наша Sambisti з 6 медалями з чемпіонату світу

Болгарія виграла шість медалей дотепер на Всесвітньому чемпіонаті з самбо для дітей та дівчат віком до 18 років і до 20 років, закінчившись пізніше сьогодні в румунському місті Плоєшті.

5 світових звань для болгарських самбістів

5 золотих, 1 срібний і 5 бронзових медалей завоювали молодий болгарський Sambisti з Чемпіонату світу для підлітків і дівчат до 18 років, а також юнаків і дівчат до 20 років.

5 медалей для наших кадетів з європейського самбо

З п'ятьма медалями національна збірна повертається до самбо з Чемпіонату Європи для кадетів до 18 років, що проходять у Ризі, Латвія. На форумі Болгарія була представлена ​​загальною кількістю шести учасників.

Віолета Генчева з бронзою з Лімасола

Віолета Генчева - "Спортивний талант" Єврофутболу, продовжує вигравати медалі і титули для Болгарії. Цього разу наш обдарований спортсмен схопив бронзу до 56 кг. з чемпіонату Європи з самбо для жінок до 20 років, який проходив у Лімасолі (Кіпр).

Іван Стефанов з титулом третього спорту

17 медалей, з яких вісім були золотими, виграли представники ЦС «Ставен» (Слівен) з державного чемпіонату самбхо для курсантів у Софії. Призові фонди принесли команді Слівен перше місце в комплексі.

Ми чекаємо 10 медалей від SAM Sambo

10 медалей, з яких 1-2 золотих, очікуються в Болгарській федерації самбо молоді спортсмени, які представлять нашу країну на Чемпіонаті світу.

6 медалей за Болгарію від європейського самбхо

Шість медалей завоювали болгарський самбо на Європейському кадетському чемпіонаті в Таллінні. Золоті дівчата виграли Бетіну Темелькову і Цветелину Цветанова.

Борислава Дамянова Чемпіон Європи з самбо

15-річний Левський Борислава Даміанова (на фото праворуч) завоював золоту медаль у категорії 40 кг на Європейському чемпіонаті з самбо для підлітків, який проходив у Празі (Чехія). 15-річний Левський Борислава Даміанова (на фото праворуч) завоював золоту медаль у категорії 40 кг на Європейському чемпіонаті з самбо для підлітків, який проходив у Празі (Чехія)

Самбо розподіляв призи

Колишній президент Болгарської федерації самби Румен Стоїлов нагородив сьогодні золотих медалістів Гергану Вацову (52 кг, 18 років), Івеліну Илиєву (60 кг до 20 років), Терезу Джурову (75 кг, 18 років). які повернулися день тому з Неа-Муданья, Греція.