Другий день Гран-прі Хух-Хото по дзюдо 2018 приніс росіянам ще 2 медалі! Підсумки і ВІДЕО

1. Чоловіки до 73 кг
  2. Чоловіки до 81 кг
  3. Жінки до 63 кг
  4. Жінки до 70 кг

В суботу 26 травня в Китаї пройшов другий день змагань в рамках чергового етапу елітної серії IJF World Judo Tour - Гран-прі Хух-Хото по дзюдо 2018 (Hohhot Grand Prix)

В суботу 26 травня в Китаї пройшов другий день змагань в рамках чергового етапу елітної серії IJF World Judo Tour - Гран-прі Хух-Хото по дзюдо 2018 (Hohhot Grand Prix). Сьогодні на татамі вийшли спортсмени чотирьох категорій: чоловіки до 73 і до 81 кг, а також жінки до 63 і до 70 кг.

Нагадаємо, за підсумками першого дня турніру російські дзюдоїсти завоювали 2 нагороди ( "срібло" Михайла Пуляева і "бронза" Альберта Огузова). День №2 Гран-прі Китаю в медальному щодо повторив успіхи команди з Росії - скарбничка поповнена ще однією срібною та однією бронзовою нагородою. За традицією, зупинимося на виступі всіх росіян і підведемо підсумки за категоріями.

Чоловіки до 73 кг

У чоловіків до 73 кг від Росії виступили двоє спортсменів:

• Денис Ярцев стартував у другому колі - сильнішим за росіянина виявився Едуардо Барбоза з Бразилії.
  • Муса Могушков успішно дійшов до чвертьфіналу, залишивши без роботи Деніела Пауелла (Великобританія) і Ігоря Вандтке (Германие). В 1/4 фіналу Муса поступився Ану Чангріму (Корея). Далі був втішний раунд, в якому Могушков переміг Жансена Смагулова (Казахстан). Уже в "бронзовому фіналі" російський дзюдоїст виявився слабшим Ентоні Зінгга (Німеччина). Як підсумок - п'яте місце Муси Могушкова!

Пропонуємо подивитися "бронзовий фінал" за участю Муси Могушкова:

Підсумковий розподіл місць в категорії до 73 кг:

Чоловіки до 81 кг

У категорії до 81 кг росіяни показали клас і завоювали дві нагороди. Розповідаємо докладніше:

• Хасан Халмурзаев стартував з другого кола - перемога над Дідар Хамзою з Казахстану. Далі, в чвертьфіналі, Хасан був сильніше грека Алексіос Нтанатсідіса. Півфінал приніс росіянину перемогу над Анрі Егутідзе, виступаючим за Португалію. Нарешті, у фіналі Халмурзаев поступився японцю Такеші Сасакі. Підсумок - "срібло"!

Пропонуємо подивитися півфінал за участю Хасана Халмурзаева:

• Алан Хубецов успішно дійшов до четертьфінала, залишивши за межами турніру Стюарта МакУотта (Великобританія). В 1/4 фіналу росіянин поступився майбутньому переможцю категорії - Такеші Сасакі (Японія). В "утешіловке" Хубецов розібрався з монголом Ууганбаатаром Отгонбаатар, а в "бронзовому фіналі" взяв верх над Анрі Егутідзе (Португалія). Як підсумок - "бронза" Алана Хубецова!

Підсумковий розподіл місць в категорії до 81 кг:

Жінки до 63 кг

Дві росіянки виступили в категорії до 63 кг:

• Яна Полякова в першому колі здолала Юн-Тінг Чен (Тайвань), але після поступилася Кет Бьюшемін-Пінар (Канада).
  • Валентина Костенко стартувала перемогою над Тіною Зельтнер (Австрія), але у другому колі була слабшою Кетлейн Куадрос (Бразилія).

Підсумковий розподіл місць в категорії до 63 кг:

Жінки до 70 кг

Олена Прокопенко - єдина представниця Росії в категорії до 70 кг. Спортсменка провела 2 сутички: перемога над Агаті Девітрі (Франція) і поразки від Анни Бернхольм (Швеція).

Підсумковий розподіл місць в категорії до 70 кг:

Таким чином, за підсумками двох днів Гран-прі Китаю в заліку по країнах впевнено лідирує команда Японії (5 золотих, 1 срібна і 2 бронзові нагороди), на другому рядку йдуть канадці (1/2/1), а замикають трійку лідерів корейці ( 1/1/4). Російські дзюдоїсти розмістилися на проміжному шостому місці (0/2/2).

Заключний день змагань (неділю 27 травня) назве імена переможців в останніх 5 категоріях: чоловіки до 90, до 100 і понад 100 кг, а також жінки до 78 і понад 78 кг. Пряма онлайн-трансляція і звітний матеріал за підсумками третього дня Гран-прі Китаю ви знайдете на нашому порталі. НЕ пропустіть!