Кузя про перемогу над «Краснодаром»: «Гол Дзюби сильно струснув« Зеніт »

Півзахисник Далер Кузя дав коментар після матчу РПЛ з «Краснодаром» (2: 1), передає кореспондент Sports.ru Олександр Дорскій.

«Емоції позитивні, раді, що вдалося перемогти. - дуже непростий суперник, було важко.

Ми були краще налаштовані, особливо в другому таймі. У першому, може, ще розгойдувалися, після перерви вийшли з характером і показали свою гру. Не знаю, чому в першому грали без. Може, довго входимо? Треба це виправляти і починати грати з перших хвилин.

Гол Дзюби дуже сильно струснув команду. Ми зрозуміли, що буде легше, суперник буде розкриватися. Так і вийшло - другий гол ми забили в контратаці », - сказав Кузя.

Де народився найдорожчий футболіст в історії Росії, в якому місті Черчесов виніс Салаха і що Дзюба робив в Сибіру. Футбольно-географічний тест!