Волейбол. Українець Гладир буде грати в Серії А

1. Як повідомляє Федерація волейболу України, українець Юрій Гладир став новим центральним блокуючим італійської...
Як повідомляє Федерація волейболу України, українець Юрій Гладир став новим центральним блокуючим італійської команди "Сієна". Це буде його дебют в італійській Серії А, найсильнішому на сьогоднішній день чемпіонаті в світі.

Градирю в липні виповниться 34 роки, він встиг пограти за національну збірну України, дев'ять років провів у польській лізі, минулий сезон відіграв за турецький "Ференбахче". Після трьох чемпіонських в українській Суперлізі, Юрій вирушив до Польщі. У 2008 році він підписав контракт з варшавською командою "АЗС Політехніка", відіграв там один сезон, а потім перейшов до лав "Закса Кендзежин-Козле", де провів сім успішних років. З цим клубом Гладир виграв чемпіонат і став володарем Кубка Польщі, був визнаний кращим блокуючим Кубка Польщі в 2011 році.

В останньому сезоні за "Закс", перед переходом в "Скра" (Белхатув), Юрій набрав 200 очок в 88 сетах, і в тому числі 25 очок у фінальному матчі за золоті медалі, з відсотком ефективності 75%. З "Приховай" його результативність була 101 очко в 43 сетах.

Минулий сезон Юрій Гладир провів у турецькому "Фенербахче" і завоював Кубок Туреччини. В інтерв'ю італійському виданню Гладир сказав: "Я дуже мотивований. Удвічі від того що буду грати в Італії в складі "Сієни". Я зробив цей вибір, тому що поділяю завдання і амбіції клубу.

Я зустрічався з італійськими командами не тільки в минулому сезоні. Пам'ятаю матч за "Закс", коли ми програли "Кунео" в 2013 в Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів в Омську. У минулому році "Перуджа" і "Чивитанова" домінували в чемпіонаті Італії. Я знаю про силу і рівень чемпіонату Італії та італійських команд. Стежу за ним по телебаченню і в Інтернеті, тому я дуже щасливий стати частиною цього.

До початку зборів в серпні я буду проводити час з сім'єю, повністю буду в їх розташуванні і буду відпочивати. Але, в той же час, буду підтримувати форму, тренуватися з національною командою України, так що я буду готовий до початку зборів ".