ВК "Динамо" Краснодар. сезон 2010/11

Про сезоні

Чоловіча команда «Динамо» Краснодар, дебютант Суперліги Російського Чемпіонату, стала головним відкриттям Сезону 2010/11 і наробила багато шуму в волейбольному світі Чоловіча команда «Динамо» Краснодар, дебютант Суперліги Російського Чемпіонату, стала головним відкриттям Сезону 2010/11 і наробила багато шуму в волейбольному світі. На початку Сезону перед командою не ставилося захмарних і нездійсненних завдань. Керівництво клубу об'єктивно дивилося на речі і задавало планку, виходячи з комплектації складу. Збереження прописки в еліті російського волейболу - ось, що було потрібно від дебютантів Суперліги.

Переможний склад 2009/10 зазнав значних змін. З минулорічного складу «Динамо» залишилося всього три гравці: догравальника Олександр Мочалов і Сергій Латишев, центральний блокуючий Олексій Єжов. Решта гравців продовжили кар'єру в інших клубах.

У міжсезоння команду поповнили нові гравці, включаючи одного з найбільш досвідчених сполучних - Костянтина Ушакова, придбання якого стало найгучнішим трансфером «Динамо». Також склад команди поповнився центральними блокуючими Євгеном У міжсезоння команду поповнили нові гравці, включаючи одного з найбільш досвідчених сполучних - Костянтина Ушакова, придбання якого стало найгучнішим трансфером «Динамо» Мосолкіним, Леонідом Кузнєцовим, пасующім Максимом Шульнгіним, ліберо Олександром Янутовим, двома легіонерами з Бразилії - Клебером де Олівейра і Родріго Пінто Рівалдо. Також в клуб прийшли: Богдан Олефір, Максим Максимов, Ярослав Нортенко, Сергій Хорошев і Станіслав Єрьомін. Очолив оновлений склад Юрій Марічев, добре відомий краснодарців по роботі з жіночої та чоловічої командами.

Команда стала головним творцем сенсацій в Чемпіонаті Росії, на рівних граючи з лідерами Суперліги. Краснодарці довели, що дебютант вищого ешелону російського волейболу вміє боротися за найвищі місця Чемпіонату Росії. Потіснивши таких грандів російського Чемпіонату, як ВК «Іскра» (Одинцово), «Локомотив» (Новосибірськ), «Ярославич» (Ярославль), ВК «Динамо» Краснодар зайняв 4 місце (поступившись в бронзової серії казанському «Зеніту»), і завоював право виступу в Європейському Кубку Виклику.

Чемпіонат Росії 2011. Чоловіки. Суперліга.

На старт волейбольного Сезону 2010/11 жіноча команда «Динамо» виходила фаворитом Чемпіонату Росії На старт волейбольного Сезону 2010/11 жіноча команда «Динамо» виходила фаворитом Чемпіонату Росії. Це не дивно, тому що в команді відбулися значні зміни, що торкнулися як тренерського штабу, так і ігрового складу. Краснодарська команда стала показувати швидкісну гру, більш впевнено діяти на прийомі. На пост головного тренера команди був запрошений Сергій Овчинников - молодий, амбітний фахівець, не з чуток знає жіночий волейбол. Він уже на перший рік працював з клубами Суперліги, входив в тренерський штаб національної збірної Росії.

Завдання перед командою ставилися в цьому сезоні серйозні: медалі у всіх трьох турнірах, в яких братиме участь команда - Кубок і Чемпіонат Росії, а також Кубок Європейської Конфедерації волейболу.

Склад команди поповнився двома Чемпіонками світу - Євгенією Старцевой і Оленою Константинової, центральними блокуючими Анастасією Кодирова, Наталією Рогачов і Тетяною Щукіної, двома легіонерка - бразилійкою Ганною Паулой і гравцем національної збірної США - Синтией Барбозою Склад команди поповнився двома Чемпіонками світу - Євгенією Старцевой і Оленою Константинової, центральними блокуючими Анастасією Кодирова, Наталією Рогачов і Тетяною Щукіної, двома легіонерка - бразилійкою Ганною Паулой і гравцем національної збірної США - Синтией Барбозою.

«Динамо» являло собою дуже сильний колектив, здатний конкурувати з провідними російськими і європейськими клубами. За підсумками волейбольного сезону Краснодарка вдруге поспіль завоювали бронзові медалі Чемпіонату Росії, стали фіналістами Кубка Росії і Кубка Європейської Конфедерації волейболу!