2. «Автомобіліст» взяв верх
  3. Наш вибір
10:06 / 17 Січня. 2015

Два гравці хокейного клубу з Єкатеринбурга потрапили в НАШЕ голосування!

У п'ятницю, 16 січня, в Казані на «Татнефть-Арені» хокейний клуб «Автомобіліст» взяв верх над «Ак Барсом». Єкатеринбурзькі хокеїсти вдруге поспіль не залишають своїм казанським колегам шансу. Матч закінчився з рахунком 1: 3 на користь гостей.

Шайба Володимира Денисова

Казанський «Ак Барс» взяв гру в свої руки на перших хвилинах матчу, що принесло позитивний результат для команди. На дев'ятій хвилині Володимир Денисов закрутив шайбу в ворота Якуба Коваржа і відкрив рахунок в грі на користь «Ак Барса».

Але це був єдиний позитивний момент для казанських колег. Хокеїстів «Автомобіліста» не влаштував такий поворот подій, і вони поміняли установку на більш жорстку, не надавши хокеїстам «Ак Барса» жодного шансу - гра пішла на рівних.

«Автомобіліст» взяв верх

Далі полетіли шайби. Першим відзначився Антон Лазарєв, який на сьомій хвилині другого періоду забиває гол у ворота суперника. Через хвилину той же самий робить Сергій Логінов. Обидві шайби «Автомобіліст» забиває в більшості.

До самого кінця гри на льоду твориться льодове побоїще - у тих і у інших по ряду вилучень, але у «Автомобіліста» більше. Це не завадило екатерінбуржцам на останній хвилині вкрутити ще одну шайбу в ворота казанської команди: Олексій Міхнов з подачі Сергія Гусєва забиває третій гол. Матч закінчився з рахунком 1: 3 на користь гостей.

Зараз «Автомобіліст» готується до останньої гри в своїй виїзній серії матчів. У неділю, 18 січня, «шофери» битимуться з челябінським «Трактором». Матч відбудеться о 17.00.