ЧС з хокею 2018 - Білорусь - Австрія (результати, таблиця): стала відома перша команда, яка залишає топ-дивізіон - 12.05.18

Зміна наставника по ходу турніру не допомогла збірній Білорусії зберегти прописку в елітному дивізіоні на наступний рік.

збірна Білорусі розгромно поступилася Австрії в матчі життя на що проходить в Данії чемпіонаті світу з хокею і залишає топ-дивізіон. Рахунок в поєдинку 4: 0 на користь австрійців, повідомляє "Російський Діалог".

Перша шайба у воротах наших географічних сусідів побувала вже на 5-й хвилині, коли Вівейрос кидком від синьої лінії змусив капітулювати Карнаухова. Правда, на захист голкіпера слід сказати, що в епізод втрутився рикошет.

У першій двадцятихвилинці команди більше не змогли награти на закинуті шайби, а от у другому періоді австрійці просто нокаутували білорусів, тричі розписавшись в їхніх воротах, і вирішили всі завдання як в окремо взятому поєдинку, так і на турнірі в цілому. Спочатку Комарек сам кистьовим кидком прошив воротаря білоруської збірної, а потім його постріл підправив з п'ятака Раффл - 3: 0. Автором четвертої шайби став Цвергер, який вразив ціль кидком від лівого кута вкидання.

Цей гол виявився останнім у грі. Третій період не порадував глядачів закинутими шайбами, однак і цього з головою вистачило Австрії. У наступному році вона знову зіграє у вищому дивізіоні, а збірну Білорусії чекає пониження в класі. На жаль, змінив Дейва Льюїса на посаді головного тренера Сергій Пушков не зміг виконати поставлене перед ним завдання.

На жаль, змінив Дейва Льюїса на посаді головного тренера Сергій Пушков не зміг виконати поставлене перед ним завдання

Нагадаємо, о 21:15 за московським часом свій поєдинок на турнірі зіграє збірна Росії . У суперниках - команда Швейцарії.