Валерія Соколова, Арина Дельдінова, Валерія Гінева і Софія Майорова - в призах міжнародного турніру в Кроненберга

Гладіатор Валерії Гіневой на турнірі в Кроненберг /   інстаграм   З 19 по 22 грудня в місті Кроненберг (Нідерланди) пройшов передріздвяний міжнародний турнір CSI1 * / CSI2 * / CSIYH1 * за участю російських спортсменів

Гладіатор Валерії Гіневой на турнірі в Кроненберг / інстаграм

З 19 по 22 грудня в місті Кроненберг (Нідерланди) пройшов передріздвяний міжнародний турнір CSI1 * / CSI2 * / CSIYH1 * за участю російських спортсменів.

У п'ятницю Аріна Дельдінова і Ольденбурзька кобила Like You 2 стали бронзовими призерами маршруту з висотою перешкод до 135 см в рамках CSI2 *. В цей же день Валерія Гінева і голландський напівкровний Гладіатор фінішували четвертими в маршруті CSI1 * з висотою перешкод до 120 см, Аріна і голштинська кобила Cairo - сьомими. Софія Майорова на народжене на Конеферма Zangershaide мерине N Girco Polo WZ в рамках маршруту для 7-річних коней зайняла 11-е призове місце .

У суботу в маршруті до 135 см на призи Roelofsen Horse Trucks Аріна і Like You 2 зайняли 12 призове місце . А Валерія Соколова виступала на голландському напівкровний Coup de Foudre V в маршруті до 130 см «в дві фази» і, набравши 1 Ш.О. у другій фазі, зайняла 10 призове місце .

Суботній Гран-прі CSI2 * до 145 см і з заліком очок в рейтинг Longines виграв італієць Giampiero Garofalo на голландському напівкровний жеребці Emo. Срібним призером став бельгієць Pieter Clemens на бельгійському напівкровний Caldero, бронза - у голландської вершниці Sanne Thijssen на кобилі Celine MZ, народженої на Конеферма Zangershaide.

Технічні результати Гран-прі CSI2 *

У Гран-прі CSI1 * до 130 см, який також відбувся в суботу, кращою з 57 учасників стала пара з Великобританії - Louise Saywell на народжене на Конеферма Zangershaide мерине Sharp Image, на другій сходинці розташувався голландець Patrick Lemmen на бельгійському напівкровний Jeremio, третє місце - у француза Lucas Cousin на кобилі Calyan des Chenes.

Валерія Соколова і ганноверская Joujou de Moscou зайняли 13 призове місце, маючи 1 Ш.О. за перевищення норми часу.