El Clasico. «Реал Мадрид» - «Барселона» 0-3. Катастрофа на «Бернабеу» / Realmadrid.ru

У 17-му турі Ла Ліги «Реал Мадрид» зазнав на «Сантьяго Бернабеу» розгромної поразки від «Барселони», дограючи зустріч в меншості через вилучення Дані Карвахаля

У 17-му турі Ла Ліги «Реал Мадрид» зазнав на «Сантьяго Бернабеу» розгромної поразки від «Барселони», дограючи зустріч в меншості через вилучення Дані Карвахаля. Перший тайм проходив з невеликою перевагою «вершкових», але без забитих м'ячів, а в другій половині зустрічі за справу взялися гості. Спочатку Луїс Суарес відкрив рахунок, завершивши контратаку своєї команди, а через 10 хвилин з поля був видалений Карвахаль, який зіграв рукою при спробі врятувати свої ворота. У ворота «Мадрида» при цьому був призначений пенальті, реалізований Ліонелем Мессі. У час, що залишився каталонці на правах найсильніших спокійно довели зустріч до переможного кінця, відзначившись ще раз в доданий час - гол забив щойно вийшов на заміну Алеіш Відаль.

Голи: Луїс Суарес 54 '(0-1), Ліонель Мессі 64' (0-2) (пенальті), Алеіш Відаль 90 + 3 '(0-3).

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро (Марко Асенсио 72 '), Лука Модріч, Матео Ковачич (Гарет Бейл 72'), Тоні Кроос - Карім Бензема (Начо Фернандес 66 ') , Кріштіану Роналду.

«Барселона»: Марк-Андре тер Штеген - Жерар Піке, Жорді Альба, Томас Вермален - Андрес Іньєста (Нелсон Семеду 77 '), Іван Ракітіч, Пауліньо (Андре Гомеш 84'), Серджіо Бускетс, Серджіо Роберто (Алеіш Відаль 90 + 1 ') - Ліонель Мессі, Луїс Суарес.

Запасні: Запасні, Кіко Касілья, Тео Ернандес, Іско, Лукас Васкес - Яспер Сіллессен, Люка Дінь, Хав'єр Маскерано, Денис Суарес.

Тренери: Зінедін Зідан - Ернесто Вальверде.

Арбітр: Хосе Марія Санчес Мартінес.

Попередження: Серхіо Рамос 59 ', Марсело 83' - Томас Вермален 19 ', Серджіо Бускетс 88'.

Вилучення: Дані Карвахаль 63 '.

23 грудня 2017. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу».

Наступний матч: у четвер, 4 січня, о 23:00 за московським часом «Реал Мадрид» в гостях зіграє з «Нумансією» в рамках першого матчу 1/8 фіналу Кубка Короля.