Болгарія вдома не впоралася з Нідерландами

Болгарія - Нідерланди / FIBA

Збірна Нідерландів виявилася сильнішою Болгарії в матчі кваліфікації на Євробаскет-2019 .

У першій чверті голландки вирвалися вперед, проте в наступних десятихвилинках господині паркету зуміли стабілізувати ситуацію. В останній чверті представницям Нідерландів все ж вдалося повернутися в гру і надолужити упущені окуляри. Таким чином голландки обіграли болгарок з перевагою в п'ять очок і записали в свій актив першу перемогу в групі F.

Після матчу з Болгарією Нідерланди посідають третє місце в турнірній таблиці, маючи на рахунку 4 очки. Лідирують у цій групі іспанки, які поки не зазнали жодної поразки і в останній грі виграли в українок на домашній арені ( 72:68 ).

Болгарія - Нідерланди - 78:83 (20:25, 21:18 22:17 15:23)

Нагадаємо, що наступний матч українки проведуть проти Нідерландів також проведуть на домашній арені - у Палаці Спорту. Поєдинок відбудеться 14 лютого. онлайн-трансляю матчу можна буде подивитися на телеканалі XSPORT, а також на сайті XSPORT.ua . Слідкуйте за оновленнями в програмі.