Збірна Забайкалля з гімнастики не поїхала на першість Росії через брак грошей

1. Збірна Забайкальського краю зі спортивної гімнастики, яка виграла срібні медалі першості Сибіру, ​​не...

Збірна Забайкальського краю зі спортивної гімнастики, яка виграла срібні медалі першості Сибіру, ​​не змогла поїхати на першість Росії до Пензи через брак коштів, повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» 2 грудня голова крайової федерації спортивної гімнастики Юрій Шевчук.

Команда юнаків Забайкальського краю в листопаді 2017 року завоювала срібло на першості Сибірського федерального округу зі спортивної гімнастики, отримавши право виступити на першості Росії.

На поїздку необхідно було 350 тисяч рублів, при цьому міністерство спорту Забайкальського краю виділив гимнастам на весь 2017 рік 260 тисяч рублів, які спортсмени витратили на поїздки ще навесні. У листопаді на першість Сибіру в Ленінськ-Кузнецький Кемеровської області команда гімнастів їздила вже без фінансової підтримки крайової влади.

«На першість Росії ми не змогли назбирати потрібну суму. Крім того, один спортсмен збірної отримав травму. Вп'ятьох проблематично їхати. Забайкаллі на змаганнях представляв суддя першої категорії Валерій Уханов, але з ним простіше - дорогу оплачує Федерація спортивної гімнастики Росії », - сказав Юрій Шевчук.

За його словами, Уханова необхідно ще раз відсудити чемпіонат або першість країни, щоб отримати всеросійську категорію. Поки в спортивній гімнастиці регіону суддів такого рівня ще не було.

У Пензі виступали гімнасти у віці 11-13 років. Всього близько 100 спортсменів з 25 регіонів. У командному заліку перше місце посіла збірна Татарстану.

Сергій Бумагін 19:15, 02 грудня 2017