"Динамо" відправило сім м'ячів в ворота "Ростова" в матчі ЧР з футболу

У матчі першого туру Російської футбольної Прем'єр-ліги столичне "Динамо" на своєму полі розгромило "Ростов" - 7: 3.

Відкрити рахунок "біло-блакитним" вдалося на 15-й хвилині поєдинку - Кевін Кураньї впевнено реалізував пенальті. Незабаром перевага москвичів збільшилася до двох м'ячів завдяки голу Крістофера Самби. Однак через шість хвилин ростовці один гол відіграли, відзначився Дмитро Полоз.

Але вже через 2 хвилини Балаж Джуджак знову дозволив динамівцям відірватися в рахунку на два голи. До перерви команди відзначилися ще по разу - у "Ростова" знову відзначився Полоз, а за "Динамо" забив Олександр Кокорін.

Результат поєдинку був вирішений наперед в першій половині другого тайму, завдяки двом голам Кокоріна, який став автором першого хет-трику в чемпіонаті Росії сезону 2014/15. А на 66-й хвилині Кевін Кураньї відправив у ворота "Ростова" сьомий м'яч. Гості змогли відповісти лише голом Олександра Гацкан за кілька хвилин до фінального свистка.

сюжет: Російська футбольна прем'єр-ліга: сезон 2014/15