Знову домашня нічия

У заключному матчі 11-го туру іванівський «Текстильник» вдома не зумів переграти «Псков-747»

У заключному матчі 11-го туру іванівський «Текстильник» вдома не зумів переграти «Псков-747». Таким чином, команда упустила хороший шанс наблизитися до лідерів турніру. Пропустивши першими, червоно-чорні зуміли відігратися ще до перерви, але в другому таймі моментів для взяття воріт у них практично не було.

«ТЕКСТИЛЬЩИК» (ИВАНОВО) - «ПСКОВ-747» (ПСКОВ) - 1: 1.

«Текстильник»: Романов (к), Фомін (Мф) (Чібіров, 68), Дудик, Костін, Ритов, Миронов, Попов (Диков, 42), Сергєєв (Белевітін, 75), Щаніцін, Сагіров (Саркісов (Мф), 64), Орлов.

Запасні: Смирнов (в), Путілін, Дьомін (Мф).

«Псков-747»: Трункін, Васильєв, Крупенін (к), Курбанов, Недорезов, Турчин, Бабков (Мф), Ременчик, Поляков, Алейников (Суродін, 83), Шиша.

Запасні: Довгий (в, мф), Павлов (Мф), Сурін, Сидорович (Мф), Орлов, булімія (Мф).

Голи: Алейников (32), Орлов (41, з пенальті).

Попередження: Фомін (11), Дудик (43), Миронов (54) - Ременчик (33), Крупенін (42).

Головний суддя: Костянтин Авер'янов (1 кат., Г. Санкт-Петербург).

Помічники: Станіслав Ядров (1 кат., М Калінінград), Артем Смирнов (1 кат., М Москва).

Резервний суддя: Володимир Данілін (1 кат., М Шуя).

Інспектор: Андрій Володимирович Лукашин (м.Москва).

3 жовтня. Іваново. Стадіон «Текстильник». 800 глядачів.

У ПЕРШОМУ ТАЙМІ ЛЕДЬ НЕ ВІДПУСТИЛИ СУПЕРНИКА

На поєдинок з псковським колективом тренерський штаб «Текстильника» вирішив залишити той же склад, який здобув гостьову перемогу в Орєхово-Зуєва. Незважаючи на досить теплу для жовтень футбольну погоду, глядачів на трибунах стадіону знову було небагато. Згідно з офіційними даними, гру відвідало всього 800 чоловік. Для будь-якого провінційного міста така аудиторія вважалася б непоганий, але тільки не для Іванова, в якому всі звикли до футбольних аншлагів.

Початок зустрічі чимось нагадувало минулий домашній поєдинок ивановцев проти «Соляріса». Господарі поступово і монотонно стали розгойдувати оборону суперника. Тільки на відміну від столичного колективу, псковичі явно не збиралися весь час відсиджуватися в обороні. Місцями вони непогано огризались. Не дивно, що перший удар в площину воріт завдали саме гості: Антон Шиша зважився на дальній постріл, з яким без проблем впорався Андрій Романов. На 15-й хвилині відмінна комбінація «Текстильника» мало не підірвала гру: Євген Попов пустив під фланговий прорив Марата Сагирова. Сьомий номер виконав непоганий навіс в штрафну, де невисокий Сергій Орлов зумів "перевісеть" в повітрі двох центральних захисників і головою підступно відправив м'яч у ціль. Від голи псковичів врятувала тільки хрестовина.

На жаль, підтримати почин форварда нікому з партнерів так і не вдалося. Гості ж, подібно до зображеного на їхньому гербі барсу, грамотно зачаїлися ззаду для того, щоб зробити стрімкий і вбивчий кидок. Він трапився на 32-й хвилині. Після втрати м'яча пішла швидка контратака, і Валентин Бабков своєю передачею пустив в прорив Василя Алейникова. Футболіст, який належить пермському «Амкару», вийшов на рандеву з Романовим і послав м'яч в сітку. Капітан «Текстильника» як міг намагався допомогти своїй команді і навіть зачепив снаряд, але відбити його не було можливості. Ще через три хвилини ситуація на полі повторилася, і підключився вперед Ігор Курбанов пробачив «Текстильник», не потрапивши в створ воріт з близької відстані.

І все ж пропущений м'яч сколихнув команду Сергія Петрова. У кінцівці тайму червоно-чорні помітно пожвавилися. Іванівці повинні були виконати завдання-мінімум і зрівняти рахунок ще до перерви. Їм це вдалося. На 40-й хвилині Михайло Ритов увійшов в штрафну суперника, де був збитий Курбановим, і арбітр зустрічі Костянтин Авер'янов з Санкт-Петербурга моментально вказав на «точку». З пенальті Сергій Орлов не залишив шансів Денису Трункіну, зробивши рахунок рівним . Ще до кінцівки тайму тренерський штаб господарів зважився на перестановки і замість Попова випустив Віталія Дікова. На післяматчевій прес-конференції Сергій Петров пояснив заміну тим, що Євген не зовсім потрапив в гру.

МАЙЖЕ БЕЗ МОМЕНТІВ

На початку другої половини матчу суперники обмінялися невеликими уколами. Спочатку Шиша непогано пробив зі штрафного. М'яч після його залпу пройшов поруч зі штангою. А потім Сагіров так хвацько закрутив м'яч зі свого флангу, що він мало не прошмигнув у дальню дев'ятку воріт Трункіна. На 53-й хвилині непогана атака червоно-чорних ледь не увінчалася голом, коли після навісу з лівого флангу Олександр Щаніцін повинен був завершувати комбінацію, але в останній момент він не зміг втриматися на ногах. Незабаром псковичі, завдяки високому пресингу, відсунули гру від своїх воріт. Більш того, він мало не приніс їм успіх. На 57-й хвилині після помилки Павла Сергєєва вони організували стрімку атаку і вивели на удар Бабкова. На щастя для ивановцев, вирішальну крапку півзахисник не поставив, відправивши снаряд вище поперечини.

Незабаром гра на полі повністю заспокоїлася. Тренери господарів своїми замінами намагалися прискорити темп матчу. Для цього вони випустили Юрія Саркісова, Олександра Чібірова і Дмитра Белевітін. Але всі спроби так і залишилися марними. Відчувається, що попереду команді дуже не вистачає травмованого Олександра Алексєєва, який своєю заряженностью міг постійно чинити серйозний тиск на ворота і вигравати багато верхові єдиноборства. Лише на 81-й хвилині "червоно-чорні" були близькі до голу, коли Ритов зробив непоганий простріл на ближню штангу, а який випередив усіх Орлов запустив м'яч в сітку. Правда, тільки в її зовнішню сторону. У кінцівці зустрічі іванівцям не вийшло влаштувати навала на володіння Трункіна. Більш того, в компенсований час «барси», заробивши два кутових, могли виловити підсумковий успіх. У підсумку, поєдинок завершився внічию 1: 1, яку, швидше за все, можна назвати логічною.

ПОРА ПОБЕЖДАТЬ ВДОМА!

На післяматчевій прес-конференції заміщав головного тренера «Пскова-747» Ігоря Васильєва його помічник В'ячеслав Волков зазначив, що його команда задоволена результатом . Рульовий «Текстильника» Сергій Петров сказав, що у його підопічних практично нічого не вийшло . Також він поскаржився на те, що червоно-чорним не вдаються домашні матчі. В останній раз івановці були сильнішими вдома ще в серпневій зустрічі з костромським «Спартаком». Сподіваємося, що вже 10 жовтня нашим футболістом нарешті вдасться вирішити цю проблему і порадувати своїх шанувальників перемогою над одним з лідерів зони «Захід» клубом «Домодєдово». Цей поєдинок розпочнеться о 18:30.

Заміни: 4 - 1

Результати матчів 11 туру: «Динамо» (Санкт-Петербург) - ЦРФСО (Смолеск) - 1: 1, «Домодєдово» (Москва) - «Знамя Труда» (Орєхово-Зуєво) - 3: 0, «Торпедо» (Володимир) - «Солярис» (Москва) - 1: 1, ФСК «Долгопрудний» (Долгопрудний) - ФК «Коломна» (Коломна) - 1: 1, «Волга» (Тверь) - «Спартак» (Кострома) - 1: 2, «Динамо-2» (Москва) - «Строгіно» (Москва) - 2: 1.