Збірна Росії з міні-футболу обіграла Азербайджан з рахунком 6: 2 і вийшла в півфінал Чемпіонату Європи 2016

9 лютого в Белграді відбувся чвертьфінальний матч Чемпіонату Європи 2016 з міні-футболу Росія - Азербайджан. Російська команда обіграла Азербайджан з рахунком 6: 2 і вийшла в півфінал Чемпіонату Європи.

Збірна Росії святкує вихід в ½ фіналу Чемпіонату Європи 2016
Збірна Росії святкує вихід в ½ фіналу Чемпіонату Європи 2016. Фото: uefa.com

Перший тайм поєдинку пройшов в рівній боротьбі, про що свідчить рахунок 2: 1 після першої половини матчу. Наша команда відкрила рахунок на 7-й хвилині першого тайму, відзначився Абрамов. Але розвинути успіх росіянам не вдалося, так як вже через півтори хвилини Аугусто відновив рівновагу. Тільки в кінці першого тайму Ромуло зумів вивести збірну Росії вперед.

Більш високий клас збірної Росії, яка була явним фаворитом в цьому матчі, все-таки дався взнаки у другому таймі. Футболісти збірної Росії значно додали в другому таймі, і це почало приносити результат.

Безліч моментів, які стали створювати футболісти збірної Росії, стали втілюватися в голи. Протягом однієї хвилини Ліма і Абрамов збільшили рахунок до 4: 1, на що Азербайджан відповів лише одним забитим м'ячем Аугусто.

У заключному відрізку другого тайму Азербайджану, звичайно, довелося ризикувати, чим вміло скористалася команда Росії. У ці хвилини матчу вирішальну роль зіграв розігрався Едер Ліма. Спочатку він точним ударом в ближній кут збільшив рахунок щогла до 5: 1, а потім оформив хет-трик, вразивши порожні ворота суперників.

Збірна Росії вперше на Чемпіонаті Європи 2016 здобула впевнену перемогу, і показала більш якісний футбол, ніж в перших двох іграх на турнірі.

Чемпіонат Європи 2016 з міні-футболу

¼ фіналу

Росія - Азербайджан - 6: 2 (2: 1)

Голи: Абрамов, 6:24 - 1: 0, Аугусто, 7:53 - 1: 1, Ромуло, 14:59 - 2: 1, Едер Ліма, 24:57 - 3: 1, Абрамов, 25:40 - 4 : 1, Аугусто, 28:04 - 4: 2, Едер Ліма, 38:33 - 5: 1, Едер Ліма, 39:31 - 6: 2

Перший суддя: Паскаль Лемаль (Бельгія). Другий суддя: Тімо Онатсу (Фінляндія)

Стадіон: Белград. «Арена Белград»

Можна сказати, що завдання мінімум на турнір збірна Росії виконала. Тепер нашій команді належить дуже важкий півфінал проти збірної Сербії, яка буде грати на домашньому майданчику за підтримки своїх уболівальників.

Півфінальний матч Сербія - Росія відбудеться 11 лютого.

У другому півфіналі швидше за все зустрінуться команди Італії та Іспанії. Іспанія вже вийшла в півфінал, а Італія сьогодні зіграє в чвертьфіналі проти команди Казахстану. У цьому матчі італійці є безумовними фаворитами.