Айнтрахт - Баварія - 3: 1: клуб з Франкфурта сенсаційно виграв Кубок Німеччини

цею материал Доступний по-русски

Доля матчу була вирішена за 9 хвилин до кінця гри.

Доля матчу була вирішена за 9 хвилин до кінця гри

Ребич забив два голи в ворота "Баварії" у фіналі Кубка Німеччини / Reuters

У Берліні на "Олімпіаштадіоні" завершився фінальний матч 75-го ювілейного розіграшу Кубка Німеччини з футболу, в якому чемпіон Бундесліги сезону 2017/18 "Баварія" з Мюнхена протистояла "Айнтрахту" з Франкфурта.

Гра завершилася сенсаційною перемогою "Айнтрахта" з рахунком 3: 1, повідомляє офіційний сайт змагань .

Героєм матчу став хорватський легіонер франкфуртцев Анте Ребич.

На 11-й хвилині Ребич відкрив рахунок, але, на початку другого тайму, на 52-й гравець "Баварії" Маріуш Левандовскі зрівняв результат. Доля матчу була вирішена на 82-й хвилині, коли Ребич забив другий гол у майже такій же ситуації як і свій перший м'яч.

Уже в доданий арбітром час, на 90 + 6 хвилині гри Міята Гачіновіч забив гол у порожні ворота "Баварії", коли воротар пішов до воріт "Айнтрахта" при подачі кутового

Таким чином, "Айнтрахт" у п'ятий раз у своїй історії виграв Кубок Німеччини, після тріумфів 1974, 1975, 1981 і 1988 років.

Цікаво, що наставник команди з Франкфурта - хорват Ніко Ковач - з наступного сезону буде тренувати "Баварію", підписавши з нею трирічний контракт.