Барса.Ру - "Манчестер Сіті" - "Барселона". Щось не те...

ХМАРА ТЕГІВ

Виділіть її та натисніть тут

ПАРТНЕРИ РЕКЛАМА НОВИНИ "Манчестер Сіті" - "Барселона". Щось не те...

З того, що сталося у вівторок на "Етіхад Стейдіум" поразка - не найгірше. Найгірше було бачити як "Барса", контролюючи м'яч 72% ігрового часу до 32-й хвилині і ведучи з перевагою в один гол, повністю домінуючи на полі, в результаті пропустила 3 ​​голи і програла; при це вид команди був збентеженим, а деякі гравці і зовсім виглядали втраченими на поле.

Після подолання післяматчевого ступору, в якому я опинився, такий другий тайм мене вже не так дивує, особливо якщо звернутися до пам'яті і освіжити в ній гру останніх трьох або чотирьох матчів. Ця "Барса" не та, до якої ми звикли. Вона виграє, що і є результат, але це не та команда, якій ми насолоджувалися кілька тижнів тому і яка кидала під каток суперників, і навіть не минулосезонний зразка.

У матчі першого раунду проти "Манчестера", незважаючи на рахунок 4: 0, команда була невпізнанна. На "Местальї", незважаючи на перемогу на останній хвилині, гра теж не вселила довіру. І проти "Гранади" синьо-гранатові були не на висоті. Так що, будемо реалістами, "Барсі" коштує чималих зусиль досягати поставлених завдань в останніх зустрічах.

Проти "Сіті" все просто стало очевидним. Того вечора в другому таймі команда втрачала м'яч в ситуаціях, коли цього не слід було допускати. Сержі Роберто опинився в неприємній для себе ситуації і допустив кілька помилок, Бускетс даремно сфолив перед штрафним, що призвело до другого голу англійців, взагалі, гравці завжди спізнювалися до м'яча. На 62-й хвилині чергова втрата Сержі Роберто могла обійтися "Барсі" ще одним голом, в той час як Мессі, який був дуже активний в першій половині, виглядав відірваним від дії.

З "Барсою" щось не те, і, що б там не було, сподіваюся, це тимчасово. В "Севільї" ми це дізнаємося.

Теги: Ліга чемпіонів , Манчестер сіті , Прімера , Севілья , Сержі Бускетс , Сержі Роберто

джерело:

Переклад: CRUYFF

cologero в 12:23:24, 06.11.2016

Можна по пальцях перерахувати матчі, коли Барса програвала з розривом в 2 м'ячі саме в ЛЧ (всякі Сельти не береться до уваги). Це 1-3 від Інтера Маура на Сан-Сіро, та й то, тоді Міліто забив з чистого офсайду, чи то пак 1 гол можна сміливо списати на сліпого суддю- :) І поразка від Баварії Хайнкеса. Той Інтер і та Баварія згодом стали переможцями турнірів. Так, не було Піке, Альби та Іньєсти, але блін, хто винен, що немає глибини складу? Раніше можна було списати на санкції, а зараз чого? Відверто провальна селекційна політика, Відаль не те, що не зміг замінити здав Алвеса, він навіть Роберто конкуренцію програє і взагалі не з'являється на полі. Всякі Алькасери і поруч не стояли з Педро, який вчора Божілов в матчі з Евертоном. Гомеш теж щось незрозуміле, навіть до Ракитича йому далеко. Іньєсті вже 32 і він схильний до травм, Маскерано почав різко здавати як Хаві свого часу, потрібно шукати ще одного ЦЗ (крім Юмтіті) і хава атакуючого, ну і бажано напа на лавку гідного. Це ненормальна ситуація, що як тільки випадає 2-3 ключових гравця основи, то Барса відразу отримує цілу авоську.

vadim1972 в 17:39:10, 05.11.2016

Хлопці якщо не помилюся наступний матч з селтік і нехай Енріке теж і цим складом грає і може це тактика

AxXxE91 в 21:56:52, 04.11.2016

Я думаю, що ні того, хто б накричав на команду як слід, а то пливуть після першої ж помилки. Хоча якщо дивитися об'єктивно на склади, то захисна лінія Барси на рівні средняка була. Особливо фланги.

TonyL в 16:20:26, 04.11.2016

Для Барси ця гра погоди не будувала. При будь-якому результаті, положення в турнірній таблиці не змінилося б (воно й не змінилося). А ось для Хосепа ця гра була ДУЖЕ важлива, в плані його подальшої роботи в МанСіті.
Не треба боятися називати речі своїми іменами.
Я вважаю, що це була просто допомога Гвардіолі. І за це не засуджую Енріке.

TonyL в 16:13:56, 04.11.2016

Піде Мессі, естафету прийме Неймар. Підтягнеться Диба. Головне, щоб тренер наслідував традиції, зберігав стиль гри і атмосферу в колективі.

DXman48 в 8:02:48, 04.11.2016

"Той" Барси вже немає! А є команда, мучающаяся на відлуння колишньої слави, лідери якої старіють, але вчасно покращують свої контракти. Піде Мессі, і Барса скотиться до середнячка.

Так, не було Піке, Альби та Іньєсти, але блін, хто винен, що немає глибини складу?