КУБОК ГАГАРІНА 2017. 1/4 ФІНАЛУ СХІДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ. "АК БАРС"

1/4 ФІНАЛУ СХІДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
Реклама в Інтернет * все Кулички 22.02.2017 "Ак Барс" - "Салават Юлаєв" 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0) 24.02.2017 "Ак Барс" - "Салават Юлаєв" 2: 1 (1: 0, 0: 0, 1: 1) 26.02.2017 "Салават Юлаєв" - "Ак Барс" 4: 3 (2: 0, 1: 3, 1: 0) 28.02.1017 "Салават Юлаєв" - "Ак Барс" 1: 2 ( 0: 1, 0: 0, 1: 1) 01.03.2017 "Ак Барс" - "Салават Юлаєв" 2: 1 ОТ (1: 0, 0: 0, 0: 1, 1: 0)

«Ак Барс» взяв реванш у Уфімцев за торішню поразку.
2 березня 2017 року.
У шостий раз з 2010 року дороги казанського «Ак Барса» і уфимського «Салават Юлаєв» зійшлися в плей-офф Кубка Стенлі, і в четвертий раз перемога залишилася за клубом з Татарстану, що взяв до того ж реванш за минулорічну поразку в пером раунді.
Як завжди, поєдинки казанців і Уфімцев не відрізнялися високою результативністю. Всі матчі закінчилися з мінімальною різницею і в підсумку «АК Барсу» вистачило п'яти ігор для вихід у другий раунд 4-1 (2: 1, 2: 1, 4: 3, 1: 2, 2: 1).
З чотирьох перемоги, дві казанці вирвали на останніх секундах основного часу, і в п'ятому поєдинку забили вирішальний гол в овертаймі.
Канадський «легіонер» «Ак Барса» 28-річний Джастін Азеведо підтвердив свою роль лідера команди, набравши 6 очок (2 + 4). Гол і чотири передачі на рахунку 23-річного Володимира Ткачова, 24-річний чех Іржі Сікач зареєстрував 4 бали (1 + 3), по три очки у 26-річного форварда Федора Малихіна (3 + 0) і 27-річного захисника Василя Токранова ( 0 + 3).
У складі «Салавата» краще за інших зіграли також лідери команди - 30-річний Лінус Умарк (1 + 3), 19-річний Кирило Капризів (3 + 0), 30-річний Енвер Лісін (2 + 1), 32-річний Самі Лепёсті (0 + 3), але необхідно відзначити велику кількість травм, через які уфимський клуб постійно мав проблеми в своєму складі.
Голкіпер «Ак Барс» 25-річний Еміль Гарипов, який виграв першу серію плей-офф в кар'єр, відбив 93,3% кидків суперників (111 з 119). Статистика 27-річного шведського голкіпера «Салават Юлаєв» Нікласа Сведберга виявилася ідентичною (111 парирувані кидків з 119), але він провів не всі п'ять матчів - у другому поєдинку перші півтора періоду грав Андрій Гаврилов, який пропустив три шайби з 9 кидків.
«Ігри були дуже хороші, команди показували гідний бойової хокей, - сказав Зінетулой Білялетдінов, головний тренер казанців, Я задоволений, що ми змогли зіграти за потрібне чином. Для нас в плані психології це хороший етап. Будемо готуватися далі. Чи виправдав себе переклад Ткачова до сікача і Азеведо? Це було заплановано. Ми і в сезоні їх ставили разом. За планом так і повинно було бути. Добре, що вони забивати, ми раді. Хотілося б, щоб і друга п'ятірка початку забивати. Поки вони сидять в засідці ».
«Завжди говорив, що з« Ак Барсом »цікаві матчі, - підвів підсумок Ігор Захаркін, наставник« Салавата », - Вони перемогли гідно, справедливо. Шкода, що ми так рано закінчили сезон. Але це спорт, завжди є один переможець, сьогодні це казанський клуб. Завжди винен тренер, коли команда програє. У тих обставинах, в які ми потрапили в цьому сезоні, хлопці виступили гідно. Весь сезон вийшов зім'ятим через те, що весь сезон провели без центральних нападників. Чи не змогли підсилити команду, коли могли це зробити, довелося викручуватися. Закінчилося тим, що були змушені боротися за місце в плей-офф ».
«Насправді перед початком плей-офф у нас в голові сиділо, що в минулому сезоні програли серію, - поділився своєю пам'яттю форвард« Ак Барса »Федір Малихін, - Дуже хотілося взяти реванш. Здорово, що вийшло це зробити ».

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

22.02.2017. Перший матч.
«Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0)
Голи: Сікач - 1 (бол., Азеведо, Токранов Василь Вікторович), 14:59 - 1: 0. Капризів - 1 (бол., Умарк, Логінов), 18:14 - 1: 1. Охтамаа - 1 (Варнаков, Попов), 59:59 - 2: 1. Воротарі: Гарипов - Сведберг. Штраф: 6 - 6. Більшість: 3 (1) - 3 (1). Кидки: 23 (13 + 5 + 5) - 25 (8 + 13 + 4). Судді: Васильєв, Одіньш. "Татнефть Арена". 7202 глядачів.
Обмінявшись голами при чисельних переваги в першому періоді, при цьому 19-річний форвард Уфімцев Кирило Капризів відразу відзначив дебют в плей-офф закинутою шайбою, команди мало не відклали виявлення найсильнішого до овертайму. Однак за одну секунду до фінальної сирени (офіційно за 0.02 секунди), при швидкій атаці казанців, 29-річний фінський захисник «Ак Барса» Атте Охтамаа виявився на п'ятачку воріт суперника і вдало зіграв на добиванні після кидка Андрія Попова. Уфімцев попросили суддів перевірити відео на можливе положення поза грою, коли господарі майданчика входили в зону суперників, але гол залишився в силі.
24.02.2017. Другий матч.
«Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 2: 1 (1: 0, 0: 0, 1: 1)
Голи: Малихін - 1 (бол., Варнаков, Батиршін), 15:16 - 1: 0. Глухів - 1 (Ткачов), 41:07 - 2: 0. Лісін - 1, 51:57 - 2: 1. Воротарі: Гарипов - Сведберг (59:01). Штраф: 2 - 16. Більшість: 3 (1) - 1 (0). Кидки: 29 (12 + 12 + 5) - 27 (7 + 5 + 15). Судді: Одіньш, Рогачов. 24 лютого. Казань. "Татнефть Арена". 8890 глядачів.
Домігшись переваги в дві шайби на початку третього періоду, казанці вистояли штурм Уфімцев в заключні 10 хвилин і добилися другої перемоги в серії. Вирішальним став красивий гол 28-річного Михайла Глухова хльостким кидком з середньої дистанції, після точного пасу від Володимира Ткачова.
Ще до початку гри стало відомо, що нападники «Салавата» Дмитро Макаров і Максим Майоров в першому раунді на лід більше не вийдуть: у Майорова - травма руки, у Макарова - перелом ребра.
26.02.2017. Третій матч.
«Салават Юлаєв» - «Ак Барс» 4: 3 (2: 0, 1: 3, 1: 0)
Голи: Капризів - 2 (бол., Умарк), 5:15 - 1: 0. Куляш - 1 (Лісін, Паршин), 7:59 - 2: 0. Умарк - 1 (бол., Григоренко, Лепісто), 23:06 - 3: 0. Малихін - 2 (Лукоянов), 23:30 - 3: 1. Сікач - 2 (бол., Токранов Василь Вікторович, Світов), 31:18 - 3: 2. Азеведо - 1 (бол., Ткачов, Токранов Василь Вікторович), 33:59 - 3: 3. Лісін - 2 (Паршин), 51:04 - 4: 3. Воротарі: Гаврилов (Сведберг, 33:59) - Гарипов (59:05). Штраф: 12 - 12. Більшість: 5 (2) - 5 (2). Кидки: 26 (15 + 6 + 5) - 21 (3 + 11 + 7). Судді: Кулаков, Оленін. "Уфа Арена". 8070 глядачів.
Повівши 3: 0, господарі льоду віддали ініціативу казанцям, які до кінця другого періоду встигли відновити рівність в рахунку. Уфімцев виручив Енвер Лісін точним і несподіваним кидком з середньої дистанції в нижній від воротаря кут за 9 хвилин до фінальної сирени. 30-річний Лісін, який забив перший переможний гол в кар'єрі в плей-офф, закінчив зустріч з 2 очками (1 + 1). Такий же показник у Лінуса Умарк.
28.02.2017. Четвертий матч.
«Салават Юлаєв» - «Ак Барс» 1: 2 (0: 1, 0: 0, 1: 1)
Голи: Ткачов - 1 (бол., Азеведо, Сікач), 15:01 - 0: 1. Капризів - 3 (Лепісто, Умарк), 59:16 - 1: 1. Азеведо - 2 (Ткачов), 59:53 - 1: 2. Воротарі: Сведберг (58:54 - 59:16, 59:53) - Гарипов. Штраф: 14 - 22. Кидки: 13 (4 + 3 + 6) - 31 (8 + 10 + 13). Судді: Оленин, Щенев. Уфа. "Уфа Арена".
За 44 секунди до кінця основного часу нападник Уфімцев Кирило Капризів здавалося перевів матч в овертайму, зрівнявши рахунок підправив шайбу після клацання Лінуса Умарк, однак після подальшого вкидання казанці кинулися попереду, і в божевільній боротьбі на п'ятачку «Салавата» канадський форвард гостей Джасітн Азеведо виявився спритнішим всіх.
Уфимський клуб, якого накрила травм, також провів матч без діскваліфіцірованого Максима Гончарова.
02.03.2017. П'ятий матч.
«Ак Барс» - «Салават Юлаєв» 2: 1 ОТ (1: 0, 0: 0, 0: 1, 1: 0)
Голи: Малихін - 3 (бол., Ткачов, Азеведо), 15:13 - 1: 0. Арзамасцев - 1 (бол.), 51:31 - 1: 1. Сікач - 3 (Азеведо), 68:55 - 2: 1. Воротарі: Гарипов - Сведберг. Штраф: 8 - 14. Більшість: 5 (1) - 3 (1). Кидки: 27 (7 + 8 + 8 + 4) - 28 (4 + 10 + 12 + 2). Судді: Бутурлін, Гофман. Казань. "Татнефть Арена". 8890 глядачів.
Домігшись мінімальної переваги в першому періоді, казанці в подальшому думали в основному тільки про оборону, однак за 10 хвилин до кінця матчу 24-річний захисник гостей Захар Арзамасцев, ніколи не забивав до цього в плей-офф, повернув Уфімцев до життя, вразивши ворота « Ак Барса »дальнім кидком з кількох рикошетів від захисників господарів майданчика. В овертаймі, першому в серії, все вирішилося досить швидко. Казанці провели швидку контрактом, Джастін Азеведо вивів точним пасом Іржі Сікача один на один з голкіпером «Салавата» і 24-річний чеський нападник технічно послав шайбу між щитків Нікласа Сведберга.

Чи виправдав себе переклад Ткачова до сікача і Азеведо?